سونوما سواحل سواحل بسته باقی می ماند از طریق تعطیلات آخر هفته

“ما نمی تواند نگه داشتن توپی بسته شده برای همیشه” گفت: سرپرست Lynda هاپکینز که نشان دهنده سونوما ساحل. “اگر ما فقط می تواند آن را روشن بخش راه و لازم نیست بسیاری از بازدید کنندگان است که ما را ترویج ناامن گردهمایی است که ترویج COVID-19. ما نیاز به پیدا کردن یک استراتژی است که اجازه می دهد تا مردم به تجربه در تعجبم که زیبایی و عظمت سونوما Coast, بدون خطر ظرفیت و توانایی ما برای پاسخ غرق و بدون تسهیل گسترش این بیماری است.”

به شمال چشم انداز است تا حدودی متفاوت در Mendocino County, که در آن ساکنان به زودی باید آزادی بیشتری به استفاده از دریا فضای باز.

Bertels گفت: او در حال انتظار برای رسمی کلمه اما انتظار می رود برای دیدن چند پارک سایت های باز شده در مندوسینو ساحل آخر هفته هر چند آنهایی که هنوز مشخص نیست.

این تغییر اجازه می دهد Mendocino County ساکنان مجاز تحت محلی سلامت رانندگی تا 50 مایل برای تفریح به سفر به سواحل و پارک به شرکت در ورزش. خارجی ها هنوز هم انتظار می رود به رعایت این ایالت منع غیر ضروری سفر.

مردم فقط لطفا

Bertels گفت: ایده این بود که به اجازه می دهد مردم محلی به طور فعال — “بدون چتر, ساحل, صندلی کولر و کباب کردن ممنوع است.”

“مورد خارج شدن ورزش و فعال ماندن,” او گفت:.

معلوم نیست اگر Mendocino County پارک تنها پارک ایالتی است که ممکن است گسترش دسترسی به این آخر هفته اما این دولت و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اذعان کرد آرام بازگشایی پارکینگ در 27 دولت پارک در اطراف کالیفرنیا بیش قبلی پنج یا شش روز از جمله پنج اورنج کانتی, سواحل, تنها, ساحلی, خواص درگیر است.

همچنین شامل پنج داخلی Sonoma County parks که باز پارکینگ خود را اواخر هفته گذشته در تراز با افتتاح پارک دیگر در شهرستان.

کسانی که در پارک بودند Trione-Annadel, Sugarloaf Ridge, جک لندن, پارک های ایالتی و آرمسترانگ Redwoods State ذخیره طبیعی و آستین Creek State Recreation Area.

Mase تصمیم به نگه داشتن پارکینگ عمومی تعداد زیادی بسته در سونوما ساحل تعجب است که مقامات محلی شده است به خصوص محافظه کار در رویکرد خود را به پارک در دوران COVID-19.

یکی از چند California counties به تمام پارک ها در شهرستان به عنوان پناهگاه در محل هنجار منطقه سونوما کانتی تنها بازگشایی داخلی پارک به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه در هفته پیش هنگامی که آن را نیز اجازه ساحل ساکنان به راه رفتن, دویدن و یا دوچرخه از خانه های خود را به پارک ها و سواحل است که قبلا بسته شده بود.

بازگشایی پارک رخ داده است در کنار شل شدن از محدودیت های دیگر با هدف گرفتن کسب و کار به تدریج بازگشایی شد و مردم به کار می کنند. Mase اشاره کرد و گفت نوسانات در شهرستان COVID-19 نفر طی هفته گذشته — از جمله چندین روز است که در آن موارد جدید شماره در نوجوانان پس از یک ماه بیشتر تک رقمی روزانه برگه — منعکس بالاتر جامعه انتقال coronavirus در میان مردم داشتن یک درجه بیشتر از تعامل است.

به همین دلیل آرامش از پناهگاه در محل شده بود آهسته به او گفت:.

تنظیم دستورالعمل ها

Sonoma County Regional Park مدیر برت ویتاکر بود گفت که او می خواست برای ایجاد یک مجموعه ای از قوانین برای ساحل پارک حداقل یک هفته پیش از روز یادبود بنابراین می توان تعطیلات بازدید کنندگان نمی شد اشتباه در آخرین لحظه تغییر میکند.

او و هاپکینز غرب شهرستان, سرپرست گفت: همچنین ادامه بحث با مارین کانتی مقامات در مورد پارک ساحلی به دلیل سود متقابل در بازگشایی هر دو زمینه در همان زمان برای جلوگیری از ازدحام در هر دو یکی است.

مقامات دولتی نیز کار کرده اند و نزدیک به هم برای حفظ تراز بین خواص ساحلی موفق کالیفرنیا پارک های ایالتی و منطقه ای شهرستان, پارک, برای کمک به محدود کردن سردرگمی از آنجا که بسیاری از مردم نمی تمایز بین آنها را.

اما پرسنل پارک هنوز هم پیدا کردن مقدار زیادی از افرادی که معلوم نیست در مورد قوانین هر چند برخی شاید به میل خود.

“آنها فقط شنیدن ‘باز’ “گفت: Mike لانه خرگوش و غیره State Parks’ رودخانه روسی سرپرست بخش. “آنها به شنیدن آنچه که آنها می خواهند بشنوند. شما باید علائم و شما مخروط و شما هنوز هم باید تمام این افراد هنوز هم می آیند و شما نوع خراش سر خود را.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de