Sonoma County جماعت تست شده توسط تهدید coronavirus

وجود دارد بیشتر صندلی های خالی بیش از حد معمول یکشنبه در روح القدس کلیسای کاتولیک.

جورجیا دره کلیسا که دارای حدود 400 نفر بودند در حدود یک چهارم از آن نوعی یکشنبه جمعیت. محله های کشیش نشین شد گسترش در سراسر pews پیوستن به دستورالعمل از مقامات بهداشت عمومی برای حفظ فاصله خود از دیگران است.

باز مزمور تکرار بالا چوب قوسی سقف و دیوارهای آجری به تصویر می کشد این ایستگاه از صلیب به عنوان پدر رون Serban وارد محراب. در نتیجه “همه در حال خوش آمدید” او ارائه یک دوز از علامت تجاری خود را از طنز به برخی از سبک سری به این وضعیت است.

“خوش آمدید وفادار مانده” Serban گفت: محله های کشیش نشین, نقاشی خنده از pews.

مانند روح القدس کلیساها در سراسر جهان روبرو هستند چالش های جدید به عنوان گسترش coronavirus تبدیل راه مردم عبادت است. جماعت در سراسر منطقه سونوما کانتی وزن چگونه به تعادل سنت و ایمان در برابر دستورات از هر دو مذهبی و مقامات بهداشتی که باید خواست مردم برای جلوگیری از بزرگ تجمعات عمومی به خصوص کسانی که 65 سال و بالاتر و قرنطینه در صفحه اصلی زمانی که لازم است.

در حالی که چندین جماعت محلی تصمیم به تعلیق خدمات یا به طور موقت انتقال به آنلاین عبادت روح القدس تصمیم گرفتند برای باز نگه داشتن درها را برای زمان حال هر چند با کمی خلاصه فرمت و کمتر به آداب و رسوم. در ژانویه کلیسا متوقف خدمت شراب است که نشان دهنده خون مسیح در عشای ربانی. آن را یک گام به پیش رفت در ماه گذشته با از بین بردن آب مقدس استفاده می شود توسط شرکت کنندگان به شیب انگشتان دست خود را و علامت صلیب را به عنوان آنها را وارد کنید.

روز یکشنبه Serban اعلام کرد که اسقف نشین تا به حال از آن ساخته شده اختیاری برای حضور در جرم در حالی که مقامات بهداشت عمومی در تلاش برای کاهش سرعت گسترش ویروس. مانند تغییرات طولانی-برگزار آداب و رسوم نادر برای کاتولیک, او گفت:.

“اگر شما بازگشت به روز های از دست رفته جمعی در یکشنبه گناه است,” او در مصاحبه ای گفت:. “این یک گام بزرگ برای کاتولیک ها به صورت خودکار تقدیر, اما من فکر می کنم آن را درست انجام دهید. این همه در مورد حفاظت از مردم در مورد نهاد. من نمی خواهم مردم را به هیچ وجه احساس تهدید یا در معرض خطر به خصوص رفتن به کلیسا.”

دیگر فرقه های گمراه و حتی بیشتر در کنار احتیاط با انتقال به وب سایت مبتنی بر سیستم عامل برای ادامه خدمات بارگیری در این هفته.

خاخام جورج Gittleman تصمیم دشوار هفته گذشته به لغو تمام حوادث در جماعت Shomrei تورات در سانتا رزا به رعایت بهداشت عمومی مقامات دستورات برای محدود کردن اجتماعات بزرگ از مردم است. او اذعان کرد این ویروس باعث می شود که یک بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19, ظرفیت به پارگی در درزهای از سنت های مذهبی, اما که حفظ برخی از صورت ظاهر از کسانی که در ارتباطات آنلاین — حتی اگر ناقص — کمک به جلوگیری از از دست دادن هفتگی سبت.

“من نه به عنوان نگران عدم توانایی در عبادت من به عنوان عدم توانایی در جمع آوری” Gittleman گفت. “ما به دست آوردن قدرت معنوی از میان هر یک از دیگر بیش از هر چیز دیگری است. شما به دست آوردن قدرت از جامعه است.”

سانتا رزا جدید, قدیمی, کلیسا و یکتاپرست جماعت را نیز متوقف فرد در عبادت جلسات و در حال حاضر جریان خدمات خود را در اینترنت تا اعضای شرکت هنوز می تواند و در ادامه برای دریافت راهنمایی های معنوی, حتی اگر آن را از خانه های خود. هر دو کلیسا طرح به ارزیابی مجدد در پایان ماه مارس.

“با این راه که این ویروس نشان داده شده است که پخش كردن, ما می خواهیم برای حمایت از جامعه در بهترین راه ممکن است” گفت: کریستی مارتینز, خدمات, مدیر برنامه, جدید, خود کلیسا. “دوست داشتن همسایه ما به خوبی در حال حاضر به معنی گرفتن یک مکث و انجام کاری متفاوت است. ما می خواهیم جامعه را به می دانم که ما آنها را دوست دارم و در اینجا خواهد بود و ما هنوز هم می تواند انجام دهد.”

یک ذره بیشتر تمیز کردن و چند اقدامات احتیاطی تا کنون داشته اند حداقل تاثیر بر توده در روح القدس در Rincon دره گفت شماس جان طوفان. حتی در جدی دوره از لنت می سازد که به جشن عید پاک در ماه آینده گفت: این معنا از جامعه را تحمل کرده است فقط در میان کوچکتر جماعت.

مورین Karbousky, 72, و همسرش, آلن, 71, از Rincon دره باقی مانده اند مؤمن در حضور و غیاب هفتگی و ویروس — یا نه — هیچ برنامه ای تغییر البته در حال حاضر.

“من فکر جمعی این صبح زیبا بود. مردم که اینجا واقعا می خواستم به اینجا,” او گفت:. “من فکر کردم آن را بسیار نزدیک و صمیمی در مقایسه با هنگامی که یک جمعیت بزرگ در اینجا.”

Serban خود کشیش مجددا بر تعهد خود به حفظ برگزاری خدمات در کلیسا, حتی اگر او کارگردانی به درخواست مردم برای جلوگیری از آمدن.

“اگر یک زمان خاص می آید که در آن ما باید نه فقط باید دسته جمعی در همه, من می خواهم شما را به مطمئن باشید از چیزی: من خواهد بود گفت: جرم در هر روز برای شما,” او گفت: اعضای کلیسای او. “حتی اگر من فقط در اینجا قفل شده است و در جرم خواهد بود گفت. پس زندگی را به محله زندگی خواهد رفت. ما امیدواریم که برای دیدن شما دوباره در هفته آینده. اجازه دهید ما را دعا کنید.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im