سیگار کشیدن تقریبا دو برابر احتمال عوارض جدی از coronavirus UCSF محققان می گویند

COVID-19 کشنده جدید بیماری ناشی از کروناویروس جدید است “قابل ملاحظه ای بالاتر از” شانس پیشرفت در میان افراد سیگاری به گفته محققان در دانشگاه سان فرانسیسکو.

یک متا آنالیز که در نگاه 11,590 COVID-19 بيمار در 19 مطالعات مستقل نشان داد افراد سیگاری در حدود دو برابر خطر از غیر سیگاری ها برای این ویروس به بدتر هنگامی که یک بیمار آلوده می شود.

“سیگار کشیدن در ارتباط است قابل ملاحظه ای در معرض خطر بالاتر از COVID-19 پیشرفت” دکتر استانتون A. Glantz مدیر UCSF مرکز تحقیقات کنترل دخانیات و آموزش و پرورش گفت: در انتشار اخبار. “این یافته نشان می دهد که در کالیفرنیا در حال انجام قوی کنترل دخانیات اقدامات است که باید کاهش سیگار کشیدن ممکن است همراه با دولت های دیگر قوی مداخلات بهداشت عمومی می شود کمک به کالیفرنیا تلاش ها برای خنثی کردن اثر COVID-19.”

نزدیک به یک سوم از افراد سیگاری مورد مطالعه خود را به حال نشانه های پیشرفت در مقابل کمتر از یک پنجم از افراد غیر سیگاری است. از 11,590 بیماران با COVID-19, 731 بودند به عنوان افراد سیگاری است. از کسانی 231 یا 29.8 درصد به حال خود شدن شرایط نسبت به 17.6 درصد از افراد غیر سیگاری است.

اگر چه تعداد COVID-19 بيمار طبقه بندی شده به عنوان افراد سیگاری زیر که از کل جمعیت محققان این ویژگی به یک underassessment به جای یک تئوری ساخت دور که سیگار کشیدن را فراهم می کند یک “اثر حفاظتی” در ریه ها. تحقیقات قبلی نشان داده است افراد سیگاری که در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت و مرگ و میر ناشی از MERS دیگر ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

از آنجا که این مطالعات تنها در نگاه کسانی که در حال حاضر آزمایش مثبت, محققان قادر نبودند به این نتیجه اگر سیگار کشیدن یک عامل خطر برای ابتلا به بیماری است. متغیرها در سوالات مطالعات بین ميانگين نتايج حاصل نمی افتراق بين فعلی و سابق افراد سیگاری نه نشانی از آن را به حساب e-سیگار و یا استفاده از ماری جوانا.

تنها یک دولت یک درصد پایین تر از آن بزرگسالانی که دود از کالیفرنیا با توجه به 2017 و تحلیل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. برای اولین بار بود یوتا در 8.9% و سپس کالیفرنیا در 11.3%.

هر دو کشور باید نسبتا کم نرخ مرگ و میر از COVID-19 در 1.0 هر 100 ، 000 ساکنان و 3.3 در هر 100000 نفر بود اما متحده سخت ترین ضربه توسط ویروس پاییز پشت آنها را بر روی سی دی لیست. New York, New Jersey, کانتیکات و ماساچوست همه باید میزان مصرف سیگار به زیر 15 درصد بلکه بالاترین سرانه نرخ مرگ و میر از این ویروس در کشور است.

خواندن کاغذ سفید در اینجا.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de