Sonoma County دا هشدار coronavirus قیمت سنگ آهن در بازار

بی پروا تجار باید در نظر خود هشدار داد.

Sonoma County District Attorney جیل Ravitch پنج شنبه اعلام کرد دفتر او خواهد بود نگه داشتن چشم تیز کردن برای هر gougers با استفاده از بهداشت و درمان اضطراری که اعلام شده است در این شهرستان به دلیل coronavirus.

“کالیفرنیا قیمت درآوردن قانون مانع از کسب و کار از اشتباه احتکار کالاهای ضروری لوازم و خدمات در مواقع اضطراری” Ravitch گفت. “من مصرانه از همه کسب و کار عامل در داخل و اطراف منطقه سونوما کانتی به درک و مطابق با قانون است.”

کالیفرنیا anti-قیمت درآوردن قانون منع افزایش قیمت بسیاری از کالاهای مصرفی و خدمات بیش از 10 ٪ پس از یک وضعیت اضطراری اعلام شده است.

چنین ضد درآوردن قوانین “واقعا مهم است” گفت: سوزان Gravert از سانتا روزا, که با این نسخهها کار برای یک ملک در مدیریت کسب و کار او کاهش یافته است به شناسایی. “من افتخار می کنم به کار برای یک شرکت است که افزایش نمی دهد کسی اجاره” در پی اکتبر 2017 شمال خلیج آتش سوزی. “اما این اتفاق افتاد برای بسیاری از مردم که تا به حال خود را از دست داده و خانه و آپارتمان و وحشتناک بود.”

Gravert شد خرید در سانتا رزا Costco gouge منطقه عاری از هل دادن یک سبد لادن با تمیز کردن وسایل حمام بافت و 2-پا بلند کیسه های پاپ کورن به او از طریق آینده “zombie apocalypse,” او گفت:.

پس از آتش سوزی منطقه سونوما کانتی دادستان اتهامات علیه اشخاص متعدد از جمله صاحبخانه که به طور غیر قانونی jacked میزان خود و شرکت ذخیره سازی عمومی است که در نهایت پرداخت می شود $140,000 در مجازات و هزینه ها برای قیمت-درآوردن نقض.

شهرستان دادستان منطقه صادر شده هشدار خود را در میان گزارش می دهد که آمازون خارج شده و دیگر خرده فروشان مجبور شده اند برای سرکوب شخص ثالث فروشندگان شارژ قیمت های گزاف برای موارد مانند ماسک صورت hazmat مناسب و دست عفونی.

کسانی که مشکوک بوده و قربانیان از قیمت سنگ آهن در بازار را تشویق به شکایت از طریق دا وب سایت در sonomacounty.ca.gov/District-Attorney/ و یا با تماس با 707-565-5317.

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de