Sonoma County, هنرمندانی که از دست رفته کار در سال 2019 آتش سوزی می تواند کمک

Kayatta پاتون سرعت بسته بندی شده چه او می تواند در Guerneville صفحه اصلی زمانی که رودخانه کاکل در بیش از 45 پا نزدیک به یک سال پیش و شهر دچار آن بدترین سیل از سال 1995.

ساکرامنتو, مادری, پاتون, 42, هرگز تجربه هر چیزی مانند آن را در طول هفت سال به عنوان یک منطقه سونوما کانتی اقامت او گفت: بنابراین آماده شدن برای یک جوی رودخانه آن قدر بود سورئال.

او تنها طولانی نگرانی پس از تخلیه شد چند دانه که پاتون گفت: او را برای حرکت به ایمنی.

هنگامی که رودخانه فروکش کرده و او ارزیابی آسیب او متوجه آنها هرگز نقل مکان کرد. داخل شد و چندین مجلات که شامل سال از آهنگ و ترانه و شعر است. این پد فرود برای بیان خلاق به عنوان یک هنرمند هیپ هاپ و در یک طوفان همه آن را از دست داده بود.

“بزرگترین ضربه ای بود که موسیقی گفت:” پاتون یک معلم انگلیسی که در حال حاضر زندگی در Penngrove. “شما می توانید با جایگزین کردن مبلمان شما می توانید به جای لباس و کفش — اما این در حالی است که سال ها و سال ها از نوشتن من.”

خلاق سونوما این هفته ساخته شده بازیابی بودجه در دسترس برای سونوما کانتی هنرمندان که از دست داده و کار خود و یا تلاش برای بازیابی از رودخانه و لاگونا ده سانتا رزا سیل یا Kincade آتش در پاییز گذشته.

سازمان هنری-فکر تابعه این شهرستان سونوما توسعه اقتصادی مدیره, آیا اولیه کمک رسانی به سنج چگونه هنر جامعه متأثر سال گذشته بلایای طبیعی خلاق سونوما مدیر کریستن مدسن گفت.

حدود یک دوجین هنرمندان در پاسخ او گفت: “ما فکر می کنیم وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر مردمی که تحت تاثیر قرار گرفتند اما ممکن است در به طور منظم ما کانال های ارتباطی.”

آژانس پذیرش برنامه های کاربردی برای تا $1500 در اعطای کمک های مالی برای کمک به پوشش نیازهای اساسی و یا دوباره پر کردن منابع پس از 2019 بلایای طبیعی است. مقدار جایزه می تواند متفاوت باشد بسته به اینکه چگونه بسیاری از داوطلبان واجد شرایط درخواست مدسن گفت.

آینده نگر هنرمندان نیاز به قادر به سند خود در 5 سال سابقه کار در هنر دامنه ضرر و زیان خود و همچنین واجد شرایط خاصی در یک سطح مالی, او گفت:.

یک استخر از $20,000 بود با هم خراشیده برای چه Madsen انتظار خواهد بود یکی از آخرین بازیابی کمک های مالی این سازمان ارائه می دهد. پس از سال 2017, آتش سوزی, خلاق سونوما ارائه کرده است در مورد $400 ، 000 نفر در اورژانس پول برای هنرمندان محلی اما گذشته از آن اهدا شد در ماه دسامبر او گفت:.

دو ماه پس از سیل پاتون پشت کردم به نوشتن و توصیف موسیقی او ساخته شده پس به عنوان یک نوع از درمان است. به عنوان یک نتیجه او یک آلبوم انتشار بعد از این سال.

“چه افسانه موسیقی آمد از آن” پاتون گفت. “چه زیبا داستان است.”

دیگران که ممکن است از دست داده اند فیزیکی هنری و یا دچار ضرر و زیان مجبور است که آنها را به یک استراحت از هنر نشده اند ممکن است به عنوان خوش شانس. مدسن امیدوار است کوچک تزریق دلار کمک مالی می تواند کمک به آنها برای بازگشت به کار.

“این است که به رسمیت شناختن است که شما در حال خلاق عضو از جامعه ما به عنوان یک سازمان خلاق می خواهید برای کمک به نیازهای اساسی خود را به تمام و کمک به خلاق جامعه دوباره,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>