برخی از ورزشکاران بیشتر در معرض خطر در بیماری همه گیر از دیگران

حتی اگر در معرض خطر افراد بر این باور بودند که شرکت در سال 2020 فصل خواهد مطرح “یک بی دلیل در معرض خطر” به سلامت خود MLB پیشنهاد اجازه می دهد آنها را به نشستن — اگر چه لیگ را یک موقعیت در مورد اینکه آیا بازیکنان در این وضعیت ادامه خواهد داد به پرداخت می شود.

“ما هرگز زور آنها را امتحان کنید یا به زور آنها را به بازگشت به کار” MLB کمیسر راب مانفرد گفت: در هفته گذشته. “آنها می توانید صبر کنید تا زمانی که آنها آماده به آمده است.”

در MLB وجود دارد چند بازیکن مبتلا به ديابت نوع 1 سابقه سرطان درمان کولیت یا قلبی. تا کنون هیچ کدام علنا گفت که نشستن در این فصل است.

جیک Diekman a 33-year-old اوکلند دو و میدانی پارچ تا به مبارزه التهاب مزمن در روده بزرگ از دوران کودکی و از دست رفته بسیاری از 2017 فصل پس از حذف از روده بزرگ خود را. همسرش آماندا گفت: در توییتر ماه گذشته که بازگشت به بازی باید “آمده است در شوهر من هزینه است.”

“هیچ جرم اما من واقعا نمی مراقبت است که باب را از هر کجا که خسته است در خانه با هیچ ورزش و این می تواند ‘برای او’ به تماشای” آماندا Diekman نوشت.

جیک Diekman از طریق عوامل خود را کاهش یافته است به نظر.

موریس بازیکن فوتبال که یاد او تا به حال به دیابت در سن 9 گفت: نه بازگشت به دلیل بهداشت ترس بود و نه ذهن او آمده است. او احساس امن در تمرین گفت: از آنجا که Sounders را انجام داده اند و روزانه دما و علامت چک مبهوت تمرینات و تشویق مکرر دست شستن و او موفق شده است تا دیابت خود را به عنوان معمول است. با توجه به بنیاد تحقیقات دیابت بیماری است که به احتمال زیاد به تشدید خطرات ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در میان مردم به طور مداوم با سطح قند خون بالا و کسانی که با یک بیماری مزمن.

“این بسیار مهم را به طور جدی اقدامات احتیاطی است که مجموعه ای را برای خودم و برای محافظت از دیگران و همچنین به دلیل وجود بسیاری از مردم خارج وجود دارد که در معرض خطر گفت:” موریس که می پوشد یک ماسک در خارج از خانه نگه می دارد و دستکش و ضد عفونی کننده دست در ماشین خود را.

چند ورزشکاران آمریکا را علنا نگرانی در مورد نژادی سلامت نابرابری حتی اگر ایالات متحده دیده می شود به طور قابل توجهی بالاتر مرگ و میر در میان سیاه پوست و لاتین مردم با COVID-19.

در انگلستان اما اتحادیه بازیکنان خواسته است تا در لیگ برتر به تحقیقات این بیماری را در اثر سوء بر nonwhite بازیکنان. Troy Deeney که سیاه و کاپیتان واتفورد FC گفت: به تازگی در انگلیس بوکس نشان می دهد که او نمی خواهد در عمل به دلیل آن نگرانی و چون او 5-ماه-پیر پسر به سختی تنفس.

“سیاه و آسیایی و مخلوط اقوام آنها چهار برابر بیشتر احتمال دارد به این بیماری و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مدت طولانی بیماری” Deeney گفت: “بحث بحث” اضافه بعد “من نمی توانم به کوتاه کردن مو تا اواسط ژوئیه اما من می توانید بروید و در یک جعبه با 19 نفر و پرش برای میپره بیرون؟”

ورزشکاران نمی شود تنها آنهایی که خطرات مصرف. برخی از اسانس های ورزشی پرسنل — داوران, داوران و مربیان در مقابل دفتر مدیران و اعضای خدمه تلویزیون — ممکن است سقوط به بالاتر خطر دسته بندی.

در بیس بال اتباع واشنگتن مدیر دیو مارتینز, 55, از دست رفته سه بازی فصل گذشته به دلیل یک قلب روش و تیم دستیار مدیر کل داگ هریس 50 تا به مبارزه خون-سلول های سرطان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de