هوشمند در نظر گرفتن تخفیف های جدید کرایه ها برنامه های کم درآمد سواران

هوشمند را در نظر بگیرید به دنبال ورود به منطقه ای که برنامه را تست تاثیر نرخ تخفیف برای کم درآمد مسافران بخشی از یک برنامه برای افزایش ridership با کاهش قیمت بلیط در نیم برای برخی از مسافران است.

این برنامه مجموعه ای برای راه اندازی این بهار با چهار منطقه خلیج حمل و نقل اپراتورهای ارائه نصف قیمت بلیط مقدماتی سواران در دروازه طلایی ترانزیت اتوبوس و کشتی و سان فرانسیسکو Muni سیستم و 20% بارت و Caltrain سفر.

سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل به نشانه علاقه به پیوستن به Clipper برنامه شروع خواهد شد که شروع به 18 ماه خلبان. روز چهارشنبه 12-هوشمند عضو هیئت مدیره رای گیری خواهد شد که آیا به درخواست برای پذیرش در این برنامه اگر آن را تمدید توسط حمل و نقل شهری کمیسیون فراتر از دوره آزمایشی.

هوشمند خواهد به دنبال کمک های مالی از MTC به بازپرداخت آن برای هزینه ارائه نصف قیمت تخفیف به افرادی که کمتر از 25,000 دلار در سال یا حدود 50.000 دلار برای خانواده ها از چهار به گفته یک سخنگوی آژانس.

“برای من این یک عدالت اجتماعی موضوع گفت:” سرپرست Shirlee زین 10 سال عضو از برد هوشمند. “وظیفه ما به عنوان یک هیئت مدیره و به عنوان اپراتور است به اطمینان حاصل شود هر کسی که می خواهد قادر به گرفتن قطار و قادر به پرداخت هزینه به طوری که آن را به طور قابل توجهی کمتر برای آن دسته از افرادی که واجد شرایط. ما نیاز به دادن هر فرصتی برای عموم مردم بدون در نظر گرفتن سطح درآمد به استفاده از حمل و نقل عمومی.”

هوشمند که به اتهام $11.50 به صورت یک طرفه بلیط به طور منظم در آن 45 مایل خط طولانی دریافت انتقاد بیش از آن قیمت گذاری شده است. اکثریت سواران سفر بین سه کرایه مناطق — مثلا پتالوما به هم سن رافائل یا گل زبان درقفا — و پرداخت $7.50 هر سوار و یا 15 دلار برای یک سفر رفت و برگشت با توجه به گذشته آژانس نظرسنجی.

با این حال بیش از نیمی از هوشمند را سواران امکان استفاده از تخفیف دیگر مانند half-قیمت سواری برای کودکان بین 5 و 18 سال سن (کودکان زیر 5 سال رایگان می باشد) و یا افراد با معلولیت. افرادی که مکرر قطار نیز می توانید خرید ماهانه با گذشت نامحدود سواری برای $200 و کارفرمایان نظامی جانبازان و دانشجویان دسترسی به تخت نرخ عبور در مقیاس کشویی. حدود 650 نفر در هر ماه با استفاده از یکی از این دو عبور, گزینه, گفت: سخنگوی هوشمند.

هوشمند و سانتا رزا Junior College, برای مثال, یک توافق در محل که در آن مدرسه اقدام به خرید حداقل 70 semesterlong عبور برای دانش آموزان خود را بر اساس تقاضا و آنها را به فروش می رساند برای $260 هر یک یا حدود نیمی از آنچه در دانشگاه می پردازد و برای آنها. هوشمند است که به دنبال راه هایی برای گسترش این برنامه از جمله پتانسیل کمک های مالی برای کمک مالی به مدرسه “سازگار با محیط زیست می گذرد” برای تبدیل شدن به حتی بیشتر جذاب برای دانش آموزان در کالج سانتا رزا و پتالوما دانشگاه گفت: Robert Ethington, SRJC را دین از دانش آموزان است.

هر روز هفته, هوشمند در حال حاضر به طور متوسط حدود 2,400 مسافران — تعدادی از آنها در حال شمارش دو بار به دلیل آنها را به قطار هر دو جهت. آژانس هیئت مدیره مشغول به کار شده است برای افزایش این تعداد اجازه می دهد کودکان به سوار به صورت رایگان با پرداخت بالغ کرایه در تابستان گذشته و ارائه جدید $12 ترکیب بلیط با دروازه طلایی کشتی به و از سان فرانسیسکو پس از گسترش خدمات به گل زبان درقفا در ماه دسامبر.

هنوز اعضای هیئت مدیره باید گفت که آنها همچنان به شنیدن از ساکنان در هر دو سونوما و مارین استان ها که نمی با استفاده از 29 ماه-سیستم های قدیمی به دلیل هزینه آن بیش از حد برای سوار شدن.

این هیئت در سال گذشته ابراز علاقه reevaluating قطار کرایه ساختار قبل از پذیرش مدیر کل فرهاد منصوریان توصیه به انجام این کار در اوایل سال 2020 بار گل زبان درقفا ایستگاه در حال اجرا بود.

ارزان تر سواری نیز ممکن است کمک به متقاعد کردن برخی از رای دهندگان به حمایت از هوشمند فروش مالیات فرمت در ماه مارس رای گیری را مشاهده سیستم به عنوان در دسترس تر و در نتیجه بیشتر مفید است.

کریس Coursey سابق هوشمند سخنگو و زین را چلنجر در ماه مارس منطقه 3 ناظر مسابقه گفت: او موافق است که حسابداری برای منطقه کاهش درآمد ساکنان حیاتی برای ساخت راه آهن رفت و آمد سیستم کار می کنند.

جدید با تخفیف Clipper برنامه خواهد بود که به حمل و نقل دیگر اپراتورها به عنوان به زودی به عنوان 2022, می تواند کمک به انجام است که, او گفت:.

“من احساس هوشمند کرایه بیش از حد بالا از همان آغاز” گفت: Coursey که شهردار سابق سانتا رزا.

“هوشمند را کرایه یک مانع برای بسیاری از مردم با استفاده از این سیستم و بیشتر افرادی که استفاده از آن بهتر است. من می خواهم برای دیدن کرایه است که مقرون به صرفه به یک درصد بیشتری از جمعیت ما.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>