هوشمند رونمایی مالی کاهش اگر مالیات بر فروش تجدید نتواند

مقامات با هوشمند می گویند که آنها باقی می ماند و امیدوار در مورد عبور از راه آهن و آژانس های اولیه به فروش مالیات تجدید, اما آنها نیز آغاز کرده است در حال آماده شدن برای پتانسیل خود را شکست و برای اولین بار اذعان علنی روز چهارشنبه که رای دهندگان در ماه آینده ممکن است گسترش 2½-سال-سیستم های قدیمی اصلی جریان درآمد.

در مواجهه با این احتمال که اندازه گیری ممکن است من عبور سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل مغز اعتماد را آغاز کرده است ترسیم تصمیم گیری های مالی خواهد بود که لازم است برای جلوگیری از خوردن از طریق آژانس روز بارانی بودجه ظرف سه سال آینده اگر خدمات موجود حفظ شود. 30 سال تمدید سه ماهه درصد مالیات نیز می تواند موفقیت به احتمال زیاد اجتناب از کاهش به هوشمند نیروی کار و 38 روزانه قطار و همچنین به قدرت پردازش و یا برنامه های تخفیف.

“دو سناریو وجود دارد یکی بهتر از دیگری. وضعیت موجود گزینه نیست چرا که ما می خواهیم شیب به کسانی که ذخایر” ارین مک گراث هوشمند است رئیس امور مالی گفت: هیئت مدیره چهارشنبه. “ما خواهد شد صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد در ماه مارس, البته, اما … ما فقط می خواهیم به ادامه کار به سمت آینده ای که ما همیشه انجام داده اند.”

هوشمند است و به دنبال گسترش مالیاتی که منقضی می شود در 2029 به تشکیلات جدید بکار تجاری خود را افزایش بدهی های پرداخت که در این سال حدود یک چهارم از هزینه های آن. اما کاهش آنجا که 9 میلیون دلار از بودجه سالانه در مشاغل و خدمات برای غلبه بر مالی مانع دشوار خواهد بود چون خیلی از هوشمند عملیات در هم آمیخته میشود. برای مثال گفته مقامات آن را به عنوان آسان به عنوان یک سرویس اتوبوس برش یک مسیر و یک راننده اتوبوس به دلیل راه آهن سازمان هنوز هم باید برای حفظ سیگنال و راه آهن, مهم نیست که چگونه بسیاری از سفرهای روزانه آنها را.

“آن را در کل سازمان است. همه چیز مربوط به حق پس از آن functionable حمل و نقل آژانس” مدیر کل فرهاد منصوریان گفت: هیئت مدیره. “بنابراین ما شده ایم به دنبال چه هستند کسانی که فرصت نیست — فرصت های خوب — اما چه کسانی انتخاب برای … برخی از آن چیزهایی که ما نمی باید انجام دهید ؟ آن را تبدیل به ترکیبی از … آنچه مهم است و آنچه مهم است; آنهایی که آیا شما در حفظ و آنهایی که شما را نگه نمی?”

اگر وظیفه, اصلاح, هزینه های هوشمند را برای حرکت به آینده اولویت بندی هزینه های اطراف حفظ آنچه در آن است در حال حاضر ساخته شده در حالی که در ادامه تمرکز بر ایمنی منصوریان گفت. علاوه بر این شانس ساختمان بر آژانس مسافت از $323 میلیون دلار در خارج از اعطای کمک های مالی به گسترش فراتر از خط ویندزور یا پایان multiuse مسیر خواهد بود محدود تر جلو می رویم چرا که کسانی که “اختیاری” دلار برای استفاده به عنوان مورد نیاز مطابق با بودجه خواهد بود سخت تر است.

اعضای هیئت مدیره خوش بین هستند و آنها نمی خواهد که به در نظر گرفتن این واقعیت که آنها نشانه های جمعه نیز ممکن است منجر به آزادسازی برخی از زمان با تخفیف بلیط گزینه ها — از جمله ماهانه عبور می کند و همچنین کسانی که برای سالمندان و کودکان و معلولان — برای کمک به تعادل بودجه. چنین تصمیم گیری خواهد تقریبا قطعا صدمه دیده ridership است که در چشم انداز مثبت با به نوبه خود سال جدید را به عنوان ایستگاه های جدید در گل زبان درقفا و مرکز شهر Novato باز به خدمات کامل و هوشمند اضافه شده قطار بیشتر برای پر کردن شکاف در هفته برنامه.

هوشمند را ridership رشد از یک هفته به طور متوسط حدود 2,400 روزانه مسافران در سال گذشته به حدود 2,850 در ماه ژانویه است. این خبرگزاری گزارش داد کسانی که شمارش در ادامه به افزایش در دو هفته اول ماه فوریه به طور متوسط 2,976 مسافر در هر روز هفته — تقریبا 29 درصد افزایش در مقایسه با همین زمان در سال گذشته است. مقدماتی فوریه آخر هفته در مجموع نیز شاهد دستاوردهای آن جلب تشویق از اعضای هیئت مدیره.

هنوز هم به اندازه من شده است پلاریزه برای ساکنان سونوما و مارین شهرستانهای استان است. این منجر به کبودی در مبارزات انتخاباتی که در آن یک ثروتمند دهنده است bankrolled مخالفان گروه با حدود 1.7 میلیون دلار و همراه با بیش از 1.1 میلیون دلار به سمت pro-کمپین شکست تمام رکورد زمان در شمال خلیج برای کمک به سوی یک رای گیری در حال حاضر در بیش از $2.8 میلیون و شمارش.

با کمتر از دو هفته تا 3 مارس انتخابات تنها حدود 11 درصد از آراء شده اند تا کنون با توجه به ثبت نام از رای دهندگان در هر دو شهرستان. این بدان معناست که هنوز هم وجود دارد زمان برای متقاعد کردن رای دهندگان که هوشمند سزاوار حمایت خود را در تلاش های خود برای ضربه زدن به دو سوم اکثریت آستانه مورد نیاز برای اندازه گیری من به پاس گفت: Novato عضو شورای اریک Lucan, که در خدمت به عنوان رئیس SMART هیئت مدیره.

“بسیاری از مردم نمی رای دادند هنوز وجود دارد فرصت را برای ما به ادامه دریافت این پیام گفت:” Lucan, که همچنین با همکاری رئیس pro-کمپین. “هر زمان که شما باید پول در انتخابات به خصوص هزینه های مانند آنچه ما شاهد آن ابر پیام. آن را برای رفتن به دید چرا که هر چیزی مربوط به هوشمند همواره نزدیک بوده است. این آسان نیست اما قطعا حصول و من خوشبین باقی می ماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>