برخی از سوال اگر coronavirus قانون کمک برگ های اتاق را برای سوء استفاده

واشنگتن > > $500 میلیارد فدرال بسته کمک به شرکت ها و دولت ها صدمه دیده توسط coronavirus شامل قوانین با هدف حصول اطمینان از این پول استفاده شده است در راه است که کمک خواهد کرد که حفظ اقتصاد است. اما سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا کسانی که guardrails جلوگیری از انواع نقض حقوق بشر است که مشخص شده برخی از کمک مالی شرکت های بزرگ از گذشته است.

در بازگشت برای وام اضطراری است که می تواند چرخید توسط فدرال رزرو را تا $4.5 تریلیون شرکت صورت موقت محدودیتی برای آنچه که آنها می توانند به مدیران پرداخت. آنها همچنین نیاز به نگه داشتن خود حقوقی واجد شرایط با ثبات یا حداقل اخراج بیش از 10 درصد برای چند ماه. و آنها را در صورت محدودیت در سهام buybacks و سود را افزایش می دهد.

در عین حال نقاط ضعف ممکن است در خفا انجام دادن در این قانون.

“بر روی کاغذ به نظر می رسد مانند ما آموخته درس” گفت: James فرشته استادیار سرمایه گذاری در جورج تاون دانشگاه ملبورن ملبورن مدرسه کسب و کار است. “اما شیطان در جزئیات است. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق در اطراف لبه.”

قانون ایجاد یک سیستم نظارت برای چگونه شرکت ها می توانند با استفاده از نجات پول است. نظارت به طور گسترده ای به بیش از استانداردهای برای کمک مالی از بانک ها و خودروسازان در 2008-09 بحران مالی است. منتقدان به مدت طولانی مورد حمله کسانی که کمک مالی به عنوان یک بی دلیل سادگی به شرکت های که انجام کمک به طور مستقیم به بحران است.

در زیر فقط-تصویب 2.2 تریلیون دلار بسته یک دولت ناظر و یک پنل توسط کنگره منصوب خواهد شد و نظارت بر نحوه میلیاردها دلار کمک های مستقر هستند و این که آیا آن شرکت کنندگان در نشست محدودیت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلف زمان کمی هر چند در پرتاب نظارت سیستم را زیر سوال. پس از امضای بسته امداد جمعه تهمت با صدور بیانیه ای که به نظر می رسید برای رد استقلال یک بازرس جدید کل ، او گفت که او نمی توانست تشخیص بازرس کل راست به گزارش به کنگره بدون “ریاست جمهوری نظارت.” مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه در ادامه به اختلاف دیگر جنبه های نظارت از قوانین از جمله این که کنگره باید مشورت در تخصیص امداد پول است.

با استانداردهای کلی بسته متناوب قابلمه پول — تا کنون بزرگترین در تاریخ بحران برای کمک به صنایع و دولت های محلی. حدود 425 میلیارد است مورد استفاده قرار گیرد توسط وزارت خزانه داری برای حمایت از تغذیه اضطراری برنامه های وام دهی. این شامل وام به کوچک و متوسط کسب و کار. به این دلیل که شرکت های ایالات و شهرها تلقی می شود به احتمال زیاد به بازپرداخت وام های فدرال رزرو قادر به اهرم پول را تا حدود 4 تریلیون دلار واقعی در وام.

“یک برنامه از این مقیاس و دامنه … وقتی همه چیز در حال حرکت خیلی سریع نیاز شدید موشکافی” گفت: Phil Angelides سابق کالیفرنیا, دولت خزانه دار که رهبری 10-عضو کنگره نظارت پانل مالی-بحران نجات.

برای شرکت هایی که دریافت کمک های اضطراری ممکن است اتاق تکان دادن در این شرایط به آن متصل است. در حالی که آنها نمی توانند کوچک کردن نیروی کار خود را بیش از 10 درصد از طریق سقوط وجود دارد هیچ ممنوعیت برش کارمند حقوق و دستمزد — به جز برای شرکت های هواپیمایی که مستقیم دریافت کمک های مالی. این کمک های مالی باید مورد استفاده قرار گیرد برای پرداخت کارکنان و مزایای.

شرکت ها نیز می تواند کاهش کارگران ساعت و اضافه کاری بدون در حال اجرا گرفتار ممنوعیت نقض اتحادیه قرارداد.

“بسیاری از مردم در حال رفتن به خود را جبران سقوط حتی اگر آنها هنوز هم یک کار” جورج تاون فرشته گفت. “فقط ترس از قرار می دهد که ترمز در اقتصاد است.”

علاوه بر این برخی از شرکت کنندگان کمک خواهد کرد و به احتمال زیاد پیدا کردن راه هایی برای دور زدن محدودیت های اجرایی جبران, فرشته, پیشنهاد, چگونه از طریق گزینه های سهام ارزش دارد و یا از طریق غیر مالی قدرت پردازش مانند مسکن و هزینه های سفر.

در طول بحران مالی, مکان عمومی, طرفداران برافراشته در برابر آيات بیش از حد بسته های پرداخت برای مدیران در برخی از بانک ها و خودروسازان است که با دریافت میلیاردها دلار کمک مالیات دهندگان. خزانه را سهام عدالت در این شرکت ها در ازای وام اضطراری — یک ایده است که تهمت تایید شده است برای کمک برنامه. این به احتمال زیاد به مورد برای شرکت های هواپیمایی که مستقیم دریافت کمک های مالی فدرال.

یکی دیگر از شرایط این است که شرکت های دریافت کننده نمی تواند خرید خود را سهام از سرمایه گذاران برای حداقل یک سال پس از پایان مدت وام. این محدودیت ممکن است آسان تر از دیگران به مانیتور به دلیل گزارش های عمومی مورد نیاز برای انجام معاملات سهام.

Buybacks تمایل به باد قیمت سهام از طریق کاهش تعداد سهام در گردش است. این می تواند تولید ثروت باد اورده برای مدیران که جبران می آید به طور عمده در سهام جایزه و گزینه های به جای حقوق و دستمزد. بهتر است به استفاده از کمک های منتقدان می گویند برای حفظ شغل کارمند یا حقوق و دستمزد سرمایه گذاری در توسعه یا ساخت ذخایر نقدی برای آینده شرایط اضطراری.

چهار بزرگ هواپیمایی آمریکا, ایالات, دلتا و جنوب غربی — صرف یک ترکیب $39 میلیارد دلار در پنج سال گذشته در به اشتراک گذاری buybacks با توجه به S&P جهانی. جدید 500 میلیارد دلار از صندوق امداد earmarks تا 50 میلیارد دلار به صورت وام و کمک های مالی به شرکت های هواپیمایی; 8 میلیارد دلار برای محموله حامل; و به $17 میلیارد دلار برای “کسب و کار حیاتی برای حفظ امنیت ملی” — به عنوان یک جلیقه نجات برای بوئینگ. مبارزات هواپیما غول وضعیتی وخیم از پایه آن 737 Max جت باید عمیقتر به عنوان مسافرت هوایی تقریبا متوقف شده است.

در علاوه بر این به خطوط هوایی مضطرب صنایع است که باید تصمیمات فدرال کمک شامل هتل و رستوران و خرده فروشان و تولید کنندگان.

اضطراری وام برای شرکت های بزرگ به اجرا تا پنج سال بار مدیران در شرکت های دریافت کننده که به دست آورده بیش از $425,000 سال گذشته از دریافت غرامت که تجاوز خود را 2019 در کل. و نه خواهد شد “چتر نجات طلایی” پرداخت برای مدیران ارشد که اجازه رفتن اجازه داده می شود به بیش از دو بار اجرایی را 2019 جبران اگر آن را در صدر $425,000. و مدیران به دست آورده است که بیش از 3 میلیون دلار در سال گذشته نمی تواند دریافت غرامت بیش از 3 میلیون دلار به علاوه نیمی از هر 2019 پرداخت بیش از 3 میلیون دلار.

پرداخت محدودیت اعمال می شود به مدت دو سال به شرکت های هواپیمایی. برای دیگر شرکت ها میتوانند برای یک سال پس از وام پرداخت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de