اسمیت: شستن دست های خود را سازمان دیده بان نگرش خود را وقتی که می آید به کروناویروس

این روزها وقتی نانسی وانگ عطسه مردمی اطلاع می دهد.

“مردم به من نگاه کن چون من چینی هستم,” او گفت:. سانتا رزا ساکن گفتگو با دیگر آسیایی-آمریکایی به او اعتقاد داشتند که در میان coronavirus ترساندن هر کسی که به نظر می رسد چینی منوط به بودن با زنگ.

وانگ رئیس ردوود امپراتوری چینی انجمن نیست وحشتناکی تعجب یا جرم. تایوان به دنیا آمد 43 ساله ساکن شهرستان سونوما می داند که مردم از ترس ابتلا به ویروس است که به کشته شدن بیش از 2,200 پس از آن به نظر می رسد در چین هوبئی استان در اوایل دسامبر.

“من می دانم که در حال حاضر مردم وحشت,” او گفت:.

در حالی که او می داند که چرا هر کسی ممکن است لگد بر شاهد یک عطسه یا sniffle توسط کسی که به نظر می رسد چینی, او امیدوار است که همه ما می خواهیم محافظت در برابر نگاه کردن بر یا پروفایل و یا در هر راه تبعیض آمیز در برابر چنین افرادی است.

“من نگران هستم” او گفت:. “مردم باید به یاد داشته باشید همه ما یکسان است. ما همه شهروندان در اینجا.”

واضح است که در اینجا در شمال خلیج و ساحل شمالی پتانسیل همه گیر نیست و باعث نوعی مشکل است که اتفاق می افتد در مناطق شهری با Chinatowns و تعداد زیادی از مردم از میراث آسیایی.

شما دیده می شود بدون شک که رستوران در Chinatowns در سان فرانسیسکو و اوکلند و در جای دیگر گزارش می دهند که کسب و کار پایین است به طور چشمگیری. با قرنطينه در چین و مردم در سراسر جهان اجتناب از هر کسی به عنوان حتی از راه دور متصل به آن کشور اثرات سلامت ترساندن بزرگ هستند.

نانسی وانگ می گوید وجود دارد قطعا افرادی که به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 ویروس تغییر برنامه های خود را برای حضور در ردوود امپراتوری چینی انجمن جشن سال نو در فوریه. 1 در سانتا رزا دامپزشکان’ ساختمان.

وانگ گفت: کوچکتر جمعیت بیش از حد معمول بود و یک زمان بزرگ است. برای قرار دادن مهمانان در سهولت و اقدامات احتیاطی مناسب او ارائه شده در سال موش جشن لیبرال مقدار از ضد عفونی کننده دست.

“در حال حاضر من آن را حمل و به طور مداوم دست شستن” او گفت:.

او می پرسد که ما مراقبت نمی شود آلوده ما داشته باشیم چگونه ما خیره و ترس ممکن است بر دیگران.

یک کودک وارد جهنم همسر من, دایان زندگی و معدن تقریبا 30 سال پیش. گاهی اوقات من نوشت: در ستون من در آن زمان “باید جمعه” در مورد حداکثر و ماجراجویی بزرگ از والدین.

OK OK. من در مورد نوشت: پدر بودن و در مورد بچه من Max بیشتر از گاهی. اغلب به اندازه کافی به گفته بالاتر یو پی اس در اینجا در PD به نوشتن در مورد چیزی دیگری است.

من می توانم به شما بگویم زمانی که من در آخرین نوشته در مورد مکس که متولد ژوئن سال 1990 در بیمارستان جامعه فارغ التحصیل شد و در سال 2008 از مونتگمری بالا است. آن بوده است مدت زمان طولانی.

در حال حاضر و دوباره کسی که به یاد می آورد — مطلوب! — کسانی که در ستون زیر تولد او را بپرسید در مورد او. لطفا عفو این به روز رسانی از افتخار پدر است.

در سال گذشته حداکثر تکمیل تقریبا هشت سال از کالج آمیخته با کار و سفر. آگاه باشید که او همیشه می خواهد برای کمک به مردم, او به زودی شروع به کار خود را به عنوان یک پزشک از درمان فیزیکی است.

که در آن ویراستاران. من می دانم که شما تا به حال خود را پر از ستون ها از من در مورد fathership و پسر من و من انجام می شود.

اما اگر grandkids اتفاق می افتد ،

شما می توانید تماس با تحریریه کریس اسمیت در 707-521-5211 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im