بیمار حیوان خانگی ؟ چگونه دامپزشکان محلی تطبیق مراقبت در طول coronavirus

برای سانتا رزا ساکن کتی Reihl سرفه که گرفتار او ریزه اندام گربه خاکستری نینجا و برای چهار سال گذشته باقی می ماند یک رمز و راز است.

آنتی بیوتیک ها به او داده شده توسط یک دامپزشک در شروع نینجا بیماری نیست ثابت دائمی و $1,000 ارزش آزمون برای پیدا کردن آنچه اشتباه بود به لحاظ مالی دور از دسترس گفت Reihl.

اما زمانی که نینجا سرفه به نظر میرسد که پیشرفت به چیزی جدی تر در اواخر ماه گذشته ساخت آن را دشوار برای او را به نفس Reihl, 26, تصمیم دشوار به euthanize نینجا همراه او از 16 سال است.

این یک فرایند Reihl امید می تواند در خانه انجام می شود هر چند او نگران بود که اجتماعی فاصله مورد نیاز در نظر گرفته شده برای جلوگیری از coronavirus را گسترش می توانید این گزینه را دشوار است به آمده است.

“من نگه داشته و گفت به خواهرم” من آرزو می کنم این اتفاق نمی افتد اما من واقعا نمی خواهید آن را به اتفاق می افتد در حال حاضر به دلیل من می خواهم او را به یک صلح آمیز برای پایان دادن به زندگی خود’ ” Reihl گفت.

پس از تماس به محلی حیوانات کلینیک سیار دامپزشکی به توافق فشار نینجا به برنامه خود را به انجام این روش در هفته گذشته پس از شنیدن نشانه های او. به جای دادن نینجا قلب-توقف تزریق داخل خانه اش از او خواسته به انجام این روش در ایوان جلو. آن را یکی از چند اقدامات احتیاطی او برای محافظت از خود و Reihl از جمله جدا کردن Reihl از گربه او را به عنوان او را به او تزریق نهایی, او گفت:.

“من احساس می کنم راه او قادر به عبور شد بهترین سناریو آن شده است می تواند در این زمان” Reihl گفت.

نینجا روش فقط یک مثال از coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر حرفه دامپزشکی یک کار به عنوان یک کسب و کار ضروری در کالیفرنیا در ایالت پناهگاه در محل سفارشات.

برای مثال توصیه های آمریکایی دامپزشک انجمن پزشکی کالیفرنیا دامپزشکی پزشکی هیئت مدیره و دولت وزارت بهداشت همه اصرار دامپزشکان به حد درمان به مشتریان با فوری و موارد اضطراری در طول بیماری همه گیر.

دستورالعمل به عنوان وسیله ای برای محدود کردن خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس در میان کلینیک دامپزشکی کارکنان و مشتریان خود گفته دکتر لیزا Schweid شرکت مالک Wikiup بیمارستان دامپزشکی و رئیس جمهور از ردوود امپراتوری Veterinary Medical Association. جدی کاهش خارش و علائم روده مسائل مربوط به انواع موارد دفتر او هنوز هم از دیدن در حالی که قرار ملاقات برای خدمات مانند ناخن-آرایش و سلامت معمول چک را متوقف کرده اند در حال حاضر, او گفت:. اعضای هیات پوشیدن ماسک در طول شیفت خود و به طور منظم خود را با دست بشویید.

این راهکار همچنین باعث کاهش میزان تجهیزات پزشکی و شخصی دنده محافظ مانند ماسک و چهره سپر که دامپزشکان استفاده در گیر موارد در حال حاضر در تقاضای بالا در بیمارستان درمان مردم با coronavirus Schweid گفت.

“بسیاری از (شخصی دنده محافظ) است که انسان در بیمارستان ها در حال استفاده هستند و همان خواهد بود که مورد استفاده در دامپزشکی روش های” Schweid گفت.

Schweid را در عمل به اجرا در یک منظقه خدمات برای بیماران و کارکنان خود را در حال درمان یک روند او دیده می شود به تصویب رسید و توسط دامپزشک دفاتر در سراسر منطقه سونوما کانتی از اواسط ماه مارس زمانی که پناهگاه های محلی – در-محل سفارشات آغاز شد, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de