اسمیت: شگفتی نگه دارید آینده را برای این 106 سال سانتا Rosan

بعد از ظهر شنبه در حدود 106 سال به بعد و پس از او متولد شد و در مندوسینو شهرستان اندرسون دره رز Gaspari رو همه تا لباس پوشیدن برای ناهار در Riviera Ristorante که او را دوست دارد.

اما افزایش بوده است فریب.

وجود دارد هیچ Riviera ناهار برنامه ریزی شده است. به عنوان او به شدت از او کوچک, pin-شسته و رفته خانه نه چندان دور از سانتا رزا دبیرستان او مشهود شهرستان firetruck آن چراغ چشمک زن.

و در پشت آن یک کل رژه اتومبیل های بسیاری از آنها تزئین شده و تمام حمل و بستگان و دوستان گل.

بیتلز blared از یک کلاسیک سوار: “آنها می گویند آن را روز تولد خود را!”

سه سانتا رزا ماشین پلیس cruised گذشته افسر سوم اعلام بیش از بلندگو “رز از سانتا رزا اداره پلیس, ما می خواهم به شما یک آرزو مبارک 106 تولد است.”

رز بومی ناوارو و ساکن سانتا رزا پس از سال 1936 بود خیلی به طور کامل دمیده دور.

البته آرزو اواخر شوهر جان Gaspari که شده است می خواهم یک معاون رئیس جمهور در ارز بانک وجود دارد. ازدواج آنها 85 سال پیش و درگذشت او در سال 1999.

در میان چیزهایی که دو نفر از آنها را دوست داشت به انجام بود به بازی گلف در سانتا رزا گلف و کشور. هیچ کس به عضویت فهرستی طولانی تر افزایش یافت.

“من شده است یک عضو وجود 80 سال گفت:” شیرین کسب و کار کالج آلوم و سابق پزشکی قانونی و کارگر دفتر.

رز در زمان تولد او رژه از یک صندلی چرخدار زیرا او به راه رفتن مشکل او معتقد است به دلیل از همه کسانی که در دهه های گلف است.

“من بد زانو,” او گفت:.

اما چه زندگی است.

برت CROZIER تا به حال بسیاری از مردم کشیدن برای او. اما شما احتمالا دیدم که نیروی دریایی حکومت است که از سال 1988 سانتا رزا بالا فارغ التحصیل ترمیم خواهد شد به عنوان کاپیتان ناو هواپیمابر تئودور روزولت.

“این تصمیم این بود که آنچه ما برای امیدوار” مادرش جینا Crozier یک دیرین خانواده و کودک مشاور در سانتا رزا گفت: “اما ما همچنان خدا را شکر برای حمایت از ما دوستان و خانواده و جامعه است.

“این نشان می دهد که یک محل عالی همه ما را انتخاب کرده اند به خانه ما.”

مانند کره: معمولا داوطلبان در F. I. S. H. شربت خانه مواد غذایی در سانتا رزا در مورد به همان اندازه کره به مردمی نیاز به آنها را به زندگی می کنند خرچنگ دریایی قارچ سفید و شکلات با تکه های طلا.

“اگر ما تا به حال به کره دور ما شیر-رقص” گفت: Kaarin لی رهبر تیم فوق العاده در دوستان در اینجا سرویس.

آنها در حال رقص در حال حاضر.

F. I. S. H. شربت خانه در سال 1710 سباستوپول جاده یک ذینفع فدرال Coronavirus برنامه کمک غذایی که خرید غذاهای تازه برای توزیع به مردم که مبارزه میان همه گیر.

F. I. S. H. تا به حال به طول پناهگاه در محل اما قهرمانانه کمی شربت خانه بازگشته است باز چند ساعت در هفته و آن را تا کارتن از CFAP محصولات لبنی و تولید است.

در حال حاضر F. I. S. H. باز است ظهر تا 2 بعد از ظهر در سه شنبه, چهارشنبه و پنج شنبه ها. مردم با داشتن یک زمان سخت به نگه داشتن مواد غذایی در جدول می توانید به سادگی نشان می دهد.

“مردم درک نمی کنند که ما باز دوباره گفت: Lee.

اما او و همکار داوطلبان در شربت خانه و مشتاق به دست کردن انواع مواد غذایی.

به خصوص کره.

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>