اسمیت: نگاهی که لحظه روز یادبود به مکث و افتخار نظامی دامپزشکان

این روز یادبود با تشکر از همه گیر شد و از مجامع عمومی و یا پرواز اور سخنرانی یا تفنگ می بارند به افتخار کسانی که زندگی خود را در خدمت به کشور خود.

وجود خواهد داشت و به جای آن یک فرصت برای تبدیل شدن به سکوت و تأمل در فداکاری.

Gary Magnani که در خدمت نیروی دریایی در ویتنام و خلیج فارس جنگ و دیگر جانبازان بپرسید که در ساعت 11 صبح در روز یادبود ما مکث به منعکس کننده یا دعا برای همه آمریکایی ها که به خانه می آیند از جنگ.

“پس ما نمی توانیم جمع آوری اجازه دهید آن را در قلب ما می گوید:” Magnani که مدیریت خصوصي سونوما جانبازان پارک یادبود و می توان از طریق amvetsca55.org.

او امیدوار است که ما ممکن است در نظر میان اضطراب گناه بازمانده و عاطفی خرید اینترنتی از COVID-19 بحران است که آن را فراهم می کند یک طعم و مزه از پریشانی بسیاری خالی از سکنه مبارزه با دامپزشکان تحمل زیاد و یا تمام وقت.

خوب کف: بهداشت جهانی بحران شده است و فراتر از آن سخت در شمار خیریه گروه مجبور به لغو یا به تعویق انداختن ضروری حوادث برای جمع آوری پول.

یکی از این سازمان های غیر انتفاعی است که کفش 4 Kidz (shoes4kidz.com). آن را فراهم می کند جدید کفش های ورزشی برای کودکان محلی که راه رفتن در اطراف در ضبط و یا پاره کفش.

“بسیاری از کودکان و نوجوانان ما در خدمت هرگز تا به حال یک جفت جدید از کفش های قبل گفت: بنیانگذار Myriah Volk که تا به حال به یک اسکراب آوریل 4 جمع آوری کمک در سباستوپول را HopMonk میخانه.

بدون دلار آن را آورده اند در, مردم رنجدیده بیش از چگونه او را خرید کفش برای شروع سال 2020-’21 سال تحصیلی. ممکن است او و هیئت مدیره باید در برابر کفش 4 Kidz?

عضو هیئت مدیره جری رابینسون کاردینال نیومن بالا ستاره ورزشکار که در ادامه به بازی فوتبال برای UCLA فیلادلفیا ایگلز و L. A. اظهارات ساخته شده یک تماس به یک دوست و همکار نیومن آلوم.

در روز چهارشنبه که, دوست, سفت Destruel مید کلارک چوب گرفته تا مردم بپرسید که او به تماشای ایمیل برای $5,000 چک او را به کفش 4 Kidz.

نگه داشتن موسیقی زنده: من می شنوم از wineries که در حال کمک به idled نوازندگان با میزبانی مجازی اجرای برنامه که قرار دادن پول در هنرمندان جیب.

یکی از اتفاق می افتد در 5 بعد از ظهر پنج شنبه در زوم کنسرت های خواننده و ترانه سرا جاستین دیاز از Napa County و مرتب توسط Halleck تاکستان. جزئیات در halleckvineyard.com.

کارخانه شراب سازی حمایت و اجرای برنامه های مثل این یکی رایگان به بینندگان اما کمک های مالی برای هنرمندان استقبال کرده است.

در SNOOPYTOWN جینا Huntsinger اعطا شده است یک ارتقاء بزرگ.

او با ترک شغل خود را مدیریت سانتا رزا یخ آرنا ساخته شده توسط اواخر کاریکاتوریست چارلز شولتز مستقیم شولتز موزه فقط در سراسر خیابان.

چگونه Huntsinger خواسته جیم سازمان حفاظت محیط زیست بودند در اینجا به دیدن او گام بر دارد و در نقطه ای در شهرستان سونوما اختصاص داده شده به جشن نبوغ و میراث خالق پویان و کل Charlie Brown باند.

Huntsinger نزدیک بود به عنوان قوم و خویش به سازمان حفاظت محیط زیست یک lovably می شه دریایی سپاه دامپزشک که شروع به کوه در می رم همبرگر در عرصه های یخ و سپس در دهه های اداره کل یخ/گرم کافه توله سگ/فروشگاه هدیه پیچیده است. سازمان حفاظت محیط زیست درگذشت در سال 2019 در 78.

Huntsinger به راحتی آنچه را که او می گویند او به عنوان انتقال از عرصه به موزه:

“شما هنوز هم برای بادام زمینی!”

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de