Sonoma County مسافران کشتی کروز نگاه به جلو به پایان قرنطینه

برای کارمن Kilcullen, 86 و همسرش, لری, 84 مجبور قرنطینه می آید بر روی پاشنه از دو سال مصیبت آغاز شد که با 2017 Tubbs آتش.

در طول طوفان آنها بیدار هشدار دهنده دود و فرار را از طریق شعله های آتش از بین بردن خود را Fountaingrove محله در سانتا رزا. در آن زمان آنها نقل مکان کرد و به بازسازی خانه اکتبر گذشته Kilcullen در حال توسعه یک بیماری جدی پزشکی است که او را ضعیف و قادر به راه رفتن برای چند ماه. او بازگشت و تصمیم به گرفتن یک سفر دریایی به هاوایی در پیش از 60 سالگرد عروسی در تابستان امسال است.

Kilcullen گفت که او آرزو شش روز آنها قرنطینه در کشتی شمارش به سمت وقت خود را در Travis اما گفته شده است آن را نمی کند.

“که بخشی از این مشکل خسته کننده. برخی از چیزهایی که به نظر نمی رسد به جا می خواهم یک جدول کلمات متقاطع متناسب با” Kilcullen گفت. “آنچه که ما انجام آن شش روز وجود دارد (قرنطینه در کشتی)? ما نمی بینم کسی ما را نمی صحبت کردن با کسی. آنها با قرار دادن مواد غذایی در خارج از خانه ما.”

آنها از دست رفته سالانه ماهی سرخ برای کاتولیک ایتالیایی فدراسیون در هلدزبرگ که در آن لری Kilcullen معمولا تمایل نوار. Kilcullen در حال حاضر به پایان رسید تمام کتاب های او به ارمغان آورد کروز و حرکت سریع از طریق او عبور کتاب. شوهرش دوباره خواندن رمان رمز و راز او به ارمغان آورد. دختر خود را در حال حاضر فرستاده و آنها را در یک بسته با داروهای مورد نیاز و تازه پشته از مجلات و کتاب.

روستایی سباستوپول ساکن تیفانی Essig, 40, است که به سادگی رها به کشتی و در تراویس که در آن سه تن از کودکان — سنین 8 و 6 و 1 — می توانید در خارج از بازی است. در گراند شاهزاده خانم Essig و همسرش اسکات برای سرگرم کردن کودکان و خود را در چهارم رخنه بین داخلی اسکله و پدر و مادرش مجموعه با یک بالکن برای پنج یا شش روز کشتی مسافران دستور داده شد برای منزوی کردن قبل از docking در اوکلند.

به نظر می رسید کشتی کروز اپراتورهای مختلف نهادهای دولتی درگیر کرده بود به طور مداوم تغییر برنامه های او گفت:. او سطح استرس افزایش طول, انتقال, کردن کشتی چرا که او تا به حال هیچ راهی برای به دست آوردن غذا برای سه فرزند و آنها گرسنه بودند.

“من خودم را مردم تحمل بسیار سخت تر چیزهایی از این. بچه ها من به خوبی تغذیه’ ” Essig گفت. “حتی اگر آنها دست به یک وعده غذایی آنها در حال رفتن به زندگی می کنند.”

“کاملا یک جامعه کوچک’

در پایه Essigs در حال حل و فصل در یک آپارتمان. پدر و مادر او بارنی و لیندا Cargile اند نقل مکان به یک آپارتمان کوچک در جای دیگر در این پایگاه است. بارنی Cargile یک کشیش با سانتا رزا کلیسای مسیحی گفت: او معتقد است که اقدامات غیر ضروری هستند اما او اعتماد آن تصمیم گیری انجام می دهند چه چیزی در یک زمان از عدم اطمینان است. Cargile گفت: محله های زندگی خود باید همه چیز آنها نیاز دارند و او به یاد می آورد چند لحظه دارای نعمت غیر مترقبه مکث مانند یک لحظه جمعه زمانی که ذخایر در قاعده بازی “The Star-Spangled Banner.” تمام قرنطینه مسافران متوقف شده و قرار دادن دست خود را بیش از قلب خود را.

“ما کاملا توسعه یافته در یک جامعه کوچک در آپارتمان ما ساختمان” Cargile گفت. “مثل ما این تجربه مشترک است. ما قرار است به ماندن 6 فوت از هم جدا اما هیچ کس در حال حمل یک نوار اندازه گیری.”

Essig دو کودکان بزرگتر خوشحال شدند اتاق خود را در پایگاه نیروی هوایی است که یک آپارتمان در یک ساختمان کوچک بلافاصله ادعا تخت خود را و تنظیم حیوانات خود را. آنها خود را در حال توسعه ریتم برای روزهای آینده و با دریافت برخی از مشاوره از فرزندان معلمان در طرح درس.

“من بسیار سپاسگزار بود که کشتی” Essig گفت. “در بسیاری سپاسگزار. ما به خوبی برای امروز.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im