اجتماعی فاصله اسباب بازی های جنسی, داغ فروشندگان در سان فرانسیسکو فروشگاه

مانند بسیاری از خرده فروشی عملیات سان فرانسیسکو میراث کسب و کار فروشگاه جنس امپراتوری ارتعاشات خوب بود به درب به هفت منطقه خلیج فروشگاه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پناهگاه-در-محل فرمان. و مانند بسیاری از ساکنان منطقه خلیج شرکت مقیم سکسولوگو و تاریخی دکتر کارول ملکه فکر… پازل.

“من به یاد داشته باشید ما ارسال خریدار یک پیام بسیار برای اولین بار در هفته. “من از شنیدن مردم صحبت کردن در مورد پازل. وجود دارد هر جا ما می توانیم هر پازل ؟ هیچ وجود ندارد any sex پازل ؟ شاید ما باید برخی از کسانی که برهنه هنر قرون وسطی پازل.'”

ارتعاشات خوب بود در ابتدا کردند کارکنان خرده فروشی خود را قبل از دریافت PPP وام اما در ادامه خود را آنلاین عملیات طریق بیماری همه گیر. با توجه به صلاحدید می آید که با خرید اسباب بازی های جنسی, یکی ممکن است فرض کنیم مشتریان خواهد بود به احتمال زیاد به فروشگاه آنلاین به هر حال اما به نظر می رسد که خرید و فروش آنلاین حساب فقط برای 20 درصد از درآمد این شرکت. بخشی از دلیل مردم به ارتعاشات خوب خدمات به مشتری است.

“ما واقعا مراقبت از زمانی که مردم می آیند و تجربه که در عتیقه, وسیله ارتعاش موزه. و یا به دنبال دیوار جدید روان شناسی و گفت: چرا بسیاری از وجود دارد ؟ و توضیح دهید که نه هر کس می خواهد همان نوع و چگونه ما می توانیم اضافه کردن آموزش جنسی به همه تعاملات با مشتریان است.”

ویندوز هنوز سوار و درب توقیف در مرکز شهر میدان اتحاد و پولک مکان در سان فرانسیسکو (به دنبال پیشنهاد گربه آثار هنری بر روی آنها با رنگ خالی ) اما آنها در حال حاضر بازگشایی فروشگاه خود را در والنسیا به صورت منظقه وانت (به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در برکلی, پالو آلتو, اوکلند و سانتا کروز).

جای تعجب نیست با توجه اجتماعی فاصله مورد نیاز, یکی از محبوب ترین آیتم ها شده است گرز سحر و جادو و همچنین به عنوان محصولات از ما-پرنیان که می تواند کنترل از راه دور در مسافت های طولانی با یک برنامه. ارتعاشات خوب نیست, به اشتراک گذاری, آمار, اما, نیویورک تایمز گزارش می دهد که وای Tech گروه ما-پرنیان شرکت مادر دیده است فروش فروش آنلاین افزایش 200% بالاتر آوریل امسال بیش از سال گذشته است. اگر چه بسیاری از مردم نمی تواند در حال حاضر درگیر در فعالیت های جنسی به دلیل ترس از ویروس این بدان معنا نیست که تمایلات جنسی خود را لغو و یا دیگر نمی تواند اهل تفریح و بازی.

“این می تواند یک درمان چیزی است که شما را از طریق زمان استرس می گوید:” ملکه. “ما خوشحال به استفاده از اصطلاح اسباب بازی های جنسی. بهتر است از زناشویی ایدز است. من به اندازه کافی به یاد داشته باشید وقتی که یک عبارت است. که کل مفهوم را تداعی بازیگوشی. ما می خواهیم مردم را برای رسیدن به این نقطه در زندگی جنسی خود زمانی که آن را احساس می کند, تفریح و بازی است.”

این منظقه تجربه مرور نیست و در فروشگاه حوادث شده اند به تعویق افتاد اما خوب ارتعاشات هنوز هم ادامه خواهد داد خود را به شکل منحصر به فرد از جنس آموزش و پرورش از طریق یک سری از زوم کارگاه های آموزشی و تشویق مردم برای مشاهده این آشفته دوره از زمان به عنوان یک فرصت برای برخی از کیفیت “زمان به تنهایی.”

“برخی از مردم در حال گرفتن خمیر ترش غذای خود را از دوستان و یادگیری چگونه به نان و برخی از مردم در حال رفتن آنلاین و مسواک زدن خود را و برخی از مردم فکر “من در اینجا توسط خودم”…”

به روز رسانی: والنسیا و پولک خیابان مکان در حال حاضر باز کردن ماموریت محل را بازگشایی دوشنبه, ژوئن 18, و بقیه از منطقه خلیج فروشگاه بازگشایی در روز جمعه, ژوئن 19

دن پشت یک فرهنگ سردبیر در SFGate. ایمیل: [email protected] | توییتر: @Dannosphere

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>