نمایش سلام: هاوایی, جعل جدید شبکه غذایی را فراهم می کند مواد غذایی جعبه و آماده وعده های غذایی برای خانواده های نیازمند در اوآهو

غذاهای گرم برای سالمندان خانه نشین ناهار برای بچه ها قطع کردن از مدرسه و سالن های غذاخوری, مواد غذایی, جعبه های برای تازه خانواده های نیازمند.

تنها چند روز پس از این جهان وارونه, هاوایی جعلی جدید زنجیره غذایی به دنیا آمد و از نیاز و پایدار برای هفته یک جامعه مشتاق به خدمت است.

در پایان جلو بودند چند زرنگ و دانا سازمان که هم کشیده عظیم شبکه های خیرین و ارائه خدمات و ناگهان بیکار رستوران کارگران خوشحال به بازگشت به آشپزخانه اغلب بدون پرداخت. نه به ذکر است صدها نفر از داوطلبان که مرتب سازی بر اساس تولید, بسته, جعبه, و خیلی بیشتر.

این همه گرد هم آمدند در میان گروه های بزرگ و کوچک مشغول به کار به طور جداگانه با کلی جهت و کمی دخالت دولت. اگر وجود دارد هر چیزی آموخته می شود از این بیماری همه گیر کوروناویروس آن است که زمانی که انگیزه برخی از ما می تواند حرکت در سرعت نور.

“آن تکامل یافته در 24 ساعت” گفت: Mike Gangloff از بنیانگذاران نشان می دهد آلوها چالش میان اولین و بزرگترین گروه در زنجیره غذایی.

نمایش سلام مدل این است که به رستوران پرداخت دستمزد به تولید غذا برای تحویل به kupuna که نمی تواند و یا نباید بیرون رفتن. این برنامه با راه اندازی $50,000 در بذر پول بیشتر از Gangloff را میرا تصویر شرکت ساخت و ساز.

در یک هفته Gangloff گفت: بیشتر از 10 رستوران های کوچک بودند و پخت و پز, 60 وعده غذا در هر روز است. “ما انجام شد 600 وعده غذا در روز برای 10 روز است که با سرمایه گذاری اولیه.”

نشان می دهد آلوها از افزایش بیش از $900,000 و خدمت است 1,400 وعده غذا در روز, او گفت:. بیش از 40 رستوران گرفته اند به نوبه خود.

این کمپین همچنین تساوی کمکهای مالی از مواد غذایی تازه و خشک کالا که برخی از آنها می رود به رستوران برای تامین هزینه ها و برخی به مواد غذایی جعبه — 2,000 توزیع شد در یک درایو از طریق رویداد ماه گذشته با یکی دیگر از 250000 پوند تعیین شده برای سادگی ژوئن 2 در آلوها ورزشگاه.

Gangloff شریک, پخش, شخصیت رواق Tabura گفت: بخشی از دلیل این گروه می تواند حرکت کند تا به سرعت این بود که آن را قفل شده است و در شرکت های بزرگ اهدا کنندگان اولیه. بسیاری از آنها را به طور معمول در کنار پول به جامعه باعث می شود اما تا به حال نشده است با نزدیک شدن به کروناویروس مربوط به امداد Tabura گفت. “آن را با ما در بالای لیست به دلیل آن بود که یک اورژانس است.”

Feed-the-نیازمند مبارزات انتخاباتی شده اند در حال انجام در سراسر کشور برخی از به عنوان کوچک به عنوان یک رستوران کنار گذاشتن چند دلار از هر فروش برای قرار دادن وعده های غذایی برای خط مقدم پزشکی کارگران است.

بزرگتر غیر انتفاعی را سازمان داده اند منافع گروه های خاص مانند هاوایی, محصولات غذایی و شراب جشنواره را تلاش برای حمایت از صنایع غذایی را بیکار.

دهنده-رستوران-گیرنده مدل است که در میان بیشتر قابل مشاهده به عنوان یک راه برای حمایت از مبارزه رستوران ها که در خدمت گیرندگان از keiki به kupuna.

النا رستوران در Waipahu شده است ساخت 60 وعده غذا در روز به 50 روز برای نشان دادن سلام — به جز 10 روز مدت زمانی که به آشپزخانه تبدیل 120 وعده غذا در روز. “بود که نیمه آجیل” مالک Mellissa Cedillo گفت.

اما $8-در هر وعده غذایی دستمزد آینده در آغاز همه گیر به معنای همه چیز را به او خط پایین Cedillo گفت. آن را تقویت takeout درآمد از رستوران و مواد غذایی خود را از کامیون به طوری که او را قادر به نگه داشتن همه کارکنان است. “داشتن فقط درآمد اضافی که هر روز ما را در 100٪.”

آشپز هوی اجرا توسط شوهر و همسر تیم از علامت Noguchi و آماندا Corby Noguchi به تازگی راه اندازی بدهد و به جامعه وعده غذایی برنامه نیز فراهم می کند حق الزحمه به رستوران به وعده های غذایی روزانه برای گروه های اجتماعی islandwide.

با برخی از تضمین درآمد Corby Noguchi گفت: امید است از eateries می تواند باز بماند پرداخت کارکنان خود و تامین کنندگان. “آن را مانند یک سه گانه خط پایین. این پشتیبانی از کشاورزان و رستوران و از آن تغذیه مردم است.”

بده و برو برنامه بودجه نزدیک به 100.000 دلار در کمک های مالی و اجرا خواهد شد و حداقل از طریق ممکن است.

آشپز Lee Anne وانگ امضا کرد تا به عنوان به زودی به عنوان او Kaimuki رستوران Koko سر کافه دوباره برای بایگانی اطلاعات. “من به نام علامت و گفت:” من رو بدن. اجازه بدهید به ما کمک,'” وانگ گفت. کارکنان خود را از 25 خانواده-سبک غذا برای چهار دو بار در هفته.

“ما عشق و قدردانی از این فرصت است.”

دادن و رفتن فقط آخرین آشپز هوی تلاش. این گروه سرآشپزها کار در پنج آشپزخانه در اطراف اوآهو — اقیانوس آرام دروازه مرکز Kona Brewing Co., Waipahu دبیرستان, آشپزخانه اپن, اوآهو و Cakeworks — آماده سازی وعده های غذایی است که هر کجا که مورد نیاز است. Kona Brewing Co., برای مثال بیش از 200 گالن از سوپ و خورش در ماه آوریل است.

در روز از زمانی که این بیماری همه گیر اعلام شد گروه بسیج به سازماندهی رستوران باقی مانده به غذا جعبه برای خانواده ها; این تکامل را به یک خوراک مردم ابتکار با توزیع مواد غذایی غیر انتفاعی سلام برداشت. خوراک مردم است و عمده ترین عامل هفتگی درایوهای مواد غذایی در چهار محل خدمت 150 به 300 خانواده در هر سایت.

با کمک تعدادی از تولید و توزیع کنندگان و دیگر شرکت های بزرگ اهدا کنندگان که ارائه مواد غذایی و نیروی انسانی — هویی قرار داده از بیش از 40 ، 000 از کسانی که آشپز – وعده های غذایی آماده و همچنین تولید کیسه های که همچنین شامل محلی گوشت گاو یا گوشت و تخم مرغ و شیر Corby Noguchi گفت.

همکاری کلیدی برای این کمپین ساخت هر روز یک عمل دستکاری مرکزی سازمان.

“من کار نکرده و در دو ماه و آن را احساس می کند مانند من سه شغل در حال حاضر بدون پرداخت” Tabura گفت: از خود نشان می دهد آلوها وظایف. رئیس در میان آنها: “من مانند یک حرفه ای گدا.”

این گروه منابع مالی برای ادامه تا اواسط ماه ژوئن Tabura گفت: پس او را در شکار برای اطلاعات بیشتر.

نمایش سلام همکاران با هاوایی وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برای شناسایی مشتریان قبول کمک های مالی و برش چک به رستوران ها ساخت وعده های غذایی. تحویل در درجه اول به کار گرفته شده توسط St. Francis سیستم بهداشت و درمان از هاوایی است.

میشل کردرو-Lee مدیر عامل شرکت وعده های غذایی بر روی چهار چرخ گفت: این گروه از تغذیه 400 مشتریان روزانه به بیش از 1000 میانگین سن 86. “ما گرفتن هولناک با تماس تلفنی با این kupuna پناه است.”

در نشان دادن سلام Gangloff و Tabura آنچه را که سازمان می تواند هرگز انجام داده اند به تنهایی “با استفاده از ارتباطات کسب و کار به لرزش درختان برای ما” کردرو-لی گفت.

“رواق و مایک و گروه خود را از کسب و کار خصوصی شاهد ناامنی غذایی به عنوان بزرگترین مسئله ما می شود دست و پنجه نرم کردن با این مراقبت های بهداشتی در بحران است.”

به عنوان اقتصاد بازگشایی و مردم قادر به حرکت دوباره نیاز ممکن است تغییر اما هیچ کس درگیر در این برنامه فکر می کند این کار انجام خواهد شد.

“ما به تکامل برنامه و هنوز هم دریافت مواد غذایی را به مردم نیاز به” مارک Noguchi گفت.

برای او بخشی Cedillo می خواهد به نگه داشتن النا درگیر حتی اگر او می رود به جلو در خود. “من همیشه می خواستم یک پلت فرم به اشتراک kupuna و در حال حاضر که ما تجربه و می دانیم که ما می توانید آن را در حال حاضر ما می تواند در حفظ و انجام آن است.”

Tabura تعریف کار به عنوان “روح و تعریف” و نه چیزی به او می دهد تا به راحتی.

در روز مادر او رفت و در برخی از تحویل خود به ارائه دسته گل به ارشد ، آنچه او فکر یک حرکت کوچک به ارمغان آورد بسیاری از زنان به اشک, او گفت:. “من فقط می تواند انجام پنج خانه. من احساسی خراب است.”

چگونه برای کمک به

برای اهدای پول یا مواد غذایی و یا به خرید یک نفع تی شرت:

>> نمایش آلوها چالش: رفتن به نشان می دهد alohachallenge.com تماس بگیرید و یا 356-2994.

>> آشپز Hui: رفتن به آشپز hui.com. برای شرکت به عنوان یک رستوران ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de