Sonoma County پیش نویس ‘بازگشایی طرح’ به بیشتر بالابر خاموش کردن محدودیت

Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase روز جمعه گفت او پیش نویس “طرح بازگشایی” است که طراحی شده برای شهرستان خواهد بود و بیشتر شل coronavirus محدودیت پس از تایید توسط مقامات بهداشتی دولت.

این برنامه یک راه برای ادامه بازگشایی این شهرستان در مراحل با استفاده از یک دستورالعمل مشخص شده در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را در سطح ایالت بازگشایی طرح Mase گفت. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد این طرح از جمله این که آیا آن را شامل اجازه می دهد اتاق ناهارخوری استفاده در رستوران ها.

مقامات بهداشتی دولت را به ایجاد یک برنامه اجازه می دهد تا شهرستانهای کمتر تحت تاثیر این ویروس به بازگشایی برخی از کسب و کار و فعالیت های دیگر زودتر از آنچه دولت در حال حاضر اجازه می دهد تا.

برنامه, نام منطقه ای واريانس نیاز شهرستان به دیدار برخی از coronavirus معیار مانند داشتن کمتر از یک coronavirus مورد هر 10 ، 000 ساکنان و هیچ مرگ و میر در دو هفته گذشته. این شهرستان نیست و دیدار با این معیار.

در اوایل این هفته شهرستان سونوما سرپرستان خواسته Mase به پیش نویس چشم پوشی از الزامات است. روز جمعه در coronavirus روزانه مطبوعات جلسه Mase مقاومت با اشاره به طرح او به عنوان یک درخواست تحت فرماندار منطقه ای واريانس برنامه.

“من نمی خواهد به آن نگاه کنید واقعا به دنبال یک واريانس” او گفت:. “نه, من می خواهم نگاه از دیدگاه من به عنوان قرار دادن با هم منسجم بازگشایی مرحله به مرحله طرح به عنوان ما می توانیم این است که بسیار مناسب برای شهرستان ما و اجرای آن توسط دولت برای هدایت خود و افکار خود را بر روی آن.”

Mase گفت: این شهرستان نیست معیارهای زیر منطقه ای واريانس و آن را بعید است دولت خواهد اعطای واریانس تحت این برنامه در حال حاضر.

“این است که واقعا دیده می شود بیشتر به عنوان یک برنامه است که ما در حال قرار دادن به جلو به دولت خرید به عنوان ما در حال حاضر و یا در آینده برای باز کردن” او گفت:.

سرپرست دیوید Rabbitt گفت که او معتقد است دولت الزامات مورد نیاز برای چشم پوشی تغییر خواهد کرد به عنوان شهرستانهای قوی تر را مورد امن بازگشایی جوامع خود.

“حتی دولت می خواهد به طور مستمر آن را اصلاح و نمی توان آن را مطلق” Rabbitt گفت. “من نمی دانم زمانی که آنها خواهید آن را تغییر دهید که آیا آن خواهد شد در هفته آینده یا هفته بعد از اما تقریبا می تواند تضمین نماید که آن را تغییر دهید. و باید آن را تغییر دهید به عنوان اطلاعات بیشتر در آورده است به جلو.”

دولت دیگر مورد نیاز برای استان ها به حرکت رو به جلو است که با داشتن توانایی انجام 1.5 coronavirus آزمون برای هر 1000 نفر. در سونوما کانتی خواهد بود که 750 آزمون.

در طول روز جمعه در نشست خبری, Mase گفت: این شهرستان دیدار خواهد کرد که نیاز توسط دوشنبه, زمانی که ظرفیت در دولت تست سایت در پتالوما و سانتا رزا اجرا شده توسط Optumserve را به 520 آزمون در روز است.

Mase گفت: این شهرستان است گسترش از طریق درایو تست از اولویت گروه های که انجام شده است در پارکینگ بهداشت عمومی آزمایشگاه در Chanate رزا می توانید مسئولیت رسیدگی به 250 نفر در روز.

این دو تست برنامه های تنهایی قرار داده و این شهرستان ظرفیت در 770 روزانه تست.

می کند که شامل آزمایش های در حال انجام توسط تجاری آزمایشگاه مانند تلاش برای تشخیص و LabCorp و همچنین به عنوان تست در حال انجام توسط این منطقه بيمارستانهای بزرگ.

“برخی از روزهای این هفته گذشته و یا ما ضربه 600 بدون Optumserve دو برابر, بنابراین ما دیدن آنچه در آن است در هفته آینده,” او گفت:.

همانطور که از روز شنبه این شهرستان در حال انجام 12,252 coronavirus تست با تنها 351 نفر یا 3% تست مثبت است. مثبت موارد 226 تشخیص داده شد توسط تست ساکنان که تا به حال شده است در تماس با کسی که شناخته شده مبتلا به این ویروس از یک فرآیند به نام تماس با ردیابی.

تنها 71 یا 20 درصد بودند مواردی که منبع عفونت نمی تواند تعیین می شود. بقیه موارد مربوط به سفر و یا هنوز در دست بررسی است.

این هفته شاهد دو خوشه در موارد — 21 روز سه شنبه و 14 روز پنج شنبه. اکثر آنها را شناسایی شدند از طریق بخش تماس با ردیابی برنامه.

Mase گفت که از 226 COVID-19 موارد مرتبط تماس تنها در حدود 20 یا 9 درصد شد افرادی که تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

حتی با همه جدید و تست شده است وجود دارد یک افزایش چشمگیر در موارد Mase گفت. او گفت که اگر چه بسیاری موارد جدید همچنان در میان تماس نزدیک شده اند وجود دارد چند بیشتر موارد که در آن ناشناخته که در آن “ما نمی دانیم که در آن آنها COVID از.”

این در حال بررسی برای تعیین منبع عفونت است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de