اسمیت: سانتا رزا ‘یاد سرطان ریه مدافع’ به قول خود نگه داشته

همین Stranathan درگذشت.

سانتا Rosan گذشت نگه داشتن وعده های خود را به زن او را دوست داشت تا ابد هر چند نه بسیار طولانی و به هر کس نهفته کشور کشنده ترین سرطان است.

در سال 2012 PD مشترک داستان چگونه دن Stranathan ارتباط با یک زن نیویورک پنی Blume در آنلاین سلامت فروم برای مردم در برخورد با سرطان ریه است. هر دو تا به حال آن را مرحله چهارم.

Stranathan سپس 60 و Blume و پس از آن 50 کلیک. هر دو از آنها را طلاق والدین دو آنها ابلاغ آنلاین و سپس از طریق تلفن.

“برای چند ماه آینده” Stranathan یک بار به اشتراک گذاشته شده “ما داشتند حرف زدند در هر روز است.” بار دیگر او به یاد می آورد: “ما نبودند به دنبال یک رابطه, اما ما تعجب هر یک از دیگر.”

در اوایل 2013, Blume قبول دعوت برای دیدار با Stranathan در کالیفرنیا است. آنها به زودی خواهد جدایی ناپذیر خواهد بود.

“ما خنده زیادی” Stranathan گفت. “حقیقت این است که ما در حال رفتن را از طریق این با هم.”

و گفت: Blume از مرد جدید در زندگی “آیا واقعا فرد خوب فقط واقعا پسر خوب. او بسیار حمایت می دهد و خوب پاک عقب.”

در سال 2013 Stranathan به سرطان ریه بود و نسبتا پایدار است اما Blume را بدتر شده است. او به سانتا رزا در اکتبر آن سال به طوری که او می تواند با Stranathan و او می تواند کمک به او.

آنها رفت و بر روی “صبح به خیر آمریکا” به بحث از آینده خود را با هم و عزم خود را برای جذب بیشتر تحقیقات به سرطان ریه که هر سال در آمریکا, کشته شدن بیشتر مردم از سرطان پستان, سرطان پروستات و سرطان روده بزرگ همراه است.

Blume شد 51 هنگامی که او درگذشت در ژانویه 2014.

دل شکسته Stranathan گفت: چندی پس از آن “از آخرین وعده به پنی شد که من ادامه خواهد داد به زندگی را به کمال و حمایت از تحقیقات سرطان ریه و آگاهی است.”

و او انجام داد.

Stranathan ساخته شده خود را به یکی از ترین کشور آگاه و فعال طرفداران بهبود مراقبت از سرطان ریه و بودجه برای گسترش پژوهش است. او همچنین ساخته شده خود را آزادانه در دسترس برای کسانی که دچار این بیماری و آن انگ به عنوان یک خود وارد نتیجه سیگار کشیدن است.

“چه بسیاری از مردم آگاه هستند از این است که زنان بیشتر مرگ از سرطان ریه از سرطان پستان,” او گفت: PD در اواخر 2014. “من فکر می کنم شش تا از سر در این شهرستان که در مرحله IV سرطان ریه است. هیچ کدام از آنها هرگز دودی.”

Stranathan پر از زندگی خود را با حمايت از بيمار به او اعمال می شود مقدار زمان و اشتیاق زیادی به تحقیق مشاوره و راهنمايی.

“او را به اقامت در تلفن برای ساعت با غریبه کامل” گفت: بانی Addario از بنیانگذاران این GO2 بنیاد برای سرطان ریه است. “هیچ کس که در او نیست همه چیز را رها کرده است.

“او واقعا یاد سرطان ریه مدافع است.”

کیم نوریس رئیس و بنیانگذار سرطان ریه بنیاد امریکا گفت Stranathan بسیار ارزشمند بود به عنوان قهرمان این پیام است که سرطان ریه سزاوار نگرانی و بودجه متناسب با ویران کردن آن افتضاح به بار.

“دان” نوریس گفت: “به این مدافع که وجود دارد و گسترش این کلمه در.”

هنگامی که او درگذشت Feb. 1 در سن 67, Stranathan زندگی کرده بود با nonsmall-سرطان ریه سلول برای نزدیک به 11 سال است.

او گذشت بدون شک با پنی Blume در قلب و احساس رضایت است که او می خواهم انجام وعده های خود به او.

او یک بار گفت: “ما هر دو درک رفتن به این رابطه است که هیچ یک از ما می دانستند که چقدر زمان ما بود.

“هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم, هر چند, چه کسی؟”

خدمات برای او خواهد بود در 1:30 بعد از ظهر روز شنبه در مرکز زندگی معنوی در سانتا رزا.

پسرش مایکل Stranathan و دختر Christa چمبرلین دوایت و بقیه خانواده اش را نشان می دهد یادبود کمک های مالی به GO2 بنیاد کریس پیش نویس بنیاد خانواده و یا LUNGevity پایه و اساس است.

برای مامانی: درست سونوما کانتی کوپید روز سنت بازده جمعه زمانی که fancily decked-سانتا رزا بالا دانش آموزان فن در خوشه به تحویل آواز آرزوها.

برای 50 دلار این فوقالعاده روت و استعداد کودکان و نوجوانان را به جایی که مورد علاقه خود را به آواز عاشقانه او و یا او را و در حال حاضر یک کارت و یک گل رز.

مهلت سفارش آواز در تلگرام srhschoral.org 5 p. m. دوشنبه.

درآمد حاصل خواهد شد حمایت از SRHS کرال بخش.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کریس اسمیت در 707-521-5211 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>