اجتماعی فاصله می تواند ماه گذشته کاخ سفید coronavirus هماهنگ می گوید

“حقایق در کشور ما عبارتند از: مارس 30, ما به اوج خود رسید و در بستری شدن در بیمارستان با 560 در سراسر ایالت” اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt یک جمهوری خواه گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.” “امروز ما باید 300 سراسر کشور در بیمارستان های ما. ما فکر می کنم آن زمان برای اندازه گیری بازگشایی.”

Stitt گفت که بیش از 55 ، 000 Oklahomans تست شده اند و این نرخ مثبت بود 6.3 درصد. او همچنین اشاره کرد که هیچ کس موظف است به بازگشایی یک کسب و کار است.

“من به راهنمایی. اگر یک رستوران را احساس نمی کند مانند آنها آماده برای بازگشایی,” او گفت: “آنها لازم نیست که.”

در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس یک دموکرات نیز در دفاع از تصمیم خود به بخشی از بازگشایی دولت و نگهداری می شود که او با تمرکز بر اجتماعی فاصله اقدامات است که در حال پایدار برای هفته های آینده و ماه.

“ما واقعا لیزر متمرکز بدانند چگونه ما می توانیم تحمل و حفظ این نوع از اجتماعی فاصله اقدامات” پلیس گفت:. “اگر ما نمی توانیم موفقیت در انجام آن, اقامت در خانه بود برای هیچ چیز.”

پلیس گفت: یک آشکار سنبله در coronavirus موارد در کلرادو نسبت به آزمایشهای قبلی که فقط تایید کرد و افزود به کل و منعکس نمی کند وضعیت کنونی است.

بحث بر سر بازگشایی در ایالات متحده می آید به عنوان یکی دیگر سخت-آمار کشور اسپانیا, اجازه کودکان زیر 14 برای رفتن به خارج برای اولین بار در شش هفته. این کشور که تا به حال بیش از 207,000 coronavirus موارد و 23,190 مرگ و میر شده است در این میان یکی از اروپا و دقیقترین مستندات پس از ماه گذشته.

نخست وزیر بوریس جانسون در ضمن مجموعه ای به بازگشت به کار در روز شنبه پس از بیش از سه هفته مبارزه با یک عفونت کروناویروس. وزیر امور خارجه Dominic Raab شده است که در صورت Johnson, گفت, آسمان, اخبار روز یکشنبه نخست وزیر است “مشتاق برای رفتن.”

در ایالات متحده این مراحل را گرفته به سوی بازگشایی توسط دولت متفاوت است. در برخی از مکان ها مانند فلوریدا و سواحل و بازگشایی در صورت محدود با پلیس اصرار بازدید کنندگان برای نگه داشتن در حال حرکت و جلوگیری از تجمع.

در اوکلاهما Stitt به سالن آرایشگاه و حیوان خانگی groomers چراغ سبز به سر کسب و کار در اواخر هفته گذشته و رستوران ها خواهد شد مجاز به بازگشایی درهای خود را جمعه.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات گفت: ساخت و تولید کسب و کار در خارج از شهر نیویورک در منطقه ممکن است قادر به بازگشایی پس از 15 ماه مه زمانی که دولت اقامت-صفحه اصلی سفارش منقضی می شود.

و در گرجستان کسب و کار از جمله بولینگ alleys تو سرو ورزشگاه و سالن مو شده اند مجاز به بازگشایی با سینما و ناهار خوردن در رستوران ها انتظار می رود به دنبال کت و شلوار دوشنبه.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه و مالی برای سرعت که با او نورد اجتماعی فاصله محدودیت در یکشنبه سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت: دولت باز است تا خیلی زود است.

“گرجستان است که قطعا پریدن تفنگ من فکر می کنم اینجا شروع خیلی زود نسبت به جایی که آنها هستند در این بیماری همه گیر” گوتلیب گفت: CBS News’ “چهره ملت است.”

پرسید که آیا او فکر می کند کشورهایی مانند گرجستان و اوکلاهما در حال بازگشایی بیش از حد به سرعت مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان رئیس ملی انجمن فرمانداران گفت که او “رفتن به بسیار محتاط” در تصمیم گیری در مورد خود دولت است اما به انتقاد از دیگر فرمانداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net