افتادن Panthers بالا کوسه

سن خوزه — Evgenii Dadonov و مایک هافمن به ثمر رساند و هارون Ekblad تا به حال دو کمک و افتادن Florida Panthers ضرب و شتم San Jose Sharks 5-3 روز دوشنبه.

Colton Sceviour آنتون Stralman و وینسنت Trocheck نیز به ثمر رساند برای فلوریدا که از دست داده بود شش هفت. سرگئی Bobrovsky متوقف 29 عکس و Panthers نقل مکان کرد و در دو نقطه از بیکار تورنتو برای مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد.

دیلن Gambrell کوین Labanc و تیمو Meier هر یک به ثمر رساند و نفت می سوزد به حال دو کمک برای سن خوزه که تا به حال برنده چهار نفر از آن پنج قبلی. هارون دل تا به حال 23 موجب صرفه جویی در.

هافمن به ثمر رساند خود را 22nd هدف 11 دقیقه به دوره دوم کینگ پس از متوقف کردن سوختگی’ عبور از نزدیکی خود را آبی خط. که قرار فلوریدا تا 2-1 و Sceviour از آن ساخته شده 3-1 میدوی از طریق سوم.

Dadonov به ثمر رساند خود را 24th هدف ارتجاعی در یک مچ شات از پنج فوت کردن برای این بازی گل اول در اوایل ، Gambrell مقابله با هدف چهارم در 12:30 ،

کوسه بسته در عرض 3-2 در Labanc قدرت-بازی بازی هدف خود را 14th, به طور کلی, با بیش از پنج دقیقه در سمت چپ در سوم.

Stralman گل پنجم خود را با کمتر از سه دقیقه در سمت چپ در سوم برای گسترش فلوریدا منجر به 4-2 و مایر و Trocheck داد و ستد اهداف اواخر با Trochek به ثمر رساند به یک شبکه خالی است. مایر هدف او بود 20.

یادداشت

Panthers F Jonathan Huberdeau بود زدم به یخ در اوایل سوم پس از تحت فشار قرار دادند توسط بارکلی Goodrow به استفان Noesen که سقوط کرد به پشت Huberdeau سر با شانه خود را. هیچ مجازات نامیده می شد در این بازی. پلنگ’ نقاط رهبر و دومين گلزن رفت و به نیمکت پس از بازی اما بازگشت میدوی از طریق سوم. … F Jayce Hawryluk بود و ادعا کردن چشم پوشی از فلوریدا توسط سناتورهای اتاوا. … کوسه C نوح گرگور است که روز به روز با نامعلومی آسیب است. … کوسه F Evander کین خدمت دوم از سه بازی تعلیق برای elbowing Winnipeg Jets D نیل Pionk در روز جمعه. … کوسه reassigned D یعقوب میدلتون به سن خوزه Barracuda خود اهل سهامداران. … کوسه C Antti Suomela چپ بازی برای ارزیابی و بازگشت نیست پس از گرفتن یک ضربه از D جاش قهوه ای است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>