برخی از تیم NBA بازگشایی ورزشگاه برای بازیکن تمرینات

میامی — NBA در زمان کوچک را نسبت به بازگشت به حالت عادی جمعه به عنوان تعداد کمی از امکانات عمل بازگشایی برای تمرینات و حداقل یک تیم از دریافت اجازه از لیگ برای تست بازیکنان و کارکنان برای coronavirus.

در ضمن NBA کمیسر آدم نقره گرفت و تلفنی با اعضای اتحادیه ملی بسکتبال, بازیکنان, انجمن در شب جمعه. نقره ای با توجه به یک فرد آشنا با تماس جزئیات گفت: بازیکنان که در لیگ است که هنوز هم با هدف برگزاری کامل بهترین هفت سری حذفی باید فصل رزومه کاری و که بازی بدون طرفداران واضح است امکان.

نقره همچنین صحبت در مورد شناخته شده مفهوم داشتن فصل رزومه در یک محل متمرکز گرچه هشدار داد که هیچ تصمیم گیری ممکن است برای یکی دیگر از چند هفته با توجه به کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل جزئیات تماس بودند نه برای عموم منتشر شد.

کلیولند پورتلند و باز بود برای بازیکنان که می خواستم برای دریافت داوطلبانه در تمرینات با کاوالیرز به جلو Cedi عثمان در میان برای اولین بار به عقب در NBA عمل دادگاه پس از لیگ دستور داد آن دسته از امکانات بسته هفت هفته پیش.

“بزرگ به عقب” عثمان نوشت: در Instagram به عنوان او در زمان عکاسی از خود ایستاده و در آنچه به نظر می رسد در غیر این صورت خالی تمرین بدنسازی.

یکی دیگر از نشانه خوبی: اورلاندو سحر و جادو نشان داد که آنها شده اند مجاز توسط مقامات بهداشتی در اورنج کانتی فلوریدا به تست بازیکنان و کادر. در نامه ای به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, اورنج کانتی گفت: سحر و جادو آن را بیش از اندازه کافی تست منابع برای مراقبت از سلامت کارگران و افراد بدون علامت.

“با اورنج کانتی وزارت بهداشت مجوز NBA است توصیه ما این است که ما قادر به بازیکنان ما آزمایش” سحر و جادو سخنگوی Joel شیشه ای گفت:.

لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز انتظار می رود که قادر به دنبال کت و شلوار و آزمون بازیکنان و کارکنان با تصویب مقامات محلی به زودی به عنوان به خوبی. بازیکن لیکرز تست شد و چند هفته پیش و دو بازیکن مثبت شد; شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti هفته گذشته گفت که همه ساکنان لس آنجلس در حال حاضر واجد شرایط برای تست.

NBA هنوز به اجرای یک آزمایش در مقیاس کامل برنامه را برای همه تیم ها یک گام است که باید در نظر گرفته شود اگر وجود دارد در حال رفتن به یک بازگشت به بازی در این فصل است. اما این لیگ نیز توصیه تیم است که آنها ممکن است مجاز به آزمون با NBA تصویب اگر محلی مقامات بهداشتی می گویند “قوی” تست در حال حاضر وجود دارد در خطر بهداشت و درمان کارگران که در جامعه و شرایط دیگر را ملاقات کرد.

NBA مانند دیگر عمده ایالات متحده در لیگ نیز در تلاش است برای جلوگیری از هر گونه معنا که آن را در حال پریدن از خط تست گرفتن از بازیکنان تست شده در شهرستانها که در آن لازم است منابع کمیاب هستند. اورنج کانتی سلامت افسر دکتر رائول پینو گفت: سحر و جادو است که می توانید آنها را “مطمئن” است که می تواند مورد در اورلاندو است.

تورنتو گفت: این امر استقبال بازیکنان را برای شروع تمرینات در هفته آینده. رپتورز خواهد بود با استفاده از قوانین حتی سخت تر از NBA حکم در حال حاضر تنها یک بازیکن اجازه خواهد داشت در این تاسیسات در یک زمان و دادگاه خواهد بود که تنها محل باز به بازیکنان است. هر چیز دیگری از جمله رختکن و وزن اتاق بسته باقی خواهد ماند.

دیگر تیم NBA, زمانی که آنها باز ممکن است به عنوان بسیاری به عنوان چهار بازیکن در این تاسیسات در یک بار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de