Sonoma County airport مجموعه تمام وقت ژانویه مسافر رکورد

محبوبیت Charles M. Schulz-Sonoma County Airport همچنان به رشد با قطب منطقه ای در ضبط آن بالاترین تعداد مسافر در ماه ژانویه.

تقریبا 37,000 تجاری مسافران سفر از طریق فرودگاه محلی در طول ماه اول از سال 2020 که به نمایندگی از 30 درصد افزایش از زمان مشابه در سال گذشته. در ژانویه 2019, Sonoma County airport شمارش رکورد دیگری برای این ماه با 28,400 مسافران — 8% سود از سال قبل.

با علاوه بر این از راه های جدید از جمله مقدمه بدون توقف پروازها به مقصد دنور و دالاس/فورت ورث در 2019 در فرودگاه محلی تنظیم یک رکورد جدید در سال گذشته با بیش از 488,000 مسافران است. تمام زمان بالا حفظ decadelong رگه هایی از رشد سالانه.

این فرودگاه که شروع به ارائه خدمات تجاری در سال 2007 انتظار دارد به اضافه سه پرواز بعد از این سال که در اوج خود به ارمغان خواهد آورد تعداد روزانه و خروج پروازها به 19. خطوط هوایی آمریکا در حال حاضر راه اندازی یک دوم پرواز روزانه به Phoenix Sky Harbor International Airport on Feb. 13. شروع مارس 19, Alaska Airlines اضافه خواهد شد دوم روزانه مسیر به هر یک از سان دیگو و اورنج کانتی.

کوین Fixler

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>