Sonoma County نظر شل شدن اقامت در خانه سفارش را محدودیت در ساخت و ساز املاک و مستغلات

اما تلفات مالی شده است سریع و وحشیانه در کالیفرنیا که در آن بیش از یک و نیم میلیون نفر ساکنان ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته بیش از هر کشور دیگر. تمام گفته ها 1 در 6 کالیفرنیا شغل از دست داده اند با توجه به حالت چهره.

محلی صدای

شهرستان سرپرستان شنیدن شکایت از تمام گوشه و کنار این جامعه از جمله ساکنان محلی نگران از دست دادن شغل خود را به صاحبان کسب و کار سوال که چرا آنها نمی توانند با خیال راحت به کار گیرند در حالی که دیگران می تواند.

برخی از محدودیت ها شده اند دشوار است برای دفاع از.

“من در تلاش برای توضیح دهید که چرا آن را خوب است برای کسی که به کار بر روی یک میلیون دلاری توسعه این (آتش) بازسازی در حالی که کسی که مشغول به کار در یک واحد مجاز به رفتن به جلو” سونوما کانتی سرپرست Lynda هاپکینز گفت. “ما نیاز به همه نوع مسکن.”

دیگر سواحل شمال استان ها با کاهش تعداد افراد آزمایش مثبت برای COVID-19 آغاز کرده اند آرامش بخش قوانین خود را.

دریاچه نپا و مندوسینو شهرستانهای همه باید کاسته محدودیت در برخی از جنبه های تفریحی مانند گلف, پیاده روی و آهسته دویدن. ساخت و ساز و حیوان خانگی groomers می توانید رزومه در شهرستان لیک. رانندگی در خدمات مذهبی می تواند در Mendocino County است.

تصمیم گیری ساخته شده

هاپکینز و Rabbitt هر دو ذکر شده در تلفن همراه حیوان خانگی نظافت و خدمات تحویل گل به عنوان نمونه هایی از این نوع از کسب و کار است که نیاز به کمی تعامل بین مردم و نباید مانع از عامل.

Rabbitt اشاره کرد که گل تحویل پشتیبانی از کشاورزان و گل و رانندگان و گفت که او می خواهد این شهرستان به تمرکز بر اجازه دادن به مردم برای حمایت از خود در طول زمان عدم اطمینان شدید.

“اگر ما در حال رفتن به در این حالت تا زمانی که وجود دارد یک واکسن آن را برای رفتن به ماه و ماه — ما نیاز به دانستن چگونه به زنده ماندن” Rabbitt گفت.

تصمیم گیری در حال از دست آنها در زمانی که بهداشت عمومی افسران نگه دارید نهایی اقتدار و قدرت است که اجازه می دهد آنها را به اقدامات شدید مانند تصرف اموال است.

که پویا باعث برخی تنش اما در نهایت فراهم می کند “کنترل و توازن” در رقابت منافع عمومی نگرانی های سلامت و ثبات مالی خرگوش گفت.

“در نهایت آن را بر روی شانه های او. اگر تصمیم به ساخته شده از آن خواهد شد ساخته شده توسط او” Rabbitt گفت: Mase. “و آن را همیشه به تصمیم هیئت مدیره می خواهم برای شنیدن.”

همانطور که از جمعه شب 217 نفر در شهرستان سونوما تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 حدود 4 درصد از 5,140 مردم تست شده برای این بیماری پس از اولین مورد تشخیص داده شد مارس 2, با توجه به داده های محلی است.

سوالات پاسخ داده نشده

Mase گفت که بهداشت عمومی تحقیقات اخیر افزایش اعداد از جمله 22-فرد پرش سه شنبه نشان داد شواهد کمی ویروس در گردش است به طور گسترده ای در جامعه است. در عوض مردم به حال قرارداد این بیماری از تماس با کسانی که در حال حاضر شناخته می شود عفونی.

دو مرکزی سوال بدون جواب باقی می ماند: زمانی که اوج این بیماری همه گیر در شهرستان سونوما? و چقدر بد خواهد بود ؟

شهرستان انتظار برای دریافت جدید به زودی نتایج حاصل از مدل سازی کامپیوتری است که تلاش برای پاسخ به این سوالات است.

یک مدل قبلی انجام شده برای شهرستان سونوما توسط امپریال کالج لندن پیش بینی افزایش عفونت خواهد رسید county بین 29 مه و ژوئن 2 ارسال در حدود 1500 نفر به بیمارستان در اوج آن است. اما این مدل در میان دیگران نمی حساب چگونه به شدت کالیفرنیا اقامت-صفحه اصلی, بخشنامه حد گسترش COVID-19, Mase گفت. این مدل نیست طراحی شده برای اطلاع رسانی عمومی در مورد آنچه ممکن است رخ دهد اما نه در نظر گرفته شده برای ارائه این شهرستان و بیمارستان ها با برخی از داده ها برای آماده شدن برای بدترین سناریو مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im