Sonoma County coronavirus بيمار مسافر در شاهزاده Cruises کشتی

یک فرد تحت درمان coronavirus در سونوما کانتی گرفته بود یک شاهزاده Cruises خط به مکزیک از بندر سان فرانسیسکو در مه, Sonoma County مقامات بهداشت عمومی تایید شنبه شب.

بیمار گزارش علائم پس از Feb. 11 Feb. 21 سفر در شاهزاده بزرگ کشتی است و تحت درمان در یک نامعلومی بیمارستان در شهرستان سونوما بهداشت عمومی و سخنگوی وزارت Rohish لعل گفت. مقامات اعلام کرد که مورد تایید دوشنبه اما آیا افشای نام کشتی.

شاهزاده Cruises ارائه می دهد یک سفر ده روز از سن فرانسیسکو به مکزیک است که مسافران از طریق پورتو به Vallarta خوابانده, مزاتلان و کبو سن لوکاس.

خروجی بهداشت عمومی افسر دکتر کریستال فیلیپ است که منجر به تحقیق برای پیدا کردن افراد دیگر که ممکن است در تماس با بیمار و ممکن است در معرض ویروس در شهرستان لعل گفت.

بیمار گرفته شده بود یک شاتل از سان فرانسیسکو پورت به Charles M. Schulz Sonoma County Airport. هر کسی که ممکن است در آن شاتل خواسته است برای تماس با وزارت بهداشت در (707) 565-4566.

فیلیپ است که منجر به تحقیق ممکن است قرار گرفتن در معرض در شهرستان و کار در کنار سلامت محققان در حوزه های قضایی دیگر لعل گفت.

دو ملت را 60 مورد تأیید از coronavirus در حال درمان در سونوما کانتی با توجه به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. هر دو محلی مورد سفر کرده بود در کشتی های کروز از جمله کسی که آزمایش مثبت برای این ویروس پس از قرنطینه در ویروس زده الماس شاهزاده کشتی به ژاپن است.

بررسی برای به روز رسانی بر روی این شکستن داستان.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>