Sideshows در سراسر شهرستان تعطیل در طول Cinco de Mayo

مأموران اجرای قانون از سراسر شهرستان سونوما تعطیل حداقل پنج استقلالی مکان های سه شنبه شب از جمله یکی با حداقل 100 خودرو پر از مردم است.

سانتا رزا و پتالوما پلیس, Sonoma County sheriff نمایندگان و CHP افسران همه پیوست در متفرق کردن جمعیت در یک موش و گربه بازی pop-up تایر-فش فش نمایش در طول شب.

هیچ دستگیری و یا استناد ساخته شد هر چند پلیس گفت: شرکت کنندگان بودند به وضوح نقض coronavirus قرنطینه دستور به ماندن در خانه و نه در گروه جمع آوری.

“ما می خواهم روشن لات و سپس آنها را می خواهم تا موسیقی پاپ در جایی دیگر” سانتا رزا پلیس Sgt. دیو Linscomb گفت.

دیگر از معمول مزاحمت برای سایر راننده و یا خریداران sideshows ناشی از سایر اختلالات, او گفت:.

یکی از بزرگتر تجمعات دلار درخت مرکز خرید همراه سباستوپول جاده در Roseland درو ده ها تن از اتومبیل های که رانندگان سوخته لاستیک انجام دونات در حالی که احاطه شده توسط تماشاچیان. پلیس تا بداهتا Cinco de Mayo جشن و گفت: شرکت کنندگان به ترک.

پلیس گفت: وجود رسانه های اجتماعی پست های در مورد رویدادهای اما روشن نیست اگر این مکان برنامه ریزی شده بود در پیشبرد و یا عجله هم انداخته.

CHP برگزار شد بیش از آن در نوسان و تغییر به کمک دیگر ماموران منطقه اشباع با تیم ماشین تعقیب کردن کسانی که شروع به جمع آوری.

CHP افسر مارکوس هاوکینز گفت: سه شنبه شب حوادث به نظر می رسید به یک کمی بیشتر مطالعه بیش از دیگران بوده است.

“گاهی اوقات ما گزارش می دهد که این در حال رفتن به اتفاق می افتد و ما رول واحد اضافی,” او گفت:. “ما در خارج وجود دارد با همه چیز ما رو بکشید و بیش همه ما می توانیم و استناد متخلفان.”

سهشنبه, هر چند این گردهمایی فقط نقل مکان کرد هنگامی که پلیس آنها را شکست تا برخی از حرکت به مندوسینو خیابان برای یک Cinco de Mayo کروز.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا lo[email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de