برخی از meatpackers خوش آمدید مغلوب ساختن پیشی جستن اما دیگران سوال coronavirus خطرات

SIOUX FALLS, S. D. — بزرگ شرکت های بسته بندی گوشت می آمد که تلاش کرده اند برای حفظ گیاهان در حال اجرا در طول coronavirus بحران گفت: آنها استقبال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش نیاز به آنها را به باز بماند اما اتحادیه های برخی از کارکنان و دموکرات سوال که آیا کارگران می تواند امن نگهداری می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از دفاع تولید اقدام به طبقه بندی گوشت پردازنده به عنوان زیرساخت های حیاتی برای جلوگیری از قفسه های سوپر مارکت از در حال اجرا از مرغ و گوشت خوک و گوشت. بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور بسته اند به عنوان COVID-19 عفونت به سرعت در حال گسترش در بین کارگران که اغلب ایستاده شانه به شانه در خطوط تولید.

مغلوب ساختن پیشی جستن که مشورت با رهبران صنعت قبل از صدور دستور گفت: این امر از بین بردن “تنگناها” که بزرگترین شرکت مواجه شده و پس از کارگران بیمار و برخی درگذشت.

“آنها خیلی هیجان زده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از گرفتن تماس با بسته بندی گوشت می آمد مدیران. “آنها بسیار خوشحال هستیم. آنها همه gung-ho و ما مشکلات خود را حل.”

منظور اجرایی شد به طور گسترده ای دیده می شود که به پردازنده های حفاظت از مسئولیت برای کارگران که تبدیل به بیمار در کار است. آن آمد به زودی پس از طرح دعوی در دادگاه متهم Smithfield مواد غذایی به اندازه کافی برای حفاظت از کارکنان در کارخانه خود در میلان, Missouri. یک قاضی فدرال در این مورد دستور داد Smithfield به دنبال فدرال توصیه.

ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران گفت: این امر تجدید نظر به فرمانداران برای کمک به, درخواست از آنها برای به اجرا درآوردن قوانین است که کارگران نگه داشته شود 6 فوت از هم جدا و کارکنان ارائه می شود با N95 ماسک و دسترسی به ویروس تست.

“آیا این را حس را به گوشت در بازارهای اگر آن را طول می کشد خون از افرادی که در حال مرگ هستند به آن را هر روز پرسید:” Menbere Tsegay یک کارگر در اسمیتفیلد غذاهای گیاهی در داکوتای جنوبی که در آن بیش از 800 کارگران را تایید کرده اند موارد COVID-19. دو نفر فوت کرده اند و این کارخانه شده است تعطیل از اواسط ماه آوریل است.

تهدید ویروس باعث شده است که کارگران مانند Tsegay 35 ساله و مادر چهار فرزند به وزن, آیا سلامت خود را به خطر کار. Tsegay گفت که او مایل به انجام این کار است.

“من می خواهم به جای گرسنگی و صبر کنید این را از بازگشت به کار” او گفت:.

شرکت در حال حاضر به دنبال تغییرات برای کاهش خطرات با ارائه تجهیزات حفاظت شخصی, نصب پلکسی گلاس سپر بین کارگران و کاهش تراکم توسط متناوب تغییر ساعات شروع به کار در میان دیگر اصلاحات.

این اتحادیه گفت: پلکسی گلاس موانع باید استفاده نمی شود به عنوان یک جایگزین برای قرار دادن کارگران در یک فاصله امن از یک دیگر. اتحادیه مقامات همچنین می خواهید به کم کردن سرعت پردازش گوشت از جمله خلاص شدن از چشم پوشی اجازه می دهد که گیاهان به کار در سرعت سریع تر.

Smithfield مواد غذایی است که در حال کار بر روی یک طرح برای بازگشایی, Sioux Falls, گیاه, در بیانیه ای گفت: استقبال از مغلوب ساختن پیشی جستن جهت است که باید آن را برای دسترسی آسان تر به تجهیزات حفاظتی و تست برای کارکنان.

در مواجهه با نازک شدن حقوقی واجد شرایط به عنوان کارگران به آلوده شدن و یا ماندن در خانه در ترس و بسته بندی گوشت می آمد شرکت همچنین قرار دادن میلیون ها دلار نسبت به افزایش پرداخت و دادن پاداش به کارگران سالم را تشویق کارگران به ماندن در کار است.

اما جیم راث مدیر مرکز امنیت غذایی و بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی آیووا گفت: بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به مشکلات پیدا کردن به اندازه کافی کارگران کار در ظرفیت کامل.

“وجود دارد کمبود کارگران آغاز خواهد شد و سپس با بیماری و خود نیاز به قرنطینه برای 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض من روشن نیست که در آن کارگران از, برای حفظ گیاهان باز” راث گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>