برخی از طرفداران ناراحت و پس از تیم خندق پخش رادیو

هنگامی که ام تی وی راه اندازی شد در اوایل 1980s, اولین آهنگ آن پخش شد “فیلم کشته Radio Star.”

در حال حاضر به نظر می رسد که فن آوری جریان اگر نه کشتن baseball radio play-by-play گوینده حداقل این است که جابجایی او. این یک را روز سه شنبه اعلام کرد آنها در حال غرق بیس بال در رادیو. به جای همه بازی ها پخش خواهد شد در یک بازیگران, جریان از طریق TuneIn.

اگر شما از یک سن خاص شما به خاطر گوش دادن به بازی بیس بال بیش از رادیو. متوسط در دسترس بود. این گوینده شد, اعتماد, بی شتاب قصه گوهای. وجود دارد چیزی در مورد ساخت تصاویر را در ذهن خود بر اساس رادیو-بازی-توسط گوینده حساب از این بازی ساخته شده است که این روند تقریبا تعاملی. می رود که برای دو غول که سرنشین یک پخش غرفه — مونته مور هری Caray بیل پادشاه و Lon سیمونز.

خبر خوب: مورد اعتماد خود را بی عجله سرایان کن Korach و وینس Cotroneo ادامه خواهد داد به تماس به عمل است.

اما یک مظنون است که دیرین شنوندگان آن دسته از طرفداران بیس بال که عاشق بیس بال به طور خاص به دلیل آن یک لینک به گذشته را پیدا خواهد کرد این ترتیب به قرار دادن. برای یک چیز, چگونه می توانم به شما گوش دادن به یک بازی در ماشین شما ؟ یا در باغ ؟ و یا در یک سفر کمپینگ?

یک فن ارمیا Pansarasa 40 سال یک فن از سن خوزه گفت: San Jose Mercury News’ Shayna روبین “برخی از مورد علاقه من در دوران کودکی خاطرات کمپینگ با بالا میآید. نشسته در اطراف اتش گوش دادن به لایحه پادشاه ما را بهترین بازی در منطقه خلیج تاریخچه ورزش. ‘تلاوت تولیدو’ بخشی از DNA و من هرگز تا به حال که بدون اوکلند در این رادیو پخش می شود.”

وی افزود:

“یکی زحمت برای من وقتی که من رانندگی در اطراف. اگر هیچ بازی برای گوش دادن به رادیو من می تواند جریان های صوتی از طریق تلفن به من, اما من می توانید ببینید که چگونه برخی می بینید که بدون هیچ زحمتی. من چطور به دریافت آنچه که من نیاز دارند.”

برخی از طرفداران را به Facebook به اشتراک گذاشتن احساسات خود را.

روی پاتون: “من در حصار با این حرکت به دلیل وجود چیزی است دلتنگ مورد آبجو سرد قطب ماهیگیری و بازی در رادیو.”

لیلا ماری Martucci-جونز: “من فکر نمی کنم این است که برای رفتن بیش از خوب است.”

برنت DeCrow: “هیچ بیس بال و بدون رادیو.”

در یک Facebook اعلام اندرو Viloria خلاصه آن را به سادگی با یک نظر: “من عاشق این بازیگران برای محتوای اضافی اما داشتن یک زمینی ایستگاه رادیویی به معنی داشتن یک حضور در این منطقه است. من امیدوارم که این تصمیم نمی نافرجام است.”

آدم Gerston یک زن 39 ساله یک فن از Los Gatos گفت: روبین, “من, مادر, پیر و قطعا وجود دارد چیزی دلتنگ مورد تنظیم شماره گیری به گوش دادن به یک در راه خانه از محل کار و یا در حالی که در حال اجرا در اطراف شهر در تعطیلات آخر هفته. اما در دوران اپل و بلوتوث, تا زمانی که من می تواند جریان بازی فقط به عنوان به راحتی و پس از آن واقعا مهم نیست برای من.”

تراویس آبی پاسخ به یک اطلاعیه در توییتر با سختی فرضی: “فقط نمی تواند به نوبه خود در رادیو کنه. بد شانسی. گوش دادن بر روی یک گوشی فقط آن را انجام نمی. پایین نهم 2 outs — آه مادر را خواستار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im