اسمیت: Windsor مرد بازیابی قدیمی رادیو به ارمغان می آورد یک تکه از گذشته به زندگی

دیو لوئیس ویندزور نشده بود و در دهه 1930 به صدای تلپ پایین قبل از سنگین, سخاوتمندانه گردد فیلکو یا Silvertone و لحن در “رنجر تنها” و یا “نیا” و یا “دیک تریسی.”

اما در حدود 77 این جور کوشا بازنشسته آتش نشان است که به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که یک رادیو بود یک رادیو.

از دهه 1920 تا آن bettered توسط تلویزیون یک خانوار رادیو بود, آن, الکترونیکی, سرگرمی و منبع خبری آن قابل شنیدن لینک به جهان است.

خانواده رادیو “در زمان محل افتخار” در یک خانه لوئیس گفت: در مرتب گاراژ که در آن او تعمیرات و بازیابی قدیمی رادیو. برای نسل های او یادداشت برای خرید یک رادیو بود و کمی متفاوت تر از جستجوی کامل مبل و یا میز ناهار خوری.

“این یک قطعه از مبلمان خود را,” لوییس گفت. “این یک قطعه از خانه خود را بنابراین شما می خواستم یکی که خود را متناسب با دکور اتاق.”

رو به رشد محبوبیت تلویزیون های 60 و 70 سال پیش باعث رادیو به سمت چپ خاموش در شب و شاید نقل مکان کرد و از احترام در نقطه ای در اتاق نشیمن به آشپزخانه.

آن پیش بینی شد که رادیو که در زمان تنزل به انبارهای میریزد و در جایی که امثال کالسکه, گاز, لامپ و کره چرخ جمع آوری گرد و غبار.

این اتفاق نمی افتد. هر چند کاهش در قد و قامت توسط تلویزیون و رادیو صدا و سیمای جان سالم به تلویزیون و سپس هر فرم از موسیقی ضبط شده و پادکست و رادیو ماهواره ای. Nielsen Media Research گزارش می دهد که در هر هفته از رادیو می رسد 92 درصد از بزرگسالان آمریکایی — 5 درصد بیش از تماشای تلویزیون است.

اما امروز بسیاری از ما گوش دادن به رادیو در ماشین و یا اتصال آنلاین و یا بر روی یک پلاستیک, دیجیتال, پرتاب-را-دور-اگر-آن-معافیت های رادیویی.

کسانی که نمی, آنچه نوبت دیو لوئیس ،

زمانی که او شروع به گرفتن اخطار از رادیو در یک بازار کک سال و نیم پیش لوئیس بود که در بازار برای یک تفریح و سرگرمی.

بازنشسته اوکلند آتش گردان رئیس قبلا ساخته شده است یکی از شیرین ترین, باهوش ترین مقیاس-راه آهن شهرهای روی زمین است.

این یک مدل 3D از زندگی خود با همسرش, Suzan و دو دختر خود را. هو مقیاس قطار نورد گذشته دقیق مینیاتور از هر یک از خانه های این خانواده تا به حال زندگی می کردند و تاریخی اوکلند آتشنشانی که در آن دیو و Suzan ملاقات و در و در.

قطار طرح اشغال کرده بود روی میز ناهار خوری برای مدت طولانی به اندازه کافی وقتی که دیو لوئیس داد و آن را دور از اوایل سال گذشته است.

نیاز به یک جدید avocation او گرفت تا با میز رادیو که می شد یک بار انتگرال به خانه آمریکا زندگی اما در حال حاضر اگر آنها وجود داشته باشد و در همه حال به احتمال زیاد به را فراموش کرده و بی کس و غیر قابل جراحی تا زمانی که خود را نگهبانان می توانید به یاد داشته باشید.

“در آن نگاه کنید. که چوب جامد” لوئیس گفت: از یک سال 1946 Gilfallan Bros از رادیو در لس آنجلس. “وجود دارد جداول ساخته شده کمتر محکم تر از آن است و آن را به یک رادیو!”

او savoring چالش پیدا کردن چنین رادیو تحقیق آنها را تعیین می کند که چه بخش هایی نیاز آنها و رفتن در جستجوی آنها. اگر او بازیابی یک و یک دوست و یا نسبی و یا از یک دوست و تحسین آن او ارائه می دهد آن را به عنوان یک هدیه از گذشته است.

نوزده بار تا کنون لوئیس دوباره بهم وصل است و جلا تا یک امرسون یا GE یا RCA Victor, آروین, Crosley یا Schaub-Lorenz. سپس او آن شمع در آن روشن. و منتظر است.

هنگامی که یک صدا یا لحن متورم او کانال glee از یک بچه که کشف شگفتی از امواج رادیو و تلویزیون قبل از همیشه شنیدن و یا گفتن “تلویزیون.”

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>