اسمیت: بی حوصله گی زوم-بمب ویندزور شورای شهر

آن تصادفی است که عفونت-leery ویندزور شورای شهر میزبان آن اولین جلسه مجازی در آوریل روز احمق.

جلسه قبل از انجام یک اتاق خالی و انجام زندگی می کنند در تلویزیون کابلی swimmingly رفت تا به نظرات عمومی بخش. شهردار Dominic Foppoli اعلام کرد که او می خواهم دعوت از شهروندان در خانه یک به یک به آدرس شورا از طریق تلفن های خود را و زوم کنفرانس پلت فرم.

نظر شماره 1 نرمال بود. سپس Foppoli دعوت Caller شماره 2 به صحبت می کنند.

“نام من جان اسمیت” یک مرد جوان گفت:. “من زندگی می کنند در 8825 Oakfield لین (وجود چنین آدرس).

“اجازه دهید من یک رسانه پیتزا پپرونی.” کلیک کنید.

شهردار Foppoli در زمان روز احمق شوخی در گشاد گشاد راه رفتن.

“خوب,” او گفت:.

وجود دارد به دنبال چهار بیشتر زوم-بمب تماس از مردم نیز صدایی خسته می شود و توطئه گر پسران نوجوان. یکی بود sophomorically خام. متاسفانه باهوش ترین تماس از دسته بود پیتزا سفارش.

“همه حق” Foppoli گفت: در یک نقطه “کسی که نمی رفتن به ویندزور دبیرستان خواهم به تماس به ما جلسه ای؟”

اگر تماس گیرنده به احتمال زیاد برای دریافت اعتبار اضافی برای مشارکت مدنی اعضای شورای تشویق شدند که حداقل بچه ها آگاه بودند در این جلسه به اتفاق می افتد.

با واقعی فیزیکی انسان تجمعات تعطیل توسط pandemic, زوم کنفرانس ها تبدیل شده اند تقریبا به عنوان مشترک به عنوان ماسک و دستمال مرطوب ضدعفونی کننده. و ویندزور شورای دور از تنها قربانی یک زوم-بمب گذاری.

عضو شورای نظارت مدت “در حال پریدن به زوم تماس و با استفاده از این پلت فرم روی صفحه نمایش-قابلیت به اشتراک گذاری به پروژه گرافیک محتوای بی خبر شرکت کنندگان در کنفرانس را وادار میزبان خود را تعطیل رویدادها” گزارش نیویورک تایمز. داستان اشاره کرد که یک زوم چت میزبانی Chipotle Mexican Grill و خواننده angelo g longo شد scuttled “پس از یکی از شرکت کنندگان شروع به پخش پورنوگرافی به صدها نفر از شرکت کنندگان.”

بعدی: the Windsor شورای شهر ممکن است در مصرف آن نظرات از طریق ایمیل.

گچ و خرس: در میان این تاریخی تقریبا جهانی پناهگاه-در-محل بچه ها در تمام سنین دوست داشتن هنر گچ و خرس عروسکی است که روح بخشیدن پیاده روی را از طریق محله.

کتی McMorrow سهام خود لذت در پیدا کردن که “برخی از هنری روح” درو زیادی رنگارنگ گچ قلب در پایان هر پارکینگش در سانتا رزا را نعل اسب درایو.

“واقعا روح من” McMorrow گفت.

فاز 2: گزارش McMorrow, “کسی اضافه شده چهره خندان در داخل قلب است.”

ناگهان ما دفع تب کابین توسط قابل توجه بیشتر و بیشتر در پیاده روی. نه فقط کوچکترین از ما هستند و نور در نزد خرس عروسکی و دیگر پر مخلوقات و از جمله قرار داده شده در ویندوز و در ایوان و حتی در درختان.

خرس عروسکی شکار است که اتفاق می افتد در سراسر جهان است. برخی از شرکت کنندگان ارسال یادداشت در کنار حیوانات در ویندوز: ما نمی ترسم. به یاد داشته باشید برای شستن دست های خود را. یک خرس آغوش گرفتن از ما به شما!

تاپیک خوش تیپ خرس قهوه ای در ما جلو پنجره و من فکر چه خواهد بود خوب به جای او یا به او بپیوندند.

من فکر من نوار پلاستیکی تخم مرغ عید پاک به پنجره اضافه کردن چند در حال حاضر و پس از آن و دعوت کودکان و نوجوانان به شمارش آنها.

شما تعداد اونا میدید ،

شما می توانید رسیدن به تحریریه کریس اسمیت در 707 521-5211 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>