هوشمند مجموعه تاریخ برای هلدزبرگ خدمات اگر مالیات تجدید عبور

هوشمند می تواند گسترش خدمات به هلدزبرگ توسط 2024 اگر مالیات بر فروش فرمت در روز سه شنبه رای گیری می گذرد و این سازمان موفق در تامین کمک های مالی در خارج از رفت و آمد راه آهن و آژانس گفت: مسئولان شهرستان برای عموم شناسایی برای اولین بار یک تاریخ هدف برای سیستم توسعه شمال ویندزور.

افشای آمد در یک Feb. 21 نامه از سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل به هلدزبرگ که بخشی از کارکنان گزارش شورای شهر در بررسی آن از یک شهر متعلق به ملک و بالقوه آن استفاده می کند. این شورا بحث و گفتگو که شامل بررسی است که آیا هلدزبرگ آینده هوشمند ایستگاه ممکن است ساخته شده است در 3 شمالی خیابان است که برای برنامه ریزی دوشنبه شب.

“باید هر کدام از این دولت درخواست در نتیجه بودجه برای ساخت SMART هلدزبرگ راه آهن گسترش عناصر … پیشنهاد, برنامه, خواهد, طراحی, ساخت, تست و راه اندازی سرویس در طول 2022-2024 دوره زمانی” می خواند نامه امضا شده توسط جوآن پارکر هوشمند برنامه نویسی و کمک های مالی و مدیر به شهرستان مدیر David Mickaelian. آن نوشته شده بود پنجشنبه شب در یک بسته برای هلدزبرگ اعضای شورای.

هوشمند قبلا برآورد هزینه برای گسترش مسافری راه آهن خط به هلدزبرگ در $194 میلیون. کل — که بیشتر آن خواهد آمد از مخلوط های منطقه ای و ایالتی و فدرال کمک های مالی — شامل ایستگاه و بازسازی یک پل بر روی رودخانه روسی به علاوه چندین جدید قطار و راه آهن حیاط در شمال شهرستان سونوما برای ذخیره سازی و نگهداری نیاز دارد.

هوشمند اعضای هیئت مدیره و مدیران طولانی را تکذیب کرد که هدف تاریخ وجود داشته است برای شروع خدمات در هلدزبرگ و کاهش یافته است به می گویند که آنها با هدف گسترش سیستم شمالی از Windsor که در آن قطار در مسیر برای رسیدن به اواخر 2021. استدلال خود را بیش از سال گذشته بوده است که آژانس نمی خواهید را به هر تاریخ بدون تامین پول مورد نیاز برای این پروژه است.

“ما سالهاست برای قرار دادن یک سال در خارج وجود دارد, چرا که آن را مشروط به این کمک هزینه و کمک مالی. وجود دارد بسیاری از ifs” گفت: Novato عضو شورای اریک Lucan, که در خدمت به عنوان هوشمند را رئیس هیئت مدیره. “اما هیئت مدیره سیاست همواره گل زبان درقفا به کالیفرنیا. بنابراین کارکنان به طور مداوم کار می کند و به دنبال هر گرانت و تبدیل بیش از هر سنگ و … جهت از هیئت مدیره است که برای رفتن به کالیفرنیا فردا.”

افشای آید تنها چند روز قبل از محوری ترین انتخابات به صورت هوشمند پس از آن تصویب شد رای دهندگان در سونوما و مارین استان ها در سال 2008. آژانس و حامیان آن به دنبال پشتیبانی از 30 سال تمدید سه ماهه درصد مالیات بر فروش است که تا حد زیادی منابع مالی عملیات.

زمین به ساکنان در شمال شهرستان شده است پیچیده اما توسط آژانس با بی میلی به دولت که از آن انتظار می رود به گسترش خدمات 5 مایلی شمال به هلدزبرگ و سپس بعد از 17 مایل به کالیفرنیا. اما غیر منتظره آزادی می تواند کمک به جلب آرا برای اندازه گیری من اذعان هلدزبرگ عضو شورای جو Naujokas یک عضو از برد هوشمند.

“افرادی هستند که به من بگویید که” من حمایت قطار اما ممکن است هرگز از اینجا دریافت کنید و یا حداقل در طول عمر ” و ” آژانس نیاز به نشان می دهد که آن را هنوز هم حاضر به از اینجا دریافت کنید,” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم آن می تواند.”

سه شوراهای شهر در شمال شهرستان سونوما — Windsor, هلدزبرگ و کالیفرنیا — هر اتفاق آرا تایید مالیات بر فروش تجدید. تمام پنج سونوما کانتی ناظران را نیز انجام داده است تا به صورت جداگانه به عنوان اکثریت مارین کانتی هیئت ناظران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>