سونوما ساحل wineries کشف راه های خلاقانه برای اتصال با مشتریان

این یک خوشحال صحنه یک شنبه این هفته برای 65 کارکنان در ساحل ردوود خدمات پزشکی.

دانیل و ماریون Schoenfeld شوهر-همسر صاحبان Wild Hog تاکستان کوچک mom-and-pop عملیات در Cazadero با نزدیک شدن به Gualala درمانگاه با موارد شراب خود را برای توزیع به بهداشت و درمان کارگران رایگان. هفتاد و دو بطری کل.

“این فقط فوق العاده بود; شراب خود کاملا خوشمزه و گفت:” تام Bertollini مدیر پزشکی و پزشک خانواده که snagged 2014 pinot نوآر از مخلوط مورد. “همه غرق غم خود را کمی در شراب است.”

Wild Hog کارخانه شراب سازی است که یکی از چندین سونوما ساحل wineries که بدست خلاق برای ارتباط با دوستداران شراب به عنوان فروش به رستوران باید کاهش یافت در طول coronavirus بیماری همه گیر. در علاوه بر این به کمک به خط مقدم کارگران سونوما ساحل wineries — مسلم مهم تولید کننده pinot نوآر در ایالات متحده آمریکا — در حال حاضر ارائه مجازی مذاقات منظقه وانت تحویل و Instagram عکس به روز رسانی در مورد خود را زرق و برق دار ساحلی تاکستان.

دانیل Schoenfeld گفت: روز به روز زندگی در Wild Hog تاکستان نیست بیش از حد متفاوت; هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام زمانی که ساخت pinot نوآر zinfandel و syrah در روستایی شهرستان سونوما.

“همه چیز در اینجا شدید — درجه ارتفاع زمین. ما واقعا خارج از مسیر مورد ضرب و شتم” گفت: Schoenfeld بنیانگذار فورت راس-سیویو آمریکا Viticultural منطقه است.

این خط پایین این است که تغییر کرده است. رستوران توزیع کنندگان دیگر خرید شراب و گراز وحشی در حال حاضر بیشتر متکی به فروش در فروشگاه های محلی مانند فروشگاه شراب در دریا Ranch, گشت و گذار در بازار Gualala, بطری, انبار در سانتا رزا Duncans میلز فروشگاه عمومی و Cazadero General Store.

آن را آسان به اندازه کافی برای Schoenfeld اجتماعی را حفظ فاصله در یک تاکستان اما در طول چند ماه گذشته او فکر کارگران خط مقدم خطر زندگی خود را.

“بسیاری از ما در حال نشستن در یک مقدار عادلانه از شراب در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مردم در سلامت حرفه ای است که با داشتن یک زمان واقعا خشن,” Schoenfeld گفت. “بنابراین ما شده ایم ساخت یک نقطه به آنها شراب است.” او همچنین اهدا بطری به Adventist Health یوکیاه دره.

Bertollini مدیر پزشکی در ساحل ردوود خدمات پزشکی که در آن برای اولین بار coronavirus مورد در Mendocino County دیده می شد گفت: شراب کمکهای مالی را تشویق می کردند تا تاکید کردن قهرمانانه کارکنان. آن را یادآور داستان های دیگر او شنیده بود در جامعه مانند مردم اهدای 100 دلار اسکناس به فروشگاه مواد غذایی کارگران است.

“مردم در جامعه تحقق بخشیدن چقدر سخت مقدم مردم در حال کار — که آیا آنها در یک آمبولانس یا یک فروشگاه مواد غذایی — و آنها آن را درک” گفت: Bertolli سابق شراب.

نزدیک گل تاکستان & Winery اهدای 15 درصد از آن بطری فروش در این ماه به هر شمارش مادر, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به ساخت زایمان امن تر برای مادران در همه جا.

“از آن با پشتیبانی از خط مقدم کارگران به ویژه که ما در حال رفتن را از طریق COVID” گفت: Leslie, Sullivan, گل مدیر بازاریابی.

گل دارای یک $55 بطری 2018 و مستغلات pinot نوآر است که “تیره توت, قره قاط, ریواس با طعم چای سیاه و کف جنگل یادداشت” سالیوان گفت.

گل شراب سازی است و مستغلات تاکستان در امتداد خط الراس بالای سونوما سواحل شمال Jenner. مجازی مذاقات در دسترس هستند در وب سایت خود را و منظقه وانت است که در آن خانه از گل, لوکس داخلی و خارجی مواد غذایی و شراب مزه اتاق که باز شد در ماه ژوئن گذشته در هلدزبرگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de