اسمیت: جدید بیماری همه گیر از طریق چشم از مارشال Kubota شهرستان سابق اقتدار ایدز

مارشال Kubota بود تازه ضرب پزشک خانواده در Guerneville در سال 1982 هنگامی که مردان جوان وجود دارد و در جاهای دیگر شروع به سقوط بیمار به طرز وحشیانه ای پس از یک بیماری مرموز.

شیوع نادر ذات الریه و سرطان پوست Karposi را سارکوم برانگیخته و وحشت که در سراسر کالیفرنیا و فراتر از. Sonoma County شروع به حلقه و سوگواری و وحشت در میان یکی از بزرگترین سرانه شیوع بیماری در کشور است.

“در روز خیلی زود از ایدز/اچ آی وی وجود دارد بسیاری ناشناخته در مورد چگونه از آن منتقل شد و بیش از یک مقدار کمی از بی اعتمادی نسبت به اطمینان داد که مقامات به” Kubota گفت.

نزدیک به 40 سال پیش او بیش از زندگی خود را برای درک و درمان و مقابله با این بیماری همه گیر و در انجام این کار شد و چهره منطقه سونوما کانتی پاسخ به آن است.

امروز سانتا رزا doc می بیند برخی از تشابه بین شروع HIV/AIDS بحران و رو به رشد SARS-CoV-2 شیوع و برخی از حاد تفاوت. HIV (ویروس عامل ایدز و SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 یا coronavirus.

Kubota با این نسخهها کار به عنوان مدیر منطقه یک سازمان غیر انتفاعی است که اجرا می شود برنامه های پزشکی در شهرستان سونوما و 13 سایر شهرستانهای استان است. او نه برای خود کارفرما اما فقط برای خودش.

Kubota به یاد می آورد واکنش در برابر مردان همجنسگرا که خروشان آن را به عنوان روشن شد HIV قابل توجه بود بیشتر در آن بخش از جمعیت است. “این تربیت بسیاری از تبعیض” گفت: Kubota که در حال حاضر 67 و هنوز هم تمرین.

او اشاره کرد: “ما را دیده اند که در زمان coronavirus تنظیم که در آن وجود داشته است قسمت از تبعیض نژادی.” آن بزرگ از وقوع آشکار آغاز در چین است.

برداشت عمومی جهانی گسترش HIV و SARS-CoV-2 ویروس تغییر به عنوان پژوهش تعیین چگونه آنها گذشت از فرد به فرد.

یادآوری اکتشافات در 1980s Kubota گفت: “آن را به سرعت آشکار است که HIV بود نه معمولی منتقل می شود.”

هر چند بسیاری از مردم وحشت زده رها شدند به یادگیری ویروس نقص ایمنی انسانی می تواند منتقل شود تنها از طریق رابطه جنسی محافظت نشده با مشترک از سوزن امپول و از مادران آلوده متولد نشده خود را به فرزندان دیگران ادامه به نگرانی آنها می خواهم به نحوی آلوده حتی اگر آنها تمرین پادمان.

“وجود دارد مقدار زیادی از ترس بی جا با HIV” Kubota گفت.

Contrarily او می بیند فراوان دلیل به حق نگران پیمانکاری و یا انتقال این ویروس است که باعث COVID-19.

“وجود دارد یک استارک تفاوت بین این دو” او گفت:. ویروس سوخت رسانی از زمان همه گیر است که بسیار آسان تر برای انتقال کمتر از ویروس عامل ایدز — بنابراین مردم باید به مراتب بیشتر به دلیل محتاط بودن معمولی آلوده توسط SARS-CoV-2 ویروس از HIV.

تحقیقات همچنان ادامه دارد به چه coronavirus گسترش است, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تصور این است که در انتقال فرد به فرد با سرعت قطرات پراکنده منتشر شده توسط سرفه یا عطسه. البته کسی که سرفه یا عطسه تا به حال به حمل ویروس.

یادداشت CDC سایت: ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشمان خود را, اما این است که نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im