اسمیت: محلی دندانپزشک استخدام کامیون مواد غذایی برای تقویت بیماران روحیه

به زندگی عادی idles برخی از ما افراط در گسترش پخت و پز ما کارنامه و یا انتخاب را به بیرون از رستوران ها که باز باقی می ماند و برخی از ما به طور فزاینده ای از جان گذشته برای مواد غذایی است.

برای کمک به تغذیه مردم که تعمیق بحران با هر روز جدید از این بیماری همه گیر وجود دارد چیزی جدید: درایو-از طریق مواد غذایی درایو.

شهرستانها در سراسر شهرستان سونوما در حال میزبانی مواد غذایی آف رها این هفته بعدی. این درایو ایده آل برای تفرج خانواده ها به دنبال چیزی مفید را به انجام و که قادر به پر کردن یک کیسه یا دو nonperishable مواد غذایی — یا به اهدای پول — برای افرادی که مواد غذایی وجوه خشک شده اند.

وجود خواهد داشت درایو-از طریق مواد غذایی و پول نقد مجموعه جمعه در شهرستان سونوما هال شنبه در پتالوما fairgrounds دوشنبه در کوتاتی ری میلر مرکز ارتباطات و پنجشنبه آینده در شهرستان سانتا رزا سالن.

از ساعت 11 صبح تا 4 بعد از ظهر

مواد غذایی بانک کارکنان با پوشیدن ماسک و دستکش را بلند کردن مواد غذایی از ماشین شما و یا قبول پولی خود را کمک. از آنها بخواهید که هر کس در ماشین پوشیدن ماسک.

چه غذاهایی هستند که بیشتر مورد نظر?

کنسرو سوپ و خورش, گوشت, ماهی, میوه ها و سبزیجات; خشک لوبیا و برنج; کره بادام زمینی حبوبات و پروتئین میله های زندان.

که تا کنون شنیده ام از یک دندانپزشک برای کودکان و نوجوانان دعوت از بیماران و خانواده های آنها برای آمدن خوردن به صورت رایگان از یک کامیون مواد غذایی?

سباستوپول-منطقه دندانپزشک راب الیور که در میان همه گیر است و درمان فقط در شرایط اضطراری و در حال بازی در ذهن خود را با چیزی برای انجام “به جای فقط در حال منفی است.”

تعمق در راه رسیدن به بیماران است که می تواند سرگرم کننده و مثبت او فکر کرد که به زودی از مواد غذایی است.

الیور می داند تحلیل بالا آلوم لیلا Pugh Mathia که آغاز خدمت “التقاطی میخانه گراب” از یک کامیون مواد غذایی.

این دندانپزشک کودکان و اپراتور لیلا را Streetside می خورد یک طرح ساخته شده. سپس الیور و کارکنان خود را لعنتی یک ایمیل به تمام مشتریان خود عمل واقع در مالکیت روستایی در بارنت جاده دره.

پیام دعوت از خانواده های الیور بیماران برای ثبت نام اول بیا اول خدمت به درایو به مطب های دندانپزشکی در زمان مقرر در روز سه شنبه و برای آمدن گرسنه است.

Mathia و کامیون خدمه خواهد بود پخت و پز و بسته بندی خود را به زودی به معروف banh سکته قلبی tacos: موجو مرغ کنجد, سالاد کلم, ترشی سبزیجات و گشنیز با aioli-drizzled jalapeños و درمان در سمت.

خانواده های مشتریان را بر روی یک حلقه درایو. بدون ترک اتومبیل های خود را, آنها خود را دریافت tacos از نقاب و دستکش الیور و یاران خود را و سپس آنها را سر به مزه غذا به یاد ماندنی.

PD حمل و افرادی که زود هر روز نرم افزاری و بار روزنامه در چاپ گیاه در رونرت پارک خواهد لذت بردن از یک متفکر درمان صبحانه.

ردوود اتحادیه های اعتباری خود را نشان می دهد قدردانی به کسانی که میان زمان سختی و اضطراب طلوع فجر به مطبوعات حزب دموکرات به خوانندگان.

با تشکر از RCU در جمعه شب و شنبه صبح حدود 50 نفر در چاپ و توزیع مرکز و بیش از 100 حامل را دریافت خواهد کرد یک صبحانه بازیگران Costeaux, فرانسوی, شیرینی, شیرینی.

در این اجتماعی فاصله زمان گفت: اتحادیه های اعتباری رئیس و روزنامه خوان برت مارتینز “شما به فکر راه های دیگر به می گویند با تشکر از شما.”

این یک شیرین است.

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net