Sonoma County تصویب قرارداد برای بستری روانپزشکی مرکز

برای بیش از یک دهه سونوما کانتی مقامات بهداشت در تلاش بوده اند که به شکل یک راه برای باز کردن محلی کوچک روانپزشکی مرکز برای درمان افرادی که اغلب برای نشستن روز به طور منظم در یک بیمارستان در حال انتظار برای در دسترس در برخی از شهرستان بیمارستان روانی.

چنین یک محل شناخته شده به عنوان یک روانی, مرکز درمانی و یا PHF — می تواند در قرعه کشی مطابق فدرال دلار برش در نیمی از هزینه بستری در مراقبت های روانی. اما مهمتر از آن حفظ سلامت روحی و روانی بیماران در این شهرستان نزدیک به دوستان و خانواده خود را در طول زمان دشوار است زمانی که آنها نیاز به بستری و مراقبت های روانی.

Sonoma County مقامات بهداشت در حال حاضر نزدیک تر از همیشه به دستیابی به این هدف است.

هفته گذشته شهرستان سرپرستان به اتفاق آرا مورد تایید استاد قرارداد اجاره به طراحی و ساخت یک PHF در سابق دره ماه در مرکز کودکان بزرگراه 12 در دره سونوما.

شهرستان مقامات بهداشتی, بیمارستان, مدیران و سلامت روان طرفداران می گویند 16-تخت قفل شده واحد روانی است که یک کلید قطعه گم شده در شهرستان طیف رفتاری مراقبت های بهداشتی.

“همانطور که همه چیز ایستاده در حال حاضر به دلیل وجود چنین کمبود تخت در بیمارستان روانی دولت و مردم باید برای اغلب در خارج از منطقه سونوما کانتی برای دریافت خدمات گفت:” بیل کارتر شهرستان مدیر خدمات بهداشت روان.

“این باعث ایجاد یک فرصت برای آنها برای دریافت خدمات به خانه نزدیک تر است که مهم است زیرا شما می خواهید مردم به نزدیکی حمایت خود را از سیستم” او گفت:.

کارتر افزود که به دلیل کمبود تخت روانپزشکی در شهرستان, مردم اغلب مجبور به صبر طولانی در محلی اورژانس بخش یا شهرستان 24 ساعته بحران ثبات واحد در جنوب غربی سانتا رزا مرتب کردن بر اساس اضطراری واحد سلامت روانی بیماران است. از جمله امکانات به خصوص اورژانس بیمارستان اتاق نیست تنظیمات مناسب برای بیمارانی که نیاز به دراز مدت درمان او گفت:.

باربی رابینسون شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر گفت: “غلا” از بستری روانپزشکی امکانات یک مشکل روند در سراسر کشور و کشور است. او گفت: کالیفرنیا لیست کمتر از دو دوجین امکانات بستری برای آن 58 شهرستانهای استان است.

“ما واقعا هیجان زده در مورد آن در اینجا” رابینسون گفت. “برای سونوما کانتی قادر به ایجاد یک مرکز روانپزشکی است که واقعا یک راه طولانی برای ما که قادر به واقعا باید منابع لازم و پشتیبانی برای تقویت خود ما سیستم مراقبت است.”

تحت توافق استاد این شهرستان خواهد اجاره تسهیلات به دانشگاه Partners, LLC به عنوان یک مستاجر.

آن را پس اجاره دادن ملک به کرستوود سلامت رفتاری که در عمل بیش از 1800 مجوز تخت در بیش از 24 امکانات در سراسر کشور.

شهرستان خواهد پرداخت برای همه لازم است, طراحی, حق, توانبخشی, ساخت و ساز و بهبود هزینه های که در حال حاضر حدود 4.3 میلیون نفر است. شهرستان پروژه مدیریت هزینه ها انتظار می رود به یکی دیگر از $495,600.

محلی PHF است که انتظار می رود برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان پایان 2020 یا اوایل 2021. بیماران دریافت فشرده درمان های روانی به طور متوسط هشت روز, مقامات گفت.

این پروژه به دنبال درمان یک خلاء در اورژانس مراقبت های روانی ایجاد بیش از یک دهه پیش.

در سال 2006 این شهرستان تا به حال 60 تخت روانپزشکی در دسترس برای کم درآمد ساکنان. برای اولین بار در این شهرستان متعلق به نورتون مرکز اداره می شد و با ساتر سلامت و تا به حال 30 تخت. آن را به نصف کاهش داده است که ظرفیت فقط قبل از Chanate جاده تسهیلات بسته شده در سال 2007.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de