اسمیت: سباستوپول هنرمند هدیه نقاشی به پرستاران و مراقبان به عنوان یک تشکر از شما

غرب شهرستان سونوما هنرمند کارول Watanabe است که دیگر در حال مرگ است. او تصمیم گرفت برای رفتن به دور برخی از نقاشی های او ،

حدود هفت ماه پیش جوشان و effusive Watanabe, 74 احساس ضعف و تنگی نفس در طی یک چرخش کلاس و دوباره در مدت کوتاهی پس از آن در هنر او واحه یک کشور خانه در سباستوپول غربی لبه.

آزمون آورده تشخیص ریوی و فشار خون بالا یک بیماری جدی است که مختل شدن جریان خون به ریه ها و می تواند منجر به نارسایی قلبی. واتانابه می گوید از یادگیری است که او تا به حال شاید دو سال به زندگی می کنند.

“من فکر می کردم مردنی,” او گفت: از کنار او نشست و در کنار او ماهی برکه کون بزرگ, خروس بزرگ, قرمز, گرد, عینک و در زیر او پهن حصيري کلاه قرمز.

بین المللی جمع آوری هنرمند شروع به نظر آماده شدن برای مرگ با دادن دور هنر او تا به حال به فروش می رسد. اما به چه کسی ؟

——

پاسخ آمد او که چند ماه پس از تشخیص ترمینال شوهرش همین واتانابه در زمان سقوط در خانه. نوازنده و معمار ضربه سر خود را در یک طبقه بتن و صرف هشت روز در سانتا رزا بیمارستان یادبود.

همسر او بود awed by the مراقبت از او در سحرگاه COVID-19 بحران است. کارول Watanabe حل و فصل است که او را به نقاشی به پرستاران و دیگر اعضای کادر پزشکی در یادبود.

“آنها در حال آنهایی که” او گفت: “واقعا که در حال انجام کار سخت و قرار دادن خود در معرض خطر و مراقبت برای همه است.”

در ضمن Watanabe مشغول به کار در شفا خودش. او در یک تعریف کامل از همه که او معتقد است که می تواند در بازگرداندن سلامت: غذاهای طبیعی ساخت هنر, مدیتیشن, اعتماد به قدرت به خود زخم التیام یابد.

او به یاد می آورد و روز, دکتر نشان داد او دیگر پرفشاری خون ریوی.

واتانابه قابل توجه زندگی شامل خارش کردن زندگی در دهه 1960 Mendocino County هیپی حل و فصل مسکونی نیز توسط یک جوان دکتر Dean Edell باز ملت اولین فیبر-گالری هنر, تحصیل در ژاپن, نقاشی و برگزاری کارگاه هنر هر سال در او و شوهر و 400 ساله خانه در جنوب فرانسه و در دوره نقاهت بعد از اثرات مخرب بیماری لایم است که در حال حاضر کنترل شده است اما هنوز هم می پوشد ،

امروز او احساس اعتماد به نفس است که او زندگی نمی انعقاد هر زمان به زودی.

—-

به عقب از طرح او به دنیا آمد و از یک ترمینال تشخیص به دور نقاشی شده اند قابل درک است.

واتانابه نیست که. او حل و فصل به ایجاد هشت نقاشی جدید در هشت هفته به صراحت به عنوان هدیه قدردانی برای مراقبان در بیمارستان یادبود. او می خواهم به طور معمول دریافت حدود 1500 $در هر کدام برای آنها.

او نوشت به مردم در یادبود “من می دانم که قدرت شفا از احاطه هنر زیبا و در این غیر معمول آن زمان احساس می کردم که من می خواستم برای بالا بردن روحیه مردم با اعمال تصادفی از مهربانی.”

به عنوان Watanabe شروع به کار بر روی نقاشی های تصادفی طراحی نام در یادبود تعیین می شود که پرستاران و دیگر بیمار-مراقبت از کارگران دریافت آثار هنری خود را. از آن زمان به بعد برخی از باشکوهی خوشحال صحنه های شده در بیمارستان به کارکنان چشم vibrantly رنگی شاد بوم آنها را به خانه.

“که نقش هنرمند گفت:” بسیار زنده Watanabe “به مردم احساس بهتر است.”

شما می توانید رسیدن به کریس اسمیت در 707-521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>