هوشمند, بررسی پتانسیل سرویس کاهش پس از شکست از فروش مالیات تجدید

یک روز پس از دو رقمی انتخابات از دست دادن هوشمند است که هیچ برنامه ریزی فوری تغییرات در رهبری به عنوان رفت و آمد راه آهن و آژانس آغاز می شود تدوین برنامه ای برای بازیابی از شکست متناوب از آن 30 سال مالیات بر فروش پسوند.

سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل از مقامات در حال حاضر بررسی پتانسیل کاهش به خدمات است که کشیده شد تا قبل از انتخابات در مورد رای دهندگان را رد کرد و اندازه گیری I. آژانس هیئت مدیره ارائه خواهد شد و یک نسخه اولیه از این گزینه ها بعد از این در ماه آینده با کاهش انتظار می رود که اثر را در اوایل تابستان امسال است.

هوشمند داخلی بررسی می آید آن را به عنوان شروع به در نظر گرفتن پیامدهای سیاسی پیام تحویل داده شده توسط رای دهندگان شنبه و تلاش برای ایجاد حمایت برای یک مالیات بر فروش و بازسازی در آینده انتخابات است. انتقال طرح نیاز به پیروزی اعتماد گذشته هواداران که رای دادند در برابر 2½-year-old سیستم حمل و نقل این زمان در اطراف.

“ما بسیار دلسرد نتیجه ، این بود که نه یک بار شات و ما فقط باید به شکل از چگونه به آن را انجام دهد بهتر است” گفت: SMART مدیر کل فرهاد منصوریان. “من فکر می کنم ما نیاز به انجام بسیاری از گوش دادن در بسیاری از ماه و رقم که از. ما مقدار زیادی از یادگیری به انجام است.”

هوشمند به دنبال گسترش آن در سه ماهه درصد مالیات بر فروش نه سال های اولیه پس از آن می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی افزایش خدمات پرداخت. این طرح را مجاز به رفت و آمد راه آهن و آژانس برای حفظ عملیات جاری در طول آن 45 مایل از خط گل زبان درقفا شمالی سانتا رزا از جمله گسترش برنامه قطار راه اندازی شد در ماه ژانویه است. با تضمین جریان درآمد به 2059 هوشمند نیز امیدوار به گسترش آن $653 میلیون سیستم برای تکمیل برنامه های اصلی برای 70 مایل خط شمال به کالیفرنیا.

در این نبرد بیش از اندازه من شد گران ترین رای گیری انتخاباتی در شمال خلیج سابقه طراحی بیش از 3 میلیون دلار در هزینه های دو رقیب اردوگاه. با همه حوزه و اوایل پست الکترونیکی-در شمارش آراء فقط 51 درصد از رای دهندگان در سونوما و مارین شهرستانهای حمایت از رای گیری به مراتب کمتر از دو سوم اکثریت لازم برای تصویب.

در امتداد راه آهن کریدور سونوما کانتی ساکنان در سانتا رزا کالیفرنیا و هلدزبرگ تا حد زیادی مورد علاقه قطار در حالی که کسانی که در Windsor, کالیفرنیا, رونرت پارک و کوتاتی مخالف این اقدام با توجه به حوزه داده های ارسال شده در این شهرستان انتخابات سایت. Swathes از غرب شهرستان و دره سونوما نیز پشتیبانی می کند اندازه گیری من در حالی که در مناطق روستایی بخش هایی از شمال و جنوب شهرستان را رد کرد و مالیات.

پس هوشمند بدترین دست دادن به تاریخ در پای صندوق های رای مردم است که رهبری مبارزه اندازه من خواستار تغییرات عمده فروشی به آژانس و عملیات خود را. اعضای آوازی گروه مخالفان می خواهند این سازمان به آدرس مسائل مربوط به شفافیت و پاسخگویی و نظارت است که منتقدان برجسته در مبارزات انتخاباتی. و آنها می خواهند آن را به زودی و یا باور هوشمند خطرات آسیب بیشتر آن را به عنوان تلاش برای به دست آوردن رای دهندگان اعتماد به نفس برای یک آینده انتخابات است.

“کلید قطعه است که آنها عامل این سازمان در حال حاضر است. بنابراین اولین چیزی که شما در حال حفر یک سوراخ است که برای جلوگیری از حفر می کند و هیئت مدیره درک کنند که گفت:” Novato ساکن مایک آرنولد یک اقتصاددان و دیرین هوشمند منتقد. “آنها نیاز به نگه مدیریت پاسخگو و می خواهند ؟ پاسخ این است که من نمی دانم اما کاملا آنها واقعا نیاز به تغییر ارشد تیم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>