Sonoma County معاون بود که جذاب شلیک بازنشسته

یک Sonoma County sheriff معاون که گفته شد او را اخراج خود را برای رویارویی خشونت آمیز با غیر مسلح بلومفیلد مردی که به زودی پس از بازنشسته در اوایل این ماه.

کلانتر علامت Essick اعلام کرد در ماه دسامبر تصویری که او در خدمت اطلاع از ختم سپس معاون چارلز بلانت پس از دو امور داخلی محققان مورد بررسی قرار گیرد. 27-مرگ بازداشت از 52 سال David Ward. اما در ختم روند Blount استعفا از کلانتر, موثر Feb. 7 کلانتر سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا گفت.

Blount 60 را دریافت هر گونه قطع پرداخت والنسیا گفت. هنگامی که خواست از طریق پیام متنی اگر Blount خواهد بود واجد شرایط برای دریافت حقوق بازنشستگی والنسیا گفت: “همه من می دانم این است که او بازنشسته شد.”

مهندس بود که در پرداخت ترک تا کنون پس از این حادثه و برای کار کلانتر را برای بیش از 19 سال انجام نمی دهد دلیلی برای استعفای خود را در کاغذ بازی والنسیا گفت. او قبلا ثبت درخواست پیشنهاد شلیک به زودی پس از Essick ساخته شده خود را اعلام عمومی. او در سان فرانسیسکو بر اساس وکیل هری استرن پاسخ نداده جمعه به درخواست های متعدد برای نظر.

Essick گفت: راه Blount به کار گرفته تقابل با بخش بود که “بسیار نگران کننده” در اعلام طرح خود را به آتش معاون که آمد و در پایان از انتشار یک ویدیو حاوی بدن فرسوده دوربین فیلم از دیگر معاون که ارائه اولین نمایش عمومی از آنچه در آن روز رخ داده.

این ویدئو نشان داد کلانتر نمایندگان از جمله مهندس و سباستوپول افسران پلیس در اطراف بخش خودرو پس از آن آمد به توقف پس از شکار کردن با سرعت بالا. مقامات آغاز پیگیری پس از به رسمیت شناختن است که خودرو وارد شد رانندگی گزارش شده بود به سرقت رفته اما آنها نمی یاد بگیرید تا بعد که ماشین رانده شدن توسط صاحب آن است.

مهندس سعی کردم به جلو و بخش از خودرو توسط دست چپ خود را, اما به زودی فریاد که بخش کمی به او. او سپس شکست Ward سر به سمت ماشین قبل از بسته بندی بازوی خود را در اطراف بخش گردن. مقامات در ابتدا به تشریح روش به عنوان یک اقدام کاروتید نگه دارید — یک بحث خویشتن داری طراحی شده برای جلوگیری از خون از جریان به مغز و رندر یک فرد ناخودآگاه. مهندس نگهداری بخش در انتظار برای بیش از یک دقیقه سفارش او را به “توقف در حال حرکت است.”

معاونان و افسران حذف Ward, از, ماشین, جوراب توری, جوراب او و قرار دادن او رو به پایین بر روی زمین در این نزدیکی هست. به زودی پس از او تنفس متوقف. علت مرگ او هنوز رتبهدهی نشده است برای عموم فاش انتظار رسمی گزارش کالبد شکافی است که در حال تکمیل توسط Marin County, دفتر پزشکی قانونی.

بخش زنان و خانواده گفت: او شرایط بهداشتی جدی از جمله دشواری تنفس و راه رفتن پس از او با یک مستی راننده چند سال پیش که او رنج می برد از بیماری های ریوی و بیماری قلبی.

کلانتر را آغاز دو تحقیقات اداری به بيمارستان از مرگ — برای اولین بار با تمرکز بر مهندس اقدامات و دوم بررسی کامل حادثه است. علاوه بر این, Santa Rosa اداره پلیس اداره تحقیقات جنایی را به بند انداخته ،

پس از آن تحقیقات کامل است, Sonoma County دفتر دادستان منطقه تصمیم خواهد گرفت که آیا به پرونده اتهامات عنوان شده علیه.

هر دو والنسیا و سانتا رزا پلیس ستوان دن Marincik گفت: Blount, استعفای هیچ اثر در حال انجام تحقیقات است.

“بدون در نظر گرفتن اگر او را به ماندن و کار کردن در اینجا و یا درخواست خود را فسخ و یا بازنشسته آن تغییر نمی کند تحقیقات” والنسیا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>