برخی از ایالت ها ضربه مکث دیگران مطبوعات در میان سنبله در coronavirus

AUSTIN, Texas >> یوتا و اورگان قرار دادن هر گونه بیشتر بازگشایی اقتصاد خود را در انتظار نگه داشته در میان سنبله در coronavirus موارد, اما وجود دارد هیچ عطف بازگشت امروز در چنین متحده به عنوان تگزاس و آرکانزاس و آریزونا با وجود فلاش علائم هشدار دهنده وجود دارد ،

یک به یک ایالت ها با وزن سلامت خطرات ناشی از این ویروس در برابر آسیب های اقتصادی از اقامت در خانه سفارشات که انداخته اند میلیون ها نفر از کار بیش از سه ماه گذشته است.

و بسیاری از فرمانداران در حال پایین آمدن در کنار شغل حتی اگر یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل این هفته متوجه شد که موارد در حال افزایش است که تقریبا نیمی از ایالات — روند کارشناسان نسبت به بازگشایی تدریجی از کسب و کار بیش از چند هفته گذشته.

تگزاس ضربه اوج این هفته برای بستری شدن در بیمارستان و جدید COVID-19 موارد باعث هوستون بالا county, رسمی, لینا, Hidalgo به هشدار می دهند که “ما ممکن است با نزدیک شدن به پرتگاه از یک فاجعه است.” در همین حال وزارت امور خارجه رفت جلوتر با رستوران ها اجازه می دهد به گسترش خوردن در ناهار خوری امروز به 75 درصد از ظرفیت از 50 درصد است.

“اوه آره من نگران” 32 ساله رناتا Liggins گفت: او به عنوان حل و فصل در مقابل یک بشقاب گوشت سینه در سیاه کباب در Austin و تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 در تگزاس با صعود به بالاترین سطح در عین حال در بیش از 2100. اما “این فقط احساس من در نهایت می تواند نفس کشیدن کمی.”

آلاباما آغاز شد که بازگشایی در اوایل ماه مه دیده است بیش از یک چهارم از دولت 23,000 موارد آمده در دو هفته گذشته به عنوان کالیفرنیا ، کی Ivey با تاکید بر مسئولیت شخصی است.

آرکانزاس که هر دو دیده می شود بستری شدن در بیمارستان و فعال موارد بیش از دو برابر از روز یادبود, گزارش و بزرگترین آن یک روز سنبله در coronavirus موارد امروز. رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون گفت: حداقل 11,547 مردم در دولت باید آزمایش مثبت برای این ویروس افزایش 731 موارد بیش از پنج شنبه.

هاچینسون گفت که او انتظار می رود بیشتر را افزایش می دهد در هفته آینده, اما خواهد مطبوعاتی پیش رو با برنامه ای برای سهولت بیشتر ویروس محدودیت در کسب و کار شروع دوشنبه. ظرفیت محدودیت افزایش خواهد یافت برای رستوران ها, میله, تئاتر و دیگر کسب و کار در حالی که دیگر اجتماعی فاصله محدودیت در محل باقی می ماند.

“صرف نظر از آنچه ما می بینیم در هفته آینده ما تصمیم درست به پیش بروید و بلند برخی از این محدودیت بنابراین ما نمی تواند باعث آسیب بیشتر به مردم و زندگی و امرار معاش خود” هاچینسون گفت.

آریزونا تبدیل به یکی از نگران کننده ترین نقاط داغ در ایالات متحده آمریکا به عنوان موارد جدید باید رسید به بیش از 1000 روز از کمتر از 400 قبل از اقامت در خانه سفارشات تمام شده در اواسط ماه مه.

کالیفرنیا ، mlb داده است اطمینان سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند آن را اداره کند و آریزونا سلامت مدیر دکتر کارا مسیح گفت: “ما در حال رفتن به قادر به متوقف کردن گسترش و بنابراین ما می تواند به توقف زندگی به عنوان به خوبی.”

کالیفرنیا که اجرا شده این کشور در ایالت اقامت در خانه سفارش وارد گسترده ترین مرحله آن تدریجی بازگشایی امروز. از Wineries آغاز شده uncorking بطری های خود را و استقبال مردم را به خود مزه کردن اتاق های هتل ها و, باغ وحش, موزه ها و آکواریوم نیز مجاز به بازگشایی شده است. سان فرانسیسکو رستوران ها از سر گرفته, هوای آزاد, ناهار خوری و باغ وحش سن دیگو باز به صورت محدود.

موارد در حال افزایش است به عنوان دولت گسترش می یابد, تست اما مقامات بهداشتی می گویند معیارهای کلیدی برای تماشای هستند رای مثبت در میان کسانی که تست شده و بستری شدن در بیمارستان و هر دو باقی مانده است نسبتا ثابت در هفته های اخیر به عنوان کسب و کار به تدریج بازگشایی شد. دولت “گارد ریل و هشدار” در جایی که به مقامات اعتماد به نفس به ادامه بازگشایی گفت: علامت Ghaly دولت بهداشت و خدمات انسانی ،

مقامات بهداشت در اوکلاهما امروز هشدار داد که افزایش در coronavirus موارد در تولسا منطقه مرتبط است به داخل سالن رویدادها و افرادی که در این تجمعات باید اقدامات احتیاطی سلامت. Tulsa وزارت بهداشت سخنگوی Leanne استفن گفت: تعداد نامعین موارد مربوط به دو اخیر داخل سالن اجتماعات است اما به نام آنها.

هشدار می آید یک هفته قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای برگزاری یک کمپین تجمع در این شهر BOK مرکز است که ذکر شده و گنجایش بیش از 19,000. استفن گفت: این هشدار بود و ربطی به این تجمع است.

تا کنون تنها تعداد کمی از فرمانداران نشان داده اند تمایل به عقب نشینی و یا حداقل آمار قابل تامل است.

کالیفرنیا ، گری هربرت یوتا و لیبریا کیت براون اورگان گفت: آنها را متوقف لغو محدودیت بیشتر برای زمان حال به عنوان موارد جدید شعله ور شدن.

“به من گفت: قبل از بازگشایی همراه با خطر واقعی” براون گفت: در اعلام یک هفته وقفه که می گذارد در میان مکان های دیگر پورتلند دولت بزرگترین شهرستان.

او گفت: افزایش مثبت نتایج آزمون باعث شد در بخشی از بازگشایی برخی از شهرستانهای استان است. اورگان گزارش 178 موارد جدید پنج شنبه, بالاترین تعداد از شیوع آغاز شد.

در جای دیگر در سراسر کشور, آیووا, مجاز, میله, رستوران ها, تئاتر و دیگر کسب و کار به در بسته به مشتریان بیشتر است. استخرهای شنا و مراکز ارشد و مراكز مراقبت روزانه بزرگسالان نیز پاک به پشت باز است. آیووا است که هنوز هم از دیدن نقاط داغ به خصوص در نزدیکی بسته بندی گوشت می آمد گیاهان.

در تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت “ساخت بسیار روشن در این مرحله او می خواهد اقتصاد باز” نگران Austin شهردار استیو آدلر گفت. “امید من این است که زمانی که او می بیند که چه نوع از موج وجود دارد به نظر او عمل می کند در یک سطح دولت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>