برخی از سونوما کانتی خرده فروشان برای باز کردن منظقه وانت

همه سینتیا خاکستری خریداری جمعه در سانتا رزا را ایجاد کرد هنر عرضه شد یک لوله کوچک از رنگ گواش های آبرنگ مات او شده است می خواهم گم شده در سه پایه از اواسط ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل اکثر فروشگاه ها.

خاکستری زد ماموریت برای دیدن آنچه که می تواند باز جمعه و اولین روز از قوانین جدید اجازه می دهد بیشتر مغازه های خرده فروشی به فروش اجناس خود در محدود کردن جدید county قوانین در محل. او کنجکاو برای دیدن سطح فعالیت در مونتگمری یک بار شلوغ, هوای آزاد, مرکز خرید که تبدیل شده بود و بسیاری از حوزه های کسب و کار در سراسر کشور به طرز مرموزی آرام عرض است.

“من نمی دانم اگر شما می تواند باز” خاکستری گفت: برای ایجاد هنر عرضه صاحب کریستن Kiriakos که رفتار معامله در درب.

خرده فروشان در سراسر منطقه سونوما کانتی می تواند بازگشایی برای منظقه و تحویل سرویس به دلیل قوانین جدید برای اولین بار صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پس از آن اتخاذ شده توسط county, یک گام کوچک به سمت اجازه مغازه دست آوردن مجدد برخی از درآمد حاصل پس از shut-down سفارشات منجر به اقتصادی چشمگیر بازدید که با هزینه میلیون ها نفر از کالیفرنیا شغل خود را.

تا کنون آن را روشن نیست که چگونه بسیاری از فروشگاه ها در سراسر منطقه سونوما کانتی آماده شد به بازگشایی و یا چگونه به سرعت مشتریان خواهد رسید. برخی از مغازه داران گفت: آنها تا به حال شده است بی سر و صدا ارائه منظقه خدمات حتی قبل از اینکه این قوانین از لحاظ فنی گفت: آنها می توانند.

فروشگاه اصلی کسب و کار منطقه از جمله کسانی که در سانتا رزا خیابان توسط مجریان مانند Costco و اری جمعه صبح به نظر می رسید آرام و جدا از خدمات ضروری مانند دوچرخه تعمیر و خرید مواد غذایی آنها ارائه شده اند برای هفته اگر نه در تمام طول.

درب بعدی را ایجاد کرد عرضه هنر در لانه پرنده در بوتیک, لیندا Cargile شد اجازه می دهد مشتریان به داخل می آیند — یک خم از قوانین او احساس مهم بود شروع به اصلاح حقوق و آزادی های او احساس شده است دلیلی محروم از روزمره مردم است.

یک مشتری وفادار آمده بود و صرف در مورد $10 بر روی یک تاج گل اما در غیر این صورت بود که آن Cargile انتظار او خواهد شد در نهایت حرکت کسب و کار خود را آنلاین. یک پستچی در راه می رفت به ارائه یک جعبه و Cargile مشتاقانه آن را باز کرد تا: حمل و نقل از ایالات متحده قانون اساسی جزوات او خریداری شده برای توزیع به خانواده است.

“هر کس هنوز هم خیره شدن” گفت: Cargile بود که در میان حدود 70 سونوما کانتی ساکنان که تا به حال شده است در شاهزاده بزرگ کشتی که در آن شیوع کروناویروس منجر به یک توده قرنطینه کشتی مسافران است. “اکثر مردم در حال صحبت کردن در مورد چگونه ما اجازه دهید این اتفاق می افتد, ما چگونه از دست ما آزادی همین دلیل است که ما می ترسند به ما ماسک کردن.”

دیگر مهره های اصلی در این مرکز خرید به نظر می رسد بسته برای درب سرویس از کاپرفیلد کتاب به اردک کلاسیک. برخی از کسب و کار ارائه شده خرید و فروش آنلاین و-انتصاب وانت.

اما یک خط طولانی از مشتریان بزرگ شده در خارج از دیدن آب نبات در اطراف گوشه از باز عرضه هنر فروشگاه.

Sonoma County قوانین باز “فقط در زمان” با توجه به جیم Bordner از سانتا روزا که وارد را انتخاب کنید تا یک جعبه شکلات تیره برای همسر خود.

به جای آن از حد معمول روز مادر در جمع این پنج شنبه با رشد فرزندان و خانواده های آنها را باید با توجه با شکلات و تصویری چت.

“ما فقط از دست ما grandkids,” Bordner گفت: با عمق احساسات است.

در روستای هنر عرضه Kiriakos شده بود قادر به نگه داشتن فروشگاه کفش با تبدیل برخی از کار خود را به سمت ساخت دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده پاک کننده با استفاده از مواد تشکیل دهنده از دوستان که تا به حال ساخته شده اتانول از انگور آلوده با دود آتش سوزی اخیر. قوانین در آنچه واجد شرایط به عنوان یک کسب و کار ضروری شد و به دور از روشن و او تا به حال bene بازدید چندین بار توسط ماموران پلیس سوال که آیا Kiriakos درست بود در فکر او می تواند نگه دارید فروش اقلام خارج از درب.

اگر چه Kiriakos حال خواندن قوانین به طور کامل و احساس او در روشن جمعه ارائه یک شانس برای نگاهی دیگر نفس و حرکت رو به جلو یک گام به سمت بهبود است. او و همسرش Zak Kiriakos در حال برنامه ریزی برای روز زمانی که آنها می تواند باز کردن درب به هر کسی البته با دماسنج چک تعداد محدود و دیگر اقدامات ایمنی.

“این خوب خواهد بود پس ما می توانید مشتریان را به فروشگاه” Kiriakos گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de