هوشمند وزن پایان دادن به سرویس های آخر هفته حذف 40 درصد از روزهای هفته آموزش

به عنوان شمال خلیج مسافر سیستم ریلی جستجو برای 6 میلیون دلار در بودجه کاهش آن باید تصمیم بگیرد که آیا می خواهد آن را به یک قطار متمرکز در هفته خدمات و یا گزینه ای برای آخر هفته, بازدید کنندگان, اما آن را نمی تواند به هر دو باشد.

در هر صورت کاهش قابل توجهی خواهد شد و در فداکاری کارکنان و خدمات هوشمند سرب مدیران تایید به هیئت مدیره چهارشنبه. شکست سازمان مالیات بر فروش پسوند در ماه مارس مرکب اقتصادی عدم قطعیت مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه می دهد هیچ راه رو به جلو اما انتخاب سخت.

“ما می بینیم بسیاری از بی میلی و ما احساس به همان شیوه به عنوان شما را در مورد سرویس های کاهش” مدیر کل فرهاد منصوریان گفت: SMART board در طول جلسه مجازی. “ما نمی خواهیم به از دست دادن مردم است. آن را با حفر یک سوراخ در قلب ما, اما ما نمی دانیم که چه چیز دیگری ما می توانیم داده های مالی در حال حاضر و آینده و نمی دانستند که چگونه سریع اقتصاد را بهبود می یابند.”

12-عضو هیئت مدیره در حال حاضر باید در نظر اقدامات صرفه جویی در هزینه که مستلزم از بین بردن هوشمند را محدود به آخر هفته مسیر و یا کاهش آن روز هفته خدمات بیش از 40 درصد است. پس از ژانویه 2½-year-old سیستم راه آهن اجرا شده است, یک قوی تر 38 سفرهای هر هفته با 10 آخر هفته قطار.

برش آخر هفته که هوشمند به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس در واکنش به ماندن در خانه سفارش را نجات دهد این سازمان حدود 1.6 میلیون نفر در هر سال با توجه به ارین مک گراث هوشمند است رئیس امور مالی. حذف این هفته برنامه را به 22 سفرهای حول صبح و شام رفت و آمد سفر و در عین حال می خواهد ارائه $3.2 میلیون دلار صرفه جویی سالانه, او گفت:. هوشمند در حال حاضر در حال ساخت 16 سفرهای روزانه در طول بهداشت سفارش.

اخراج ها میان به هر هزینه-تصمیم برش. آنها شامل 14 نفر از کارگران وابسته به سرویس های آخر هفته و 31 بیشتر کارکنان با حذف 16 هفته سفر. اگر هر دو مورد تایید از دست دادن 45 کارکنان خواهد بود یک سوم کاهش به هوشمند به صورت تمام وقت در نیروی کار است.

“این فقط لطمه می زند قلب من” گفت: Windsor Councilwoman Deb سخن بی معنی وبیهوده یکی از طولانی ترین خدمت اعضای هیئت مدیره. “این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم به ما هوشمند است ،

ترکیبی از یک صرفه جویی در زمان و هزینه های جاری کاهش ربطی به حقوق است که بالغ بر بیش از 6 میلیون دلار نیز بر روی میز است. استفاده از یک صرفه جویی در زمان, اما یک راه حل موقت McGrath گفت.

اعضای هیئت مدیره به تعویق افتاد دادن تنظیمات خود امید بستن به دنبال بیشتر ورودی های عمومی قبل از در نظر گرفتن موقعیت. تصمیم گیری خواهد شد به دلیل پایان ماه ژوئن به عنوان نظر می رسد به تصویب بودجه انتظار می رود به یک درآمد آمار از 15 درصد به 25 درصد با توجه به اثرات بحران بهداشت عمومی.

اندازه گیری من هوشمند را 30 سال مالیات بر فروش فرمت طراحی شده بود تا راه آهن آژانس می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری افزایش اوراق قرضه بدهی صرفه جویی 12 میلیون دلار در هر سال است. اما رای دهندگان در سونوما و مارین شهرستانهای تا حد زیادی رد و اندازه گیری, وام فقط 54 درصد نسبت به حمایت اکثریت دو سوم آن نیاز به تصویب.

در این میان, هوشمند, هیئت مدیره, رای به اتفاق آرا روز شنبه به پذیرش کارکنان توصیه برای تحقق فوری صرفه جویی در هزینه آزادسازی پردازنده قطار اینترنت بی سیم که هزینه های این سازمان بیش از $530,000 یک سال است. این سرویس رایگان خواهد رفت ظرف یک ماه در حالی که Wi-Fi در ایستگاه خواهد رفت بی ریا چون هیچ هزینه ای برای هوشمند است.

کارکنان سازمان نیز کار خواهد کرد برای جلوگیری از پیش بینی های در بیمه حق بیمه در سال آینده با توجه به آنچه McGrath گفت: نوسانات بازار با کاهش سطح پوشش. هوشمند ادامه خواهد داد به کشف یک بدهی های کوتاه مدت refinancing طرح به عنوان خوبی است که می تواند در نتیجه $1 میلیون پس انداز هر سال اما شامل 150.000 دلار هزینه مشاور برای کمک به این روند.

بزرگتر تصمیم گیری در مورد این قطار در آینده می تواند به عنوان به زودی به عنوان هیئت مدیره جلسه بعدی در تاریخ 20 مه یا بعد از آن دو برنامه ریزی جلسات در ماه ژوئن برای نهایی کردن بودجه سال آینده است.

“ما باید چالش های پیش رو از ما بدون توجه به آنچه که داده های ما را دریافت کنید و آن را غم انگیز گفت:” بارب Pahre هوشمند مدیره نایب رئیس. “وجود دارد هیچ راه دیگری برای آن قرار داده است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de