هوشمند اندازه گیری رای گیری صرف نزدیک $2.8 میلیون

با بیش از یک هفته قبل از رای گیری با توجه به کالیفرنیا مارس اولیه رقیب مبارزات در برخورد بیش هوشمند فروش مالیات تجدید صرف پرخرج برای کسب انتقادی آرا در سراسر سونوما و مارین شهرستانهای استان است.

دو اردوگاه متخاصم در گران ترین رای گیری در شمال خلیج تاریخچه ترکیب به صرف بیش از $2.2 میلیون نفر در تنها یک ماه زمان از جمله در mailers و تلویزیون و رادیو و تبلیغات آنلاین. پس از شروع سال کل هزینه نسبت به سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل را اندازه گیری من رسیده حدود 2.8 میلیون, با توجه به آخرین کمپین براده.

“من فقط پیدا کردن این اعداد سرسام آور برای موضوع مورد بحث” تحلیلگر سیاسی گفت: Brian سوبل سابق پتالوما عضو شورای. “این اتفاق می افتد در یک وضعیت که در آن شما باید طرفدار و ضد گروه هستند که به خوبی پاشنه بلند آنها باید توانایی نگاه به حریف هزینه و تصمیم به حول و حوش. و حول و حوش بالا رفته و بیش مانند یک ریسک بالا بازی کارت.”

مخالفان کمپین شده است bankrolled توسط مولی Gallaher Flater این 35 سال از برجسته Sonoma County توسعه دهنده بیل Gallaher. اما در مورد $6,000 این گروه حدود 1.7 میلیون سهم رسیده است از Flater این افسر ارشد عامل ویندزور-بر اساس Gallaher خانه.

حامی گروه به دنبال دیدن هوشمند را در سه ماهه درصد مالیات بر فروش گسترده یکی دیگر از 30 سال به تازگی با پیشی گرفتن 1.2 میلیون دلار از جمله 45.000 دلار کمک مالی از یک عمل سیاسی کمیته سونوما کانتی حفاظت از اقدام جدید براده نشان می دهد. بخش عمده ای از نرم افزار-کمپین بودجه وارد یک 1 میلیون دلار کمک مالی از سوی فدرال سرخپوستان Graton Rancheria صاحبان کازینو خارج از رونرت پارک.

در طول چهار هفته دوره است که نشان دهنده ضخامت نژاد, دولت, کمپین ناظران بودند بررسی شکایت از نرم افزار-گروه ادعا مالی مبارزات انتخاباتی نقض توسط مخالفان اردوگاه. روز پنج شنبه در کالیفرنیا عادلانه سیاسی كميسيون حکومت که بر اساس مدارک ارائه شده, آن را نمی خواهد به دنبال یک تحقیق رسمی.

از اواسط ژانویه تا اواسط فوریه دو کمپین مبارزه بر اینکه رفت و آمد راه آهن سیستم دریافت مالیات بر فروش تجدید با هم صرف $1.4 میلیون به تنهایی در رقابت ادبیات پس از رسیدن به ساکن صندوق های پستی از جمله هزینه پست. اجرا از تبلیغات تلویزیون رسیده بیش از $765,000 با لبه کمی به مخالفان و ترکیب $393,000-به علاوه در رادیو اقدام به خرید این کمپین امور مالی فرم نشان می دهد.

این دو گروه همچنین صرف بیش از $100,000 در اواسط مسابقه نظرسنجی این سوابق نشان می دهد. طرفدار کمپین اختصاص 30.000 دلار از هزینه های خود اما کاهش یافته است به آنچه در نتایج جستجو نشان می دهد. اندازه گیری من نیاز به دو سوم اکثریت در میان رای دهندگان در این دو شهرستان به تصویب.

“مخالفت صرف بیش از 1.8 میلیون دلار و می توانید اطلاعات خود را. من قصد ندارم به اطلاعات را در مورد آنچه که ما در حال پیدا کردن” گفت: SMART رئیس اریک Lucan, یک Novato عضو شورای که در خدمت به عنوان co-رئیس pro-اندازه گیری من ،

نظرسنجی انجام شده توسط هر دو طرف در اواخر سال گذشته گفت: در داستان های مختلف در مورد پتانسیل گذشت. یک ماه سپتامبر بررسی انجام شده توسط هوشمند متحد شمال خلیج شورای رهبری نشان داد رای گیری اندازه گیری عبور با 69% پشتیبانی در میان به احتمال زیاد رای دهندگان در این دو شهرستان است. در ماه نوامبر مخالفان کمپین گفت: نتایج از آن خود نظرسنجی نشان داد حمایت در 63 درصد در سونوما کانتی و 61 درصد در شهرستان مارین معنی اندازه گیری خواهد شکست.

“هر دو طرف در حال گفتن حامیان آنها وجود دارد که آنها یک شانس برای برنده شدن این چیز” سوبل گفت. “نزدیک تر است شما را برای رسیدن به 3 مارس کمتر فرصت و جمعیت رای دهندگان به شما را متقاعد کند. در پایان روز این است که یک مالیات بر فروش فرمت و آن را فوق العاده مقدار پول برای یک اندازه گیری از این نوع است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>