خاموش شدن ناگهانی مانع از 60 میلیون عفونت کروناویروس در آمریکا, مطالعه می یابد

خاموش کردن سفارشات مانع از حدود 60 میلیون رمان coronavirus عفونت در ایالات متحده و 285 میلیون نفر در چین بر اساس یک مطالعه منتشر شده روز شنبه که به بررسی چگونگی اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر محدود گسترش سرایت.

یک مطالعه جداگانه از اپيدميولوژيستها در امپریال کالج لندن برآورد خاموش شدن ناگهانی ذخیره حدود 3.1 میلیون نفر در 11 کشور اروپایی از جمله 500,000 در انگلستان و کاهش میزان عفونت به طور متوسط 82% کافی به درایو سرایت و زیر اپیدمی سطوح.

دو گزارش منتشر شده به طور همزمان روز شنبه در مجله طبیعت با استفاده از روش های کاملا متفاوت برای رسیدن به مشابه نتیجه گیری. آنها نشان می دهد که تهاجمی و بی سابقه خاموش شدن ناگهانی که موجب اختلالات اقتصادی و زیان کار شدند موثر در توقف نمایی گسترش این رمان coronavirus.

“بدون این سیاست ها کار ما را از طریق زندگی می کردند بسیار متفاوت آوریل و مه” گفت: جزایر Hsiang, مدیر سیاست جهانی آزمایشگاهی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و رهبر این تیم تحقیقاتی است که به بررسی چگونگی شش کشور چین, ایالات متحده, فرانسه, ایتالیا, ایران و کره جنوبی — پاسخ به همه گیر.

تیم او تخمین زده است که در روزهای اولیه پس از این ویروس کشت در هر کشور و قبل از خاموش شدن ناگهانی تعدادی از عفونت بود دو برابر در هر دو روز.

“این بیماری پخش شد در یک بازی واقعا فوق العاده ای رای که نادر است و حتی در میان بسیار بیماری های عفونی,” او در مصاحبه ای گفت:. جهانی در پاسخ به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس منجر به “صرفه جویی در زندگی بیشتر در یک دوره کوتاه از زمان از قبل او گفت:” در جریان کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

دو گزارش در اثر خاموش شدن ناگهانی با یک هشدار روشن است که این بیماری همه گیر حتی اگر در حال عقب نشینی در برخی از مکان های, سخت ترین ضربه به مراتب بیش از. اکثریت قریب به اتفاق مردم باقی می ماند مستعد ابتلا به این ویروس. تنها در حدود 3 درصد به 4 درصد از مردم در کشورهای در حال مطالعه آلوده شده اند به تاریخ گفت: سمیر Bhatt نویسنده ارشد از کالج امپریال لندن مطالعه است.

“این فقط شروع این بیماری همه گیر: ما بسیار دور از گله ایمنی” Bhatt روز دوشنبه گفت: در یک ایمیل. “خطر موج دوم اتفاق می افتد اگر همه مداخلات و اقدامات احتیاطی رها شده است.”

برکلی مطالعه با استفاده از یک “اقتصادسنجی” مدل برآورد چگونه 1,717 مداخلات مانند اقامت در خانه, سفارشات, کسب و کار بسته شدن و ممنوعیت سفر, تغییر و گسترش ویروس. محققان در نگاه عفونت نرخ قبل و بعد از مداخلات تحمیل شده بود. برخی از این مداخلات محلی و برخی منطقه ای و یا ملی.

محققان به این نتیجه رسیدند که شش کشور در مجموع موفق به جلوگیری از 62 میلیون test – تایید عفونت. چرا که بسیاری از افرادی که آلوده می شوند هرگز مورد آزمایش و یا مبتلا به COVID-19 تعداد واقعی موارد که جلوگیری بسیار بالاتر است — در حدود 530 میلیون نفر در شش کشور برکلی محققان برآورد شده است. آنها تخمین زده است که ایالات متحده تا به حال آن را اعمال نمی آتن و دیگر اقدامات را دیده اضافی 4.8 میلیون تشخيص عفونت و 60 میلیون عفونت های واقعی.

زمان بندی بسیار مهم است برکلی مطالعه یافت می شود. کوچک تاخیر در اجرای خاموش شدن ناگهانی می تواند منجر به “به طور چشمگیری متفاوت سلامت است.” این گزارش در حالی که بررسی چه کار کرده و چه تفاوت کمی است که به وضوح در بسیاری از کشورها هنوز هم در اوایل نبرد خود را در برابر coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>