اسمیت: نکنه با همه گیر برخی هفتگی روزنامه ها برابر و یا تسلیم چاپ

غیر انتفاعی را آغاز کرده است به دنبال معافیت مالیاتی کمک های مالی و کمک های مالی برای حفظ چهار منطقه سونوما کانتی هفته نامه و به آماده شدن برای روز آن را فرض مالکیت آنها.

چیزهایی که به دنبال برای هلدزبرگ تریبون و مقالات. سپس همه گیر رخ داد.

“چهارده مقاله در کالیفرنیا خورده از ماه مارس” اتکینسون گفت شنبه. اقدام قاطع بود و نیاز به جلوگیری از او چهار از پیوستن به آنها را.

فقط در هفته گذشته هلدزبرگ زن و شوهر خداحافظی به روزنامه و جوهر و رفت و تمام دیجیتال در کلووردیل ویندزور و بیشتر سباستوپول مقالات. غمگین شفاعت و همچنین امیدوار سرمقاله زد در فینال ملموس نسخه.

هدر بیلی سردبیر ویندزور بار نوشت که ناشران سعی در متقاعد کردن جامعه به حمایت بیشتری از جامعه روزنامه نگاری از طریق اشتراک سرمایه گذاری و کمک های مالی.

“همه درخواست و هشدارهای برآورده شده است با کمی بیشتر از شانه” بیلی نوشت: “بنابراین در حال حاضر زمان آن رسیده است برای ما برای تغییر مدل چگونه ما ارائه اخبار است.”

تصدیق کرد که برخی از خوانندگان “هرگز راحت” با سوئیچ دیجیتال-تنها بیلی قول داد که با وجود مزایای آن است.

“چاپ محدود است,” او نوشت. دیجیتال نیست.”

در آنچه به نظر می رسد به آخرین نگه دارید-آن-در-خود-دست نسخه از کالیفرنیا Reveille یک کاغذ است که در خدمت آن جامعه برای 141 سال, ویرایشگر, Zoë Strickland نوشت که او را چاپ دست چاپ است و او می داند که برخی از خوانندگان خواهد شد ، اما Strickland افزود: “من قویا بر این باورند که تعویض به دیجیتال به معنی Reveille خوانندگان را دریافت اخبار بیشتر در مورد جامعه خود …”

در سونوما غرب Times & اخبار, تیتر در یک ستون توسط: سردبیر لورا هاجر عجله آمده است: “در پایان مقاله پایان نیست روزنامه.”

با عجله به اشتراک گذاشته است که او می خواند تنها آنلاین.

“من حتی نمی مانند چاپ روزنامه ها,” او نوشت. “من نمی خواهم شکننده و ارزان مقاله آنها چاپ شده و یا در راه آنها را به شما می خواهید برای شستن دست های خود را پس از خواندن آنها. یا فازی با کیفیت از عکس ها.”

او نوشت: با توجه به حرکت به دور از کاغذ روزنامه, “من نمی دانم چرا که باعث می شود من خیلی غم انگیز است.”

بزرگ طنز در اینجا این است که فقط در حال حاضر با زندگی در این منطقه و در سراسر جهان menaced و در گیر مضطرب برزخ با این بیماری همه گیر وجود دارد عظیم تقاضا برای آنچه روزنامه های تولید: گزارش وضعیت, تحقیقات, انسان, داستان, بینش, تجزیه و تحلیل.

در روز اگر شما می خواستم برای گرفتن یک داستان بزرگ شما می خواهم رها کردن نیکل و یا یک سکه و یا هر آنچه در آن زمان به خرید یک کاغذ. امروز هر چند پرداخت دیجیتال خوانندگان در حال رشد است در PD و برخی دیگر از مقالات آنلاین بسیاری از خوانندگان نادیده گرفتن درخواست که آنها کمک به حمایت از روزنامه نگاری پرداخت برای یک اشتراک دیجیتال.

روزنامه ها در حال تلاش تمام انواع استراتژی برای زنده ماندن و برای ادامه کار خود به عنوان دولت ناظران و پیشگویان از یک جامعه ،

داشتن قبلا دعوت از سرمایه گذاران برای کمک به نگه داشتن خود را به چهار روزنامه های زنده Rollie اتکینسون آماده در حال حاضر به نوبه خود آنها را به غیر انتفاعی آنلاین در localnewsinitiative.info که اختصاص داده شده به دفاع از روزنامه نگاری محلی و به دنبال کمک های مالی و هدایا و چنین به زنده نگه داشتن آن.

اتکینسون التماس سنتی چاپ-روی-کاغذ خوانندگان به گزارش دیجیتال امتحان کنید. او می پرسد نیز که از حامیان جامعه روزنامه نگاری را در نظر بگیرید که آیا آن را مستحق همان نوع از حمایت مالی برخوردار حیاتی جامعه نهادهایی مانند هنرهای نمایشی مراکز.

اتکینسون بود مستقیم با خوانندگان هلدزبرگ تریبون در تفسیر خود اعلام کرد که در حالی که سه تن دیگر از روزنامه ها می رویم دیجیتال-تنها سونوما غرب ناشران تیم در تلاش برای نگه داشتن تریبون حیاتی هر دو آنلاین و در چاپ.

“چگونه ما می تواند همچنان به انجام این کار به شما بستگی دارد,” او نوشت. “ما نیاز به حمایت مالی خود را و ما به آن نیاز دارید در حال حاضر است.”

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de