اسمیت: پیانو-بازی زن و شوهر serenades سباستوپول به عنوان جمع آوری کمک برای معشوق یخ مغازه کرم

دو قاشق سرد و شیرین نام یک جوان موسیقی اواز یا موسیقی دو در سباستوپول که انجام برای ما در میان بزرگ خاموش کردن و جمع آوری پول برای بقای گرامی یخ سالن بستنی.

یک بار در هفته یک ویدیو است که 22 ساله songstress Vivienne Luthin و کمال پیانیست جرمی Jacobs, 21, انفجار تولید یک کاباره عمل در Luthin پدر و مادر’ اتاق نشیمن.

این بچه ها خوب هستند. یابم. آنها را ملاقات کرد در حالی که تحصیل در رشته موسیقی و هنرهای نمایشی در دانشگاه وبستر در سنت لوئیس.

“ما عاشق نواختن موسیقی و آواز با هم” گفت: Vivienne یک 2015 فارغ التحصیل از سانتا رزا بالا و آن Artquest برنامه. او و جرمی نیز عاشق بستنی و آنها وحشی در مورد فریاد میمی فروشگاه در سباستوپول اجرا شده توسط Maraline و کورت اولسون.

Vivienne خانواده است و نزدیک به Olsons که رفتن به طول های بزرگ به باز بماند طریق بیماری همه گیر. Vivienne و جرمی تصمیم گرفت که اگر کسی باعث می شود یک کمک مالی برای اجرای برنامه های خود آنها را تصویب دلار به Olsons برای کمک به حفظ فریاد’ Mimi.

در 5 بعد از ظهر هر جمعه ماه گذشته جرمی و Vivienne قرار داده اند خود را همه گیر ناشی از وقت آزاد برای لذت استفاده از گرفتن dolled و قرار دادن در 30 تا 45 دقیقه را نشان می دهد. برای بسیاری از اعمال خود را, او نقش پیانو او آواز می خواند.

Vivienne پدر, Ted, پخش هفتگی کاباره در Facebook Live. عملکرد گذشته در Facebook و Instagram و atvivienneclaireluthin.com/cabaret.

هفته 1 موضوع زن و شوهر دو قاشق: بازی برای پیمانه نیم لیتری نشان می دهد راجرز و هامراشتاین. وجود دارد به دنبال استانداردهای جاز دیزنی و پیانو-نوار کلاسیک.

آینده تا جمعه: برادوی نشان می دهد-جلو. کمک های مالی می توان به جرمی Venmo حساب #twoscoopslive.

هنگامی که برخی از عطر و طعم از حالت عادی بازگشت جرمی را سر کلاس های خود در وبستر. Vivienne فارغ التحصیل شد و هنگامی که قادر به دنبال فرصت های عملکرد او می شود در مرحله در حال حاضر در سباستوپول را مرحله اصلی غرب نبود COVID-19.

زن و شوهر طلب. سهام Vivienne “وجود دارد رویای ما از شروع یک شرکت تئاتر یک روز.”

تصور کنید marveling در یک مرحله تولید شده توسط جفت و در تنفس savoring حرکت شبیه چمچه زنی فریاد’ Mimi.

یک جوان پیانیست از یک ریشه عمیق سانتا رزا خانواده مشغول به تحصیل شد در وین برای تبدیل شدن به یک هادی در سال 1957 هنگامی که خبر رسید از خانه.

Corrick قهوه ای متوجه شدند که موسس هادی از سانتا رزا سمفونی جورج Trombley بود گذاشت. چشم انداز موفقیت او نیست مجموعه قهوه ای مو در آتش است.

اما او کار گرفت. او به یاد می آورد که حسادت از دو وین آکادمی موسیقی, همکلاسی, هر دو به مقصد برای تبدیل شدن به ستاره های بزرگ: زوبین مهتا و Claudio Abbado. آنها هنوز هم به دنبال کار به عنوان قهوه ای آماده برای راه اندازی کار خود را در زادگاه خود.

او به یاد می آورد, “من گفت:” نمی تواند حسادت. آن را کمی ارکستر در کالیفرنیا است.'”

اما آنچه که او ساخته شده است که کمی ارکستر خود را از طریق 38 سال از تولید آن است. و چگونه آن را همچنان به رشد تحت جانشینان او جفری Kahane برونو Ferrandis و فرانچسکو لچه-Chong.

قهوه ای تبدیل 90 روز جمعه یک نقطه عطف این سمفونی در جشن srsymphony.org با خوب و سرگرم کننده تصویری و یک شانس برای او ارسال یک آرزو تولد.

“زندگی من بزرگ شده است,” او گفت: از خود و همسرش نورما سانتا رزا صفحه اصلی. “در اینجا من در 90 و هنوز هم خوشحال است.”

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de