برخی از محلی cosmetologists نا امید ناتوانی برای بازگشایی سالن

Toni تعقیب بود مودبانه اما محکم: “من قصد دارم به شما گام به گام خارج است.”

تعقیب که صاحب iBrow سالن دائمی لوازم آرایشی در سانتا رزا بود پستال یک بازدید کننده به سالن او در اوایل این هفته. تعقیب می خواستم بازدید کننده به همان تجربه مشتریان خود را هنگامی که او در نهایت بازگشایی کسب و کار خود را در سن coronavirus.

پس از انتظار در ماشین خود را تا تعقیب تماس به آنها چراغ سبز برای ورود مشتریان را پاسخ یک باتری از سوالات در مورد جایی که آنها به تازگی در سفر با آنها در تماس و اینکه آیا آنها شده اند و یا بیمار است.

پس از آن پرسش ها رضایت بخش پاسخ داد: او را اسکن پیشانی خود را با یک دماسنج. اگر دمای طبیعی است مشتریان خواهد بود دستور به شستن دست های خود را پس از آن استقبال به نشستن بر روی یک ضد عفونی صندلی برای یکی از خدمات ارائه می دهد تعقیب می شود آن را یک مانیکور یا ابرو تاتو.

اما هنگامی که او و بسیاری دیگر در گسترده لوازم آرایشی بخش قادر به بازگشایی? تعقیب و همکار او سالن صاحبان کردم اخبار ناخوشایند در اوایل این هفته زمانی که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که این امر می تواند سال قبل شخصی و کسب و کار خدمات مانند ناخن و مو سالن های مجاز خواهد بود به بازگشایی شده است. بیشتر ناامید کننده اخبار آمد جمعه شهرستان سونوما بالا بهداشت عمومی رسمی مجاز یک تعداد انگشت شماری از بخش های کسب و کار به رزومه و نشانه روشن شد لوازم آرایشی در کارت در حالی که برای.

تعقیب فکر می کند که بی دلیل و این که او می تواند با خیال راحت باز کردن مغازه خود را در حال حاضر. به عنوان مجوز زیبایی و manicurists, او گفت:, “ما آموزش داده شده است در بهداشت و ضد عفونی و عقیم سازی پروتکل.”

در توافق کامل است که دانیل Molkenbuhr صاحب هاله سالن در سانتا رزا که اشاره می کند: “وقتی من در مقابل هیئت دولت برای دریافت مجوز من آنها به دنبال در چگونه من برش مو. آنها مطمئن شوید که من نگه داشتن مشتریان من امن و ضد عفونی و بهداشتی من پیاده سازی درست است.”

حرکتی به یکی از قاب مجوز روی دیوار سالن او را تعقیب گفت: “هر سال من کامل آموزش پاتوژن منتقله توسط خون” که او را به عنوان مشابه “به چه کسی در مراقبت های بهداشتی زمینه انجام دهد.”

با علاوه بر این از چند مورد از تجهیزات حفاظت فردی “ما باید ابزار و دانش به ارائه محیط امن برای مشتریان ما و خودمان را,” او گفت:.

مقامات دولت اختلاف نظر دارند و تنزل شخصی و کسب و کار خدمات به گروه خطر بالاتر — همراه با آزمایشگاه و شخص مذهبی خدمات به بخش سوم از چهار مرحله کالیفرنیا بازگشایی طرح برشمرد شنبه توسط Newsom. او به هیچ جدول زمانی مشخص دیگر از گفت کسب و کار ارائه کاهش خطرات بهداشت عمومی خواهد بود قادر به راه اندازی مجدد در هفته در حالی که کسانی که مانند مو و ناخن سالن ارائه بیشتر خطرات بهداشتی شد و ماه از بازگشایی.

در پی این اخبار تعقیب و گریز یک دیدگاه نوشته شده در Newsom را در Facebook صفحه درخواست او “نه به توده تمام سالن با هم” و اشاره کرد که عملیات مانند او تنها دیدن یک مشتری در یک زمان.

او درخواست با این حال بعید به نظر می رسد به نوسان یا فرماندار یا سونوما کانتی سلامت افسر دکتر Sundari Mase که آرام پناه-در-محل سفارش رونمایی جمعه ارائه شده اندک تشویق برای تعقیب و همسالان خود در لوازم آرایشی و barbering جامعه است.

یک آرایشگر و یا مانیکورزن Mase گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در تماس نزدیک با مشتری از یک landscaper “که در خارج از منزل انجام چیزی که خود را و قادر به 6 فوت دور” از مشتری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de