اسمیت: Willits زن گفته می شود که قدیمی ترین بومی کالیفرنیا تبدیل 112

WILLITS — بیش از یک تعداد کمی از مردم دنیا در کالیفرنیا در سال 1908. تزئین کیک هویج قطعه قطعه در Willits در روز چهارشنبه بود شیرین ادای احترام به تنها تا آنجا که ما می دانیم که هنوز زنده است.

و بسیار است.

“من احساس می کنم فقط خوب” یک لطف دستکش, scarfed و stoled ادیت “ادی” Ceccarelli گفت: در تولد ناهار به افتخار او انداخته در Willits Harrah ارشد مرکز.

“یک کمی خسته” او مجاز است. کمی بعد او افزود: “اما من هنوز هم اینجا.”

Ceccarelli (جوجه-ah-REHL-ee) متولد شد و در Willits شهر حدود 5000 کاملا 20 مایلی شمال از Mendocino County صندلی یوکیاه در فوریه. 5 از سال 1908.

در 112 او معتقد بود که در قدیمی ترین و بومی کالیفرنیا. وجود دارد یکی از شناخته شده مقیم دولت که مسن تر اما 113 ساله مینی Whicker از رزویل متولد شد در آرکانزاس است.

علم پیری شناسی سوابق منعکس کننده بیش از حدود 20 آمریکایی ها بیش از Ceccarelli. در حال حاضر ترین-فرد ارشد در کشور, با توجه به علم پیری شناسی گروه تحقیقاتی است که در 114 سال 175 روز: هستر فورد از کارولینای شمالی است.

لیست از قدیمی ترین مردم روی زمین است متفاوت باشد با توجه به تأیید استانداردهای اما آن را ایمن می گویند که در میان 7.5 میلیارد نفر بر روی این سیاره تمام کسانی که مسن تر از ادی Ceccarelli می تواند به راحتی به دو فرودگاه اتوبوس اکسپرس.

Ceccarelli می توانید انتظار یک معامله از یک حزب اگر او می ماند با ما تا زمانی که جهان در حال حاضر قدیمی ترین ساکن ژاپن کین Tanaka که 117 سال و 36 سال است.

Ceccarelli است که فرزند از هفت فرزند از مهاجران ایتالیایی. خانواده او زندگی می کردند در تمام طول دوران کودکی خود را در خیابان گل است که در حال حاضر بزرگراه 20.

او چپ Mendocino County زمانی که او برای اولین بار از دو شوهران المر “آجر” Keenan یک کار به عنوان یک typesetter با فشار حزب دموکرات در سانتا رزا.

سال 1934. زن و شوهر حل و فصل به یک خانه در سانتا رزا بنتون خیابان و مطرح دختر آنها می خواهم به تصویب رسید Laureen.

در حزب او چهارشنبه Ceccarelli گفت: سانتا رزا “ما آن را دوست داشت اما آن را کمی سنگین — بسیاری از مردم است.”

هنگامی که آجر Keenan بازنشسته از PD در سال 1971 پس از یک حرفه ای از 36 سال این زن و شوهر با خوشحالی بازگشت به کمی Willits.

Keenan در سال 1984 درگذشت. او بیوه و دو سال بعد ازدواج چارلز Ceccarelli. آنها زندگی در قلب Willits و ادی Ceccarelli شد مشهور در شهر به عنوان یک مشتاق رقصنده جامعه نیکوکار و عاطفی روح که مایل راه می رفت هر هفته قدم زدن Willits و تبریک مردم است.

او شده است بیوه یک مدت زمان طولانی. پس از چارلز Ceccarelli درگذشت در سال 1990 او به تنهایی زندگی می کردند و سالخورده پدیداری به آرامی.

تنها چند سال به عقب او نیاز به کمک برخی از در خانه و هایدی best coast بود که در روز چهارشنبه ناهار خدمت برای یک زمان او را به عنوان مراقب. یک روز, best coast به یاد می آورد Ceccarelli گفت: داشتن یک بیت از یک دندان درد.

بنابراین best coast جستجو گراند بانوی خانه برای یک آسپرین یا ایبوپروفن. هیچ کدام وجود دارد.

“او هرگز هر چیزی” best coast گفت. زاده با ازدواج ساناز Persico گفت Ceccarelli همیشه خوب و معقول و رفت و رقصید و او به سادگی هرگز بیمار می شود.

در 112, Ceccarelli زندگی در مراقبت در منزل مسکونی. مدیر پرلا گونزالس گفت: از شنیدن توصیه های او برای زندگی (بسیار) ،

“او گفت:” باید دو انگشت از شراب قرمز و ذهن کسب و کار خود را.”

برای یک زمان بسیار طولانی Ceccarelli لذت می برد که نسبتا کمی از شراب با شام. این اتفاق می افتد در حال حاضر تنها در تعطیلات ویژه, او گفت:.

این روزها او با استفاده از واکر اما می شود در اطراف قابل ملاحظه و با توجه به که می افتد لازم است که او را یکی هیپ جایگزین در 109 و دوم در 111.

وقتی پرسیده شد که در گذشته او چه اعتبارات برای او طول عمر Ceccarelli ذکر شده کار ساده زندگی و مراقبت از دیگران است.

“شما رو به کار” او یک بار گفت. “شما یاد بگیرند برای زندگی بدون بسیاری برای یک چیز. شما نمی توانید همه چیز شما می خواهم. شما رو به قربانی است.”

پیوستن به او را برای تولد او در ناهار در ارشد مرکز شد ده ها تن از بستگان و دوستان و Willits مسئولان شهرستان و به خوبی wishers. جوانترین آنها نگاه به 8 سال Kaydance لوپز.

کودک گفت: از پنجم-پسر عموی 104 سال ارشد خود “او من فرد مورد علاقه.”

وجود دارد بادکنک و گل و هدیه و سخنرانی و زرق و برق دار کیک هویج از رولاند نانوایی & اغذیه فروشی و مشروب فروشی. اما چه ادی Ceccarelli می گویند او به عنوان منعکس شده در حزب ؟

“آن را به خوبی به مردم با هم است.”

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>