برخی از محدودیت ها کاسته اما وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن

اما پزشکان هنوز هم نگران است که مردم ممکن است پرش واکسن, زنان و زایمان, مراقبت, درمان دیابت و قلبی چک خواهد شد و قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به دیگر مشکلات بی ارزش, او گفت:.

“ما می خواهیم مردم را به عقب می آیند و شروع به گرفتن مراقبت از” فوکس گفت. “ما در حال راه اندازی به انجام این کار با خیال راحت. ما مشغول کار بر روی آن در شش هفته گذشته و ما واقعا پایین است.”

سانتا رزا سلامت جامعه که در خدمت 42,000 بیماران از یک سال و یا حدود 900 روز در سراسر هشت درمانگاه سایت های تحت شرایط عادی نیز ملاحظات مالی به فکر کردن در مورد.

مانند بسیاری دیگر از موسسات مراقبت سلامت آن بوده است. با این بیماری همه گیر furloughing حدود 60 از 500 کارمند Fuchs گفت.

این کار سخت برای جلوگیری از تلفات بیشتر و به شناور باقی می ماند.

در همان زمان اقدامات محافظه کارانه “در حال نگه داشتن ما امن” او گفت:.

نه از جنگل هنوز

اما با وجود اینکه تا حدودی sunnier چشم انداز از حتی یک یا دو هفته پیش مقامات دولتی در حال محتاط در مورد فرض پیش بینی شده است که هر روشن تر از آن است. تعداد تایید محلی موارد همچنان به اینچ رو به بالا هر چند تا کنون در یک سرعت خوب کوتاه از خوشه دیده می شود در ویروس نقاط داغ در سراسر کشور است.

روز شنبه در این شهرستان اعلام کرد چهار مورد جدید از COVID-19 مجموع 252 ساکنان تایید شده اند به بیمار توسط ویروس. از این تعداد 128 بهبود یافته اند و دو نفر کشته شده اند. به عنوان جمعه, شهرستان سونوما, بیمارستان درمان شدند چهار تأييد coronavirus بیماران و 15 مورد مشکوک به, با توجه به وزارت امور خارجه داده ها یکی از روش های تایید شده و چهار مورد مشکوک به حال به کار گرفته شده توسط واحد مراقبت های ویژه.

Mase گفت: تعداد موارد ادامه خواهد داد به افزایش است گفت: هفته گذشته که “من به طور کامل پیش بینی ما باید بیشتر, موارد, بنابراین من فکر نمی کنم که ما رو گوشه.”

Coronavirus هنوز هم یک تهدید و بحران اقتصادی است که باز شدن در کنار همه گیر اتحاد چپ قابل توجهی رنج می برند در پی آن است که معطل خواهد شد برای ماه اگر نه سال آمده است.

بیش از 24 ، 000 نفر در شهرستان سونوما تا به حال در زمینه نرخ بیکاری تا اواسط مارس و دانشگاه ایالتی سونوما اقتصاددان رابرت Eyler گفت: شهرستان ناظران هفته گذشته نرخ بیکاری می تواند به 15 ٪ در عرض یک هفته.

یک نظرسنجی که توسط سازمان های غیر انتفاعی اول 5 سونوما کانتی یافت که 10 درصد از انگلیسی زبان خانواده و 43 درصد از اسپانیایی زبان خانواده گزارش از دست دادن تمام درآمد پس از شهرستان shutdown.

شهرستان شده است تا ضعف های برنامه های کاربردی برای کمک های غذایی آن تا به حال به اولویت دادن به کسانی که درآمد کمتر از 150 دلار در ماه و چه کسی کمتر از 100 دلار به نام خود — و صدها نفر وجود دارد یک شهرستان خبر داد.

مراقب قدم به جلو

در یک زمان از سال زمانی که اکثر خانواده ها در اوج در پایان سال تحصیلی, برنامه ریزی, کلاس احزاب و فارغ التحصیلی, جشن سفرهای تابستانی و هويدا تقویم باقی می ماند لخت. حتی یاد رویدادهای محلی مانند سونوما کانتی عادلانه و طعم سونوما در ماه سپتامبر در دفتر ثبت دعاوی حقوقی به دلیل بیماری همه گیر.

بنابراین در حالی که کشورهای مانند گرجستان در حال تلاش برای از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول و فشار برای انجام این کار در جاهای دیگر در سراسر این کشور نصب کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روشن ساخته است او پیش بینی ماه بیشتر از برنامه ریزی دقیق و آماده سازی قبل از دامنه کامل از فعالیت های کسب و کار می تواند از سر گرفت. او همچنین می خواهد به اطمینان حاصل شود با هر قدم رو به جلو است که مراقبت های بهداشتی زیرساخت می تواند به نگه داشتن سرعت با هر گونه افزایش در COVID-19 موارد رخ می دهد که به عنوان مردم مخلوط آزادانه تر و سپس آنها شده اند بیش از شش هفته گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de