Sonoma County court سیستم نیمه تعطیل در میان coronavirus همه گیر

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به بسته شدن بخشی از Sonoma County Superior Court دوشنبه زمانی که مقامات دادگاه اعلام کرد دادگاه کارکنان را بشنود تنها موارد مهم و قطع هر گونه غیر ضروری توابع تا اوایل ماه آینده.

Sonoma County قاضی دادگاه برادفورد DeMeo تصمیم به کاهش دادگاه عملیات تا آوریل 3 در توافق با دادگاه کمیته اجرایی و مدیر اجرایی با توجه به انتشار اخبار دوشنبه.

تعطیلی یک روز پس از سونوما کانتی مقامات بهداشتی اعلام کرد دومین مورد تایید شده از جامعه گسترش بیماری های تنفسی در این شهرستان است. سه قبل از موارد این ویروس درگیر بیمارانی که سفر در سطح بین المللی روی کشتی های کروز.

دادگاه را اولویت بندی هر دو جرم و بزه در موارد مربوط به افرادی که در بازداشت در سونوما کانتی زندان و کسانی که نمی خواهند برای تاخیر خود را در مورد با توجه به نامه امضا شده توسط DeMeo و فرستاده شده به محلی وکلای بعد از ظهر یکشنبه.

تنها سه بخش در Sonoma County Superior Court و یک دادگاه در سونوما کانتی Juvenile Justice Center, باز باقی خواهد ماند برای کسانی که موارد نامه است.

مدنی و خانواده دادگاه و امپراتوری ضمیمه هر دو واقع در کلیولند خیابان در سانتا رزا بسته خواهد شد به انتشار اخبار گفت.

بررسی اضطراری خشونت خانگی محافظ سفارشات عمران, آزار و اذیت سفارشات و سلب حق اقامه دعوی دستورات خود ادامه خواهد داد در حالی که دیگر مدنی و قانون خانواده موارد به تعویق خواهد افتاد, برای 60 روز DeMeo پیام گفت.

“اگر شما لازم نیست که در زندان ماده و یا یک زمان نیست, بخشیده زمینه, شما لازم نیست برای به دادگاه آمده و ما شما را تشویق به ماندن در خانه باقی می ماند و خوب” DeMeo گفت: در این نامه است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im