Sonoma County اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی, از جمله مهد کودک

و با وجود هوشیاری ترس غالب احساسات برای بسیاری از خانواده ها زیگلر گفت.

“من از دست داده اند و مشتریان به دلیل بیش از یک نسل زندگی در خانه و آنها نگران افشای بزرگان در خانه و یا افراد با بیماری های زمینه ای” او گفت:. “در حال حاضر اگر بچه ها رفتن به مدرسه, آنها نمی توانند به دیدن پدربزرگ و مادربزرگ هر بیشتر ، این یک مشکل بزرگ برای آنها است.”

Mase گفت: بازگشایی هر کسب و کار را افزایش می دهد گسترش coronavirus اما افزود که او با اعتماد به نفس بود که این خطر در میان امکانات مراقبت از کودک باقی خواهد ماند نسبتا پایین اگر ارائه دهندگان پیروی از مقررات ایمنی.

“در کل کودکان تحت تاثیر قرار می گیرد (با COVID-19) مانند افراد بالای 65,” Mase گفت. “باز کردن هر چیزی می افزاید: خطر, اما آن را یک خطر-تجزیه و تحلیل سود.”

سونوما کانتی گزارش 14 جدید COVID-19 موارد دوشنبه آوردن تعداد کل تا 351. از کسانی که 147 فعال باقی می ماند و 200 بهبود یافته اند. چهار نفر کشته و 32 نفر را تایید کرد به این ویروس در بیمارستان بستری شده است.

Mase را سفارش جدید همچنین اجازه می دهد تا کسب و کار زیر به بازگشایی: کارواش خانگی, حیوان خانگی groomers, سگ, قدم زدن, خدمات مسکونی و مربوط به فراشی تمیز کردن خدمات, هوای آزاد, موزه ها, هوای آزاد, گالری, باغ گیاه شناسی و سایر فضاهای نمایشگاه.

مراکز خرید و مراکز نوار و رسانه ها می تواند شروع منظقه وانت تحویل و یا حمل و نقل اما تمام نمای دسترسی باید بسته باقی می ماند ، عمومی, رستوران, هتل, کافه ها سالن مو و ناخن سالن هنوز مجاز به بازگشایی شده است.

بخشنامه اجازه می دهد تا فعالیت در محیط کاری که در آن کار از راه دور ممکن نیست اما فضای کاری مجاز به باز کردن به مردم است.

سگ groomers اصرار داشتند در تمام طول آنها می تواند با خیال راحت و استدلال کرده بود خود را ضروری طبیعت اشاره کرد که بسیاری از آنچه آنها فراتر از لوازم آرایشی و بهداشتی و آدرس یک حیوان خانگی و صاحبان آن’ — سلامت است.

قانون مهاجرت و ملیت Rocha که صاحب کلاسیک دم در پتالوما است برخی او می تواند با رعایت جدید اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“ما می توانیم تلو تلو خوردن مشتریان اجازه نمی دهد هر کسی که در فروشگاه” Rocha گفت. “فقط مانند دامپزشکان ما خارج رفتن با (یک) ماسک و دستکش و سگ داخل. ما حتی می توانید تماس بگیرید و سگ پشت به ماشین. ما محدود شود در حالی که برای. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال بسیار مراقب باشید. شاید در مشتریان جدید برای موهایشان اما فقط برای پیرایش ناخن و تمیز کردن است.”

او از نگرانی های عمده است spooking حیوانات خانگی با دستکش و ماسک و تعویض قلاده. حتی حیوانات باید تنظیم به COVID-19.

رچا گفت: عدم کار شده است “بسیار مخرب” برای کلاسیک دم ذکر است که فروشگاه رزرو شد برای دو ماه از زمانی که اصلی اقامت در خانه سفارش فرود آمد. “ما در حال تلاش برای پرداخت اجاره,” او گفت:. “من تا به حال به تماس Comcast و بخواهید آنها را به ما آب و برق به حداقل برساند. امیدوارم آنها نمی shut ما همه را دوباره و دوباره.”

یک بیت از اخبار خوب: رچا دفتر تلفن زنگ خاموش قلاب به عنوان او صحبت کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de