‘خیلی بهتر’: رستوران ناهار خوری اتاق, سالن بازگشایی برای کسب و کار

Grafe مدیر توسعه کسب و کار برای سانتا رزا شرکت حسابداری Moss Adams گفت: موهای او رشد کرده بود تا زمانی آن دشوار است برای حفظ یک “سطح حرفه ای” او برای حفظ, حتی در طول تمام زوم و Webex گره خورده کنفرانس جلسات.

در ضمن پسر او اوان 12 بالاخره خلاص شدم کفال پسر عموی خود را به تازگی به او برای تفریح (اوان سوى Grafe گفت). Grafe گفت: کوتاه کردن مو یک تکه از حالت عادی او ولع مصرف برای خودش و پسرش.

“آتش سوزی, PG&E خاموشی و در حال حاضر یک بیماری همه گیر. چقدر این بچه ها نیاز به تجربه از نظر بلایای?” او گفت:. “اما یک چیز برای مطمئن شوید که آنها در حال رفتن به انعطاف پذیر شود.”

Brauley McNulty صاحب Devils & Queens گفت: او خدا را شکر در نهایت به بازگشایی کسب و کار خود را که میزبان تعدادی از مستقل آرایشگران و سبک است. اجتماعی جدید فاصله با الزامات تنها بدان معنی است که باربر جانبی کسب و کار تا به حال به از دست دادن یک صندلی.

در سالن سمت سبک’ ایستگاه شد و در حال حاضر 6 فوت از هم جدا. این سالن را از دست دادن آن در اتاق انتظار و یکی از شستن مو ایستگاه, او گفت:.

“ما در اینجا در حال حاضر ما در حال نگه داشتن همه چیز تمیز و ما هیجان زده و بسیار خوشحال به بازگشت و حرکت به جلو,” او گفت:.

در روستای گرگ پترسون شرکت مالک سونوما Outfitters گفت: پیاده روی در مشتریان بسیار مهم به فروشگاه ثبات مالی. خانواده متعلق به پوشاک و دنده در فضای باز شرکت می کند تعداد بسیار کمی از خرید و فروش آنلاین و وب سایت آن است که در اصل یک صفحه فرود برای کسب و کار.

پترسون گفت: منظقه فروش بازسازی و تنها حدود 20% از فروشگاه درآمد. روز شنبه, مشتریان, انتظارنشسته بودند از جبهه برای فروشگاه ساعت 10 صبح بازگشایی. داخل فروشگاه شد و بی عیب و با تمام دیگر باز کردن کسب و کار وجود دارد ضد عفونی کننده دست در هر نوبت.

“این هرگز پاک کن اینجا” پترسون گفت:, و اضافه کرد که یک هسته گروه از کارکنان انجام داده بود “برخی از عمده تمیز کردن بهار” به آماده شدن برای شنبه.

پترسون گفت: shutdown شده است قابل توجه مالی ضربه هر چند او شده است قادر به شناور باقی می ماند و با کمک یک coronavirus وام کسب و کار کوچک. “این به ما اجازه ماندن در مسیر با فروشندگان ما,” او گفت:.

زمانی که پترسون شنیده ام که راه رفتن در کسب و کار خواهد بود به زودی اجازه او گفت: او در تماس خود فروشندگان به آنها شروع به ارسال بقیه از بهار کالا. او به تعویق افتاد و کسانی که محموله زمانی که این بیماری همه گیر مجبور شهرستان را تعطیل.

شهرستان جدید بهداشت منظور نیز اجازه می دهد تا تعدادی از فعالیت های تفریحی از جمله از سرگیری منشور قایق گشت و گذار برای ورزش ماهیگیری و اجاره تجهیزات کمپینگ و paddleboards و یا باد کردن کیکس.

لیندا برک مالک مشترک از محبوب برک یا باد کردن کیکس در فرستویلل و کارکنان خود را صرف شنبه آوردن قایق و قایق از خشک سازی و بر روی riverfront محل در امتداد رودخانه روسی. برک گفت: کارکنان در حال حاضر بیش از لازم سلامت پروتکل ها و آماده شدن برای از سرگیری اجاره و سایر خدمات توسط اواسط ماه ژوئن.

“ما در حال گرفتن رزرو,” او گفت:. “کسب و کار ما است و باز به کانو و کایاک سفر قیمت و جزئیات است.”

با یک چشم و در آینده دهانه دولت, مقامات بهداشت روز جمعه اعلام کرد که حتی بیشتر کسب و کار و فعالیت خواهد بود با توجه به چراغ سبز برای شهرستان هایی که مجاز به پیشبرد به مرحله سوم از رژیم صهیونیستی است. Newsom چهار مرحله بازگشایی طرح است. سونوما کانتی در میان آنها است.

مرحله سوم شامل اردو RV پارک و دیگر تفریحات و امکانات هتل ورزش حرفه ای بدون تماشاگران cardrooms ماهواره ای wagering امکانات و racetracks. این همچنین شامل موزه ها و گالری ها باغ وحش ها و آکواریوم امکانات تناسب اندام, موسیقی فیلم و تلویزیون تولید سایت و خانواده, مراکز تفریحی مانند تصویری بازی های آرکید پنبه حلاجی شده قفس و بولینگ alleys.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>